Skoči na vsebino

6. SREČANJE IPA MK SLOVENIJE IN ŽEGNANJE MOTORJEV


BOBBY 63

Priporočene objave

MK IPA RK Gorenjska organizira dne 08.05.2010 - SOBOTA, že 6. srečanje članov IPA MK SLOVENIJE, ostalih motoristov in ŽEGNANJE MOTORJEV. Zbor bo na Dovjem pri spomeniku Jakoba Aljaža ob magistralni cesti Jesenice - Kranjska Gora med 10.00 in 11.45 uro, ob 12.00 uri sledi žegnanje motorjev in nato vožnja v Kranjsko Goro, kjer bo sledilo družabno srečanje. Vabljeni!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest že odštevam :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mene je glih par dni nazaj že (policaj) boris piskernik požegnal s tremi točkami in 250 ojri .ne vem pa ali je v ipi ali ne.

sicer pa ne vem kakšna je razlika.je pa gorenjska pp.pa še pogovarjat se ni nč hotel.mogoče zaradi bjonde,ki je držala snaperja v rok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa ne mešat motorizma s službo. Sej nam kar dostkrat skoz prste pogledajo pa mal zamižijo na en oko. whistle.gif Na Dovjem je zmeraj lepo poskrbljeno za motoriste, kakšne elektronike pa na ta dan ne uporabljajo.trance_27_notworthy.gif

Se vidimotrance_05_banana.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še 5x grem spat........pol pa med modre angelčke :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je zdej? Gre kdo iz Celja na Dovje, IPA srečanje in blagoslov? :?

ja gredo, plavi angeli :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre kdo iz Litije, pridem tudi jaz. :yes: Normalno - če me vzame s sabo. :hmm: Se bom na repu peljal... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!