Skoči na vsebino

MotoGP 2003


Ice

Priporočene objave

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Desmo.jpg

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkr se spomnem, je neki tacga uspel Hondi s svojim dvovaljnikom (sledenje Duceju B) ) v prvenstvu Superbike, prvo leto že prvak Edwards.

Samo, bo najbrž klele še dost vode preteklo, preden bojo uspel potolč Rossija! :P

Rossi k Ducatiju, ergo. Al pa da sploh neha vozit. :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)

Desmo.jpg

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Upam da imaš dirko posneto ... pa vam je uspelo zmagat ... čestitke rdečim ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljša dirka letos ... boj za PRESTOL se začenja.

Privoščim zmago Ducatiju in Capiju ... samo roko na srce ... Rosi je pa pravi LEVJI KRALJ ... :rolleyes: :rolleyes:

Izgleda da se nam obeta zanimiv konec sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res lepa zanimiva atraktivna dirka....rossi je genij ma yamaha se tud zmeraj boljše izkazuje....škoda za jacquea :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh ... :angry:

nisem mogel diirke gledat. A ma kdo kaseto za posodit? plisssssssssssssss

Kokr vem, bojo jutr ponovitve na Eurosportu. Lohka ti je žal, super zadnjih deset krogov, ko je Rossi zletel s piste, pol pa lovil zaostanek...Res je genij! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od vseh stvari je Milenca meni včeraj ravno MotoGP posnela na video kaseto ... kva smo navijal zvečer ... z malinovcem in bobi palčkami v roki ... juhej :D :D :D ... DUCE DUCE :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 27 tih letih zmaga nejaponskega motorja v tej klasi. Zadeve se premikajo iz dobrega na boljše, sicer pa, kot so začeli, je bilo samo še vprašanje na kateri dirki letos se bo to zgodilo. Tudi moje čestitke, mi piače kalabreži ;) :rolleyes: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke!

Zdaj se šele lahko pri konkurenci zamislijo. Tudi pri Hondi, ki jih očitno rešuje samo Rossi. V rumenem tisku sem prebral, da hoče Burgess izvesti test z Bridgestonkami (in Rossijem). Rossi sam pa bi rad čimprej podaljšal pogodbo s Hondo. Dokler bo imel Ducati Marlboro za glavnega spoznorja, ga Rossi prav gotovo ne bo vozil.

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler bo imel Ducati Marlboro za glavnega spoznorja, ga Rossi prav gotovo ne bo vozil.

zakaj pa ?? ... me res zanima ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler bo imel Ducati Marlboro za glavnega spoznorja, ga Rossi prav gotovo ne bo vozil.

zakaj pa ?? ... me res zanima ...

Rossijev odpor do "cigaretnih" sponzorjev je splošno znan. Že lani so se zelo dolgo pogajali s Hondo, ker Rossi na tobačnega sponzorja ni hotel pristati. Kdo je v teh pogajanjih zmagal, je splošno znano. ;)

Kolikor vem, na Rossijevih motorjih od 125ccm naprej ni bilo tobačnih sponzorjev. Lahko pa se seveda motim. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossijev odpor do "cigaretnih" sponzorjev je splošno znan. Že lani so se zelo dolgo pogajali s Hondo, ker Rossi na tobačnega sponzorja ni hotel pristati. Kdo je v teh pogajanjih zmagal, je splošno znano. ;)

Kolikor vem, na Rossijevih motorjih od 125ccm naprej ni bilo tobačnih sponzorjev. Lahko pa se seveda motim. ;)

dober razlog ni kaj ... če je seveda res ... plus pike za Rossija, sicer bi bil pa dolgčas kot v F1, če pride Rossi k Ducatiju ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 27 tih letih zmaga nejaponskega motorja v tej klasi. Zadeve se premikajo iz dobrega na boljše, sicer pa, kot so začeli, je bilo samo še vprašanje na kateri dirki letos se bo to zgodilo. Tudi moje čestitke, mi piače kalabreži ;) :rolleyes: B)

Kaj pa CAGIVA s Kocinskym leta 93 1x (v mokrem) pa 94 1x?

A se motim? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa CAGIVA s Kocinskym leta 93 1x (v mokrem) pa 94 1x?

A se motim? ;)

Zgleda de ne... Cagiva zmagala s Kocinskim v USA 1993 in v AUS 1994... :rolleyes: ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

65 rules! :P  :D

Napaka, Jacque. 46 rules. In bo še kar nekaj časa.

Vsaka čast 46, samo je pa lepo enkrat vidit na prvem mestu tud kej druzga kot Hondo! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej pravm CAGIVA pa DUCATI,to so motorji :D :D :D

drgač pa res svaka čast ducatiju,da je v tako kratkem času naredu tolk dobr motor,da zmaguje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, ena lastovka še ne prnese pomladi... <_<

Vsaka čast, če bo nasledno dirko tut tko! :rolleyes:

Stavim na Rossija, pa ne vem zakaj... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!