Skoči na vsebino

MotoGP 2003


Ice

Priporočene objave

Ja, tud jest gledal - nič preveč zanimivega zaradi slabega vremena. Za jutri je napovedan dež, za nedeljsko dirko se pa še ne ve natančno... upajmo, da bo suho - da vidimo koliko ima kdo letos "hud" motor. Me ful firbec matra :wink: ... Škoda za Melandrija :( .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem na TTX videl ni bilo nikjer Italijanov :? , kljub temu da so imeli pred enim mescem zelo hude čase :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo gledal zjutraj kvalifikacije? Sej so ble, a ne? Mal me zanima vrstni red, ce kdo ve.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanimajo rezultati. Sploh nisem zasledu da bo ponovitev na TVS niti rezultatov še ni na TTX :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanimajo rezultati. Sploh nisem zasledu da bo ponovitev na TVS niti rezultatov še ni na TTX :evil:

1. Valentino Rossi - honda

2. Max Biaggi - honda

3. Loris Capirossi - ducati

4. Sete Gibernau - honda

5. Troy Bayliss - ducati

6. Colin Edwards - aprilia

7. Nicky Hayden - honda

8. Alex Barros - yamaha

9. Shinya Nakano - yamaha

10. Charlos Checa - yamaha

11. Norick Abe - yamaha

12. Noriyuki Haga - aprilia

13. John Hopkins - suzuki

14. Kenny Roberts - suzuki

15. Olivier Jacque - yamaha

16. Garry Mccoy - kawasaki

17. Andrew Pitt - kawasaki

18. Akira Yanagawa - kawasaki

19. Tamaki Serizawa - md211vf proto

20. Tohru Ukawa - honda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossssssiiiiiiii!!!!!!! to mi deliiii!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam občutek, da na RTV-ju letos ne bodo prenašali dirk. Ve kdo kaj več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam občutek, da na RTV-ju letos ne bodo prenašali dirk. Ve kdo kaj več?

Naj grejo v PIČ.KO MATE..... :evil: :evil:

A bom moral res domov jit pa SAT si nabavit al kaj. Ma jaz bom znoru. Čeprav je Mihelič komentiru (saj ga sploh nisem poslušu ker potem bi zraven zaspal) sem pa vsaj sliko lahko gledu. " ure motociklizma na dva tedna ne 10 ur/dan parlamentarnih klobas pa :evil: :arrow: Peticija tko kot uni za pošte ker niso mogli oddat dohodnine :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam občutek, da na RTV-ju letos ne bodo prenašali dirk. Ve kdo kaj več?

Očitno Italiajani niso bili kar tako takrat tam v Španiji?med prvimi.

So me pozitivno presenetili in to obadva(Ducati in Aprilia) Še posebno pa Poggiali v 250 saj je s 23. štartnega mesta na svoji prvi dirki v 250 zmagal 8) kar se je prvič zgodilo po letu 88 :roll:

Upam da se bo Kato zvlekel brez večjih posledic. Zaenkrat nič dobrega ne pišejo o njem :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje, upamjo da bo Kato sploh preživel. Kot sem bral, se še vedno borijo za njegovo življenje :evil: :? :cry:

Drgač pa čestitke vsem zmagovalcem. Sploh je blo fajn pogledat končni vrstni red pri MotoGP. tok 'novih' imen in novih firm motorjem da ti gre kr na smeh. Upam da bo dobra sezona :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakon da je Rossi zmagu 51-ič, samo tole s Katom pa je tragedija. Že Melandri se je na treningu polomu, Katoh pa ima kr slabe šanse da preživi, po mnenju zdravnikov le 15% :? :cry:

"The first news we received from the medical team on the track was that Kato´s heart had stopped, and he was unconscious. Only fast action in the ambulance to resuscitate his heart gave him the chance to fight for his life, and when he arrived at the hospital he was in a slightly improved condition. There is no diagnosis in this situation, only the intention to save Kato´s life. The hospital scans confirmed serious injuries to his head, chest and neck. He is now in intensive care fighting for his life."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem tolk navdusen, da moram par slikc..

sam 1 salba tocka ... hudo mi je ... D. KATO .. pa to .... sej ste napisal

big_MD-I105169.jpg

V kriticnem stanju se se bori za zivljenje - hujse poskodbe glave

DUCOteam - všeč!

big_MD-I105160.jpg

Loris Capriossi, Troy Bayliss

Lepo me je presenetil Manuel Poggiali

big_MD-I104733.jpg

Debitiral v 250ccm, startal iz 23 po 10 krogih prevzel vodstvo in ostal 1.!

big_MD-I105153.jpgMD-I105113.jpg

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sn si pravkar pogledal posnetek in me je ducati prav presenetil, kar pa se tiče kawe( :( :( :( ). Ko sem pa videl Rosija, kot sopotnika na apriliji :shock: sem pa skor poknil od smeha :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super dirka za začetek sezone, še posebej ker sm za DUCAtije naviju, kva šele bo na naslednjih dirkah k tale jim je bla bolj za ogrevanje.

Upimo da se bo Kato porihtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer je imel Kato 15% možnosti za preživetje :cry: (težje poškodbe glave, vratu, hrbtenice...) Dobr jo je skupu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najbolše želje za Kata. :( :?

Drugače pa zanimiva dirka, kljub mojim velikim pričakovanjem me je Ducati vseeno pozitivno presenetil. Samo še dve Hondi ostajata nepremagani. 8) :D

Pa tudi uvrstitve novincev, ki so prišli iz SBK (Bayliss, Edwards, Hayden) so presenetljive. Le kako na to gledajo stari GP mački :?: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To s Katom je res slabo, vse najboljše želje pri ukrevanju!

A me resno zanima - kaj SLO TV ne bo prenašala tekem? Kolko neumnosti vrtijo.... teh nekaj ur na mesec pa ni dnarja al kaj? Pa da vsaj reportažo al posnetek zavrtijo....

Sem preveru Hrvate - oni isti ko naši... Kaj je zdej to... Bo treba satelitsko anteno kupit... pol pa RTV naročnino djavit.... klinc jih gleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem 100% sam se mi zdi da tud lani niso prenasal 1. dirke.....

Kato pa verjetno ne bo nikol vec vozu - motorja :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem 100% sam se mi zdi da tud lani niso prenasal 1. dirke.....

Res je niso prenašali ampak so kasneje predvajali posnetek, letos pa niso predvajali niti posnetkov tako, da mislim da letos ne bojo prenašali dirk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz dobro obveščenih virov vam sporocam, da prenosov dirk Moto GP na nacionalni televiziji letos ne bo... razlog... bolje, da ne veste... je pa nekaj v povezavi z denarjem.

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz dobro obveščenih virov vam sporocam, da prenosov dirk Moto GP na nacionalni televiziji letos ne bo... razlog... bolje, da ne veste... je pa nekaj v povezavi z denarjem.

:cry:

Ehh life Suck's kaj čmo, klinc pa to, no ja sam da je vreme pa motor na cesti pa dobra družba za furo, bomo že preživel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!