Skoči na vsebino

Opozorilni shod MOTORISTOV


Lencdo

Priporočene objave

Tole je vse skupaj bolj po kavbojsko! Take shode se organizira kak mesec prej in se natančno določi kdo bo vodil. Potem se seveda obvesti medijske hiše, ker brez medijske pozornosti je brezveze, ker ne bomo opazni, razen redkim na cesti. Naredi se vožnjo skozi prestolnico. O shodu je potrebno obvestiti občino in policijo pa še kako ustanovo ter mogoče MC-je in MK-je - zaradi večje uddeležbe. Če shod ne bo napovedan bo samo huda kri, kar je pa verjetno kontra kar želimo. Potem pri velikem številu uddeležencev je fino imeti obveščeno nujno pomoč,...

Da pa organizator nima obvezne opreme je pa vrh neresnosti - pa oprosti za direkten pristop.

Če kaj mislite potem to organizirajte resno, mogoče ne bi bilo slabo organizacijo predati v roke (ali pa sodelovati z njim) kakšnemu klubu, ki ima že izkušnje s podobnimi zadevami. Pa pred samo zadevo je obvezen breefing vseh udeležencev, da je jasno kdo vodi in predvsem kako se vozi v koloni motoristov, ker večina jih to ne ve.

worship.gif organizeri, jaz sem dal samo pobudo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2::kva2::kva2::kva2::kva2::kva2::kva2::kva2:

Tale tema me je pa res nasmejala. Če prav razumem, se bi radi mal peljali. Pa Piran bi radi videli. Aja, pa drugi udeleženci v prometu naj bi vas opazili. In vse to naj bi zanimalo celo medije? Sicer pa naj to ne bi bilo nič organizirano?

Hm, ne štekam??? No ja, vsaka zadeva je dobra za nekaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2::kva2::kva2::kva2::kva2::kva2::kva2::kva2:

Tale tema me je pa res nasmejala. Če prav razumem, se bi radi mal peljali. Pa Piran bi radi videli. Aja, pa drugi udeleženci v prometu naj bi vas opazili. In vse to naj bi zanimalo celo medije? Sicer pa naj to ne bi bilo nič organizirano?

Hm, ne štekam??? No ja, vsaka zadeva je dobra za nekaj....

My point exactly. Skratka, js sm si premislu. Me ne bo, vsaj dokler se ne mislite ornk organizirat. Vsaka rojstnodnevna veselica je boljs organizirana k pa tole. Thanks, but NO thanks.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napoved za Slovenijo:

Danes bo zjutraj in dopoldne nekaj oblačnosti, popoldne pa se bo zjasnilo. Na Primorskem bo pihala šibka burja, ponekod v notranjosti Slovenije pa severovzhodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 18, na Primorskem do 21 stopinj C. Jutri bo pretežno oblačno, občasno bo rahlo deževalo. Zvečer bodo padavine v glavnem ponehale. Dopoldne bo na Primorskem še pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 7, na Primorskem okoli 11, najvišje dnevne od 11 do 15, na Primorskem do 17 stopinj C.

Slabo kažemad.gif

dežni kombinezoni ???? aja...nimate... drug tedn pa pazite kako se vozite ob morju... v soboto je shod starih tomosov (organiziran ), tako da vas ne bi slučajno presenetila grupa mopedistov na koncu ovinka ....

kdor ga ima, nažalost ga nimam surrender.gif

nažalost ga nimaš? ali nimaš 2.5€ za kupit ?? za 15 l bencina maš , za svojo varnost pa ne ??? :cry: pa opozorilna vožnja za večjo opaznost motoristov v prometu ??? ccc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2::kva2::kva2::kva2::kva2::kva2::kva2::kva2:

Hm, ne štekam??? No ja, vsaka zadeva je dobra za nekaj....

Če druzga ne, za ego-boost. Ko posameznika obide trenutek šibkosti, ko se mu zdi, da res ni sam na svetu, in da ga drugi ne upoštevajo dovolj ... :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je na terasci v postojni zeblo k psa, in sm čakal, pa čakal. . . .

LOOOL

Starina, maš ta vikend cajt, bi mal multistrado sprehodu naokol ... pa mislim, da beer v odlični družbi ne bi škodil. :)

kaj j bla fura, al je prestavlena na drug vikend?

Ja, prestavljena, zaradi temeljitejše organizacije, ker organizator ne ve, kako bi vseh 30.000 motoristov organiziral ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30k motoristov :), hmmmm ljubljana bi bila cela polna :) in ce bi bila destinacija portoroz bi bili prvi ze tam, ko bi zadnji sele startali :) ?

Drugace pa sem se peljal nekaj cez enajst z avtom mimo in na parkiriscu je celo stal nek motor, pomoje tdm-ka. skoda da je dezevalo, ker se bi nas kar nekaj zbralo, vsaj mislim tako ?

P.s. Vreme me sicer ni motilo, samo mocit se pa nisem mislil, v dezjaku pa se pocutim kot bi bil zavit v celofan !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30k motoristov smile.gif, hmmmm ljubljana bi bila cela polna smile.gif in ce bi bila destinacija portoroz bi bili prvi ze tam, ko bi zadnji sele startali smile.gif ?

Drugace pa sem se peljal nekaj cez enajst z avtom mimo in na parkiriscu je celo stal nek motor, pomoje tdm-ka. skoda da je dezevalo, ker se bi nas kar nekaj zbralo, vsaj mislim tako ?

P.s. Vreme me sicer ni motilo, samo mocit se pa nisem mislil, v dezjaku pa se pocutim kot bi bil zavit v celofan !

tako je zadevo smo prestavili na to nedeljo...vsi ki se mislite udeležit vljudno vabljeni...vsi tiči, ki ste pa glasni o organizacji itd. pa ostante domatrance_25_naughty.gif in je volk sit ter koza cela whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, prestavljena, zaradi temeljitejše organizacije, ker organizator ne ve, kako bi vseh 30.000 motoristov organiziral ... ;)

škoda da lih na nedeljo, k pa žou delam... ja no upam da vm bo vreme naklopnjeno, bom pa u misllih z vami, in z motorčkom na šihtu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!