Skoči na vsebino

Opozorilni shod MOTORISTOV


Lencdo

Priporočene objave

Kle so baje ustavil proteste, ker se je thumper na forumu preveč razjezil pa potem zaradi lastne varnosti ni bilo junaka, ki bi organiziral.

Če bi bil tale shod lepa vožnja po pravilih, potem sem zraven. V kolikor bo neko divjanje v smislu: "Glej mene, kaj mam jajca pa se upam..." nima smisla kaj organizirat. Pa to bi bilo fino, da se prej poudari, da bo kulturni shod za kulturne ljudi. Prepotentni divjaki nezaželjeni!

ni blo tko..mal je dež padal pa so se zbali za zdravje... :ninja:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj je itak vseeno ali ga imaš ali nimaš ( no ni ravno vseeno - jaz ga bom kljub vsemu še imel biggrin.gif )....

me je pa pozno popoldne en gospodič skoraj snel ko sem se peljal po prednostni , on pa z izvoza avtoceste zavil z desne strani - še dobro da sem se lahko umaknil na nasprotni vozni!!! pas ,ker je on prevozil polno črto pasu za zavijanje na levo - iz kontra strani..... ko sem ga dohitel na rdečem semaforju mi je z mobitelom!!! v roki odkimal na vprašanje če me je videl.. pa sem bil s 37 let starim mopedom pa 35km/uro sem imel not... in za povrh vsega sem imel oblečen še odsevni brezrokavnik !!!

Ni vseeno jaz sem imel v mislih kot nekakšno gesto "bodimo vidni", saj gremo na to turco da opozarjamo nase da smo tudi mi prisotni na cesti.In bilo bi škoda če na koncu tole propade, seveda bi mogli tole malo bolj oglaševati da se res nabere veliko motoristou, sicer pa saj sezona je še dolgasmile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vseeno jaz sem imel v mislih kot nekakšno gesto "bodimo vidni", saj gremo na to turco da opozarjamo nase da smo tudi mi prisotni na cesti.In bilo bi škoda če na koncu tole propade, seveda bi mogli tole malo bolj oglaševati da se res nabere veliko motoristou, sicer pa saj sezona je še dolgasmile.gif

želim čimmanj polen pod noge....sicer pa kot pravijo...noč je še mlada...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vseeno jaz sem imel v mislih kot nekakšno gesto "bodimo vidni", saj gremo na to turco da opozarjamo nase da smo tudi mi prisotni na cesti.In bilo bi škoda če na koncu tole propade, seveda bi mogli tole malo bolj oglaševati da se res nabere veliko motoristou, sicer pa saj sezona je še dolgasmile.gif

Pa oglašujte, gdo bi se pa branil lepega izleta in še z namenom...glede odsevnikov se mi pa ne zdi slaba ideja, sem za

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se bom zihr pelju tja dol ... ko me skupina ujame, naj me prosim varno prehiti ... ne bom mel odsevnika, ker se pol ne vidi kombinezon ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se bom zihr pelju tja dol ... ko me skupina ujame, naj me prosim varno prehiti ... ne bom mel odsevnika, ker se pol ne vidi kombinezon ....

povej mi katerega od treh počasnih tempov boš vzel ...da vem koliko pred tabo štartat da te bom ujel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej mi katerega od treh počasnih tempov boš vzel ...da vem koliko pred tabo štartat da te bom ujel...

:xx: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej mi katerega od treh počasnih tempov boš vzel ...da vem koliko pred tabo štartat da te bom ujel...

Tempo bo KK ( kot kura ) :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tempo bo KK ( kot kura ) :evilgrin: :whistle:

jaz se zmeraj za "batke" zagrebem.... ma ne grem nikamor z motorjem ker imam pomembno delo...je treba eno drugo mašino ulaufat ker je po generalki in je ne smem terat na polno če se vsaj malo ne uleže bat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tempo bo KK ( kot kura ) :evilgrin: :whistle:

sm mislu, da je KK (Kot raKeta) :P ... pol js vedno narobe vozm :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boste šli proti obli,se vam pridružim v postojni worship.gif

ti me kr čaki... bom šu mim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da smo 18. ze pojutrisnjem, me zanima kaj se dogaja na tem podrocju? Je ta shod ze kaj medijsko podprt, organiziran? Ker ce ni, potem je to samo skupna fura desetih kljukcev, ki se med seboj poznajo prek foruma. Torej?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj zalostno kaze. Niti osnovne stvari niso dogovorjene, tudi tiste ne, na katere smo ze na zacetku opozorili.

Jaz sem z mojo v nedeljo itak namenjen na morje, in se bom kljub vsemu pripeljal mimo zbiralisca in se na licu mesta odlocil ce grem zraven. Vkolikor bo zgledalo vsaj nekako pod kontrolo se z veseljem zapeljem do morja v skupini.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav, da vas na novo opomnim je zbor v nedeljo 18. na Dolgem mostu ob 11.00h

Ker še vedno nevem število udeležencev Vas prosim da mi to čim prej sporočite. Ker se to dogaja prvič in so številke še neznane, nemorem obvestiti medijev...ŠE VREME NAM BO ZAGODLO???

Na licu mesta se bomo dogovorili kdo bo vodil..seveda odvisno od motoristov, koliko nas boworship.gif

Štart ob 11.30

prvi postanek Planina (ride) ali Postojna OMW

Drugi Črni kal (hamburger)

Portorož

Odhod iz Portoroža 15.00

Tretji postanek Kozina (petrol)

Četrti planina (ride)

Ter odhod proti domu

Seveda je vse okvirno (spet odvisno od udeležbe)

Namen je opozoriti na nas motoriste, ter seveda lep izlet

ČE BO SLABO VREME ODPADE!!!

in se prestavi na nasledni teden

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napoved za Slovenijo:

Danes bo zjutraj in dopoldne nekaj oblačnosti, popoldne pa se bo zjasnilo. Na Primorskem bo pihala šibka burja, ponekod v notranjosti Slovenije pa severovzhodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 18, na Primorskem do 21 stopinj C. Jutri bo pretežno oblačno, občasno bo rahlo deževalo. Zvečer bodo padavine v glavnem ponehale. Dopoldne bo na Primorskem še pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 7, na Primorskem okoli 11, najvišje dnevne od 11 do 15, na Primorskem do 17 stopinj C.

Slabo kažemad.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+ OBVEZNA uporaba odsevnih telovnikov....ipak je to OPOZORILNI shod trance_44_wink5.gif

kdor ga ima, nažalost ga nimam surrender.gif

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam pomeni NIMAM nikjer evilgrin.gif ne v avtu ne v motorju

Ja hudiča....kot "organizator" bi ga pa ja moral imeti :P

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam pomeni NIMAM nikjer evilgrin.gif ne v avtu ne v motorju

v evropi ga po zakonu moraš imeti. Rajši nabavi, razen če si samo janez ki se samo po prelepi balkanski državi vozi

Popravljeno . Popravil Racemaniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je vse skupaj bolj po kavbojsko! Take shode se organizira kak mesec prej in se natančno določi kdo bo vodil. Potem se seveda obvesti medijske hiše, ker brez medijske pozornosti je brezveze, ker ne bomo opazni, razen redkim na cesti. Naredi se vožnjo skozi prestolnico. O shodu je potrebno obvestiti občino in policijo pa še kako ustanovo ter mogoče MC-je in MK-je - zaradi večje uddeležbe. Če shod ne bo napovedan bo samo huda kri, kar je pa verjetno kontra kar želimo. Potem pri velikem številu uddeležencev je fino imeti obveščeno nujno pomoč,...

Da pa organizator nima obvezne opreme je pa vrh neresnosti - pa oprosti za direkten pristop.

Če kaj mislite potem to organizirajte resno, mogoče ne bi bilo slabo organizacijo predati v roke (ali pa sodelovati z njim) kakšnemu klubu, ki ima že izkušnje s podobnimi zadevami. Pa pred samo zadevo je obvezen breefing vseh udeležencev, da je jasno kdo vodi in predvsem kako se vozi v koloni motoristov, ker večina jih to ne ve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!