Skoči na vsebino

Kdo je kriv


maus

Priporočene objave

Brez skrbi, da če bi se končalo tragično, bi ti sigurno vozil najmanj 250... :slap:

D.

Malo te daje slovnica. "Če bi peljal 250 bi se končalo tragično". (verjetno bi bil izid drugačen tudi, če bi peljal "samo"100-120).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo te daje slovnica. "Če bi peljal 250 bi se končalo tragično". (verjetno bi bil izid drugačen tudi, če bi peljal "samo"100-120).

lp

Franc

laugh.gif Nisi glih razumel, kaj ti je hotu povedat... Sej vse to, kar si napisal, drži, sam poanta dancijevga posta je bla pa čist druga... Slovnica je pa čist v redu wink.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

laugh.gif Nisi glih razumel, kaj ti je hotu povedat... Sej vse to, kar si napisal, drži, sam poanta dancijevga posta je bla pa čist druga... Slovnica je pa čist v redu wink.gif

Vem, vem kaj je hotel povedati.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaslepil je verjetno nisi, ne? Samo vprašam ...

v tako sončnem dnevu jo je zaslepil ja :trance_27_notworthy: podnevi pa na nebu gori ogromna rumena zasenčena zvezda z močjo 25W :slap: dajmo še to ugasnit pa bomo vsi bolj vidni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobenkrat, ampak to še ne pomeni, da je tam ni, ali pač :krneki: na nebu so izvor svetlobe nebesna telesa, na cesti pa vozila, logično :? in če te nekaj zaslepi pomeni, da tam nekaj je, in ne da imaš prosto pot.......še vedno pa si upam trdit, da v takem lepem vremenu z dolgo lučjo ni možno zaslepiti človeškega očesa bolj kot ga slepi sonce, čeprav ne gledaš direktno vanj, s sončnimi očali ali brez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaslepil je verjetno nisi, ne? Samo vprašam ...

Seveda je edina logična poteza, da zapelješ pred vozilo, ki te je zaslepilo... :slap:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Število nesreč bo pa po tvojem mnenju enako ali manjše, če prav razumem? ...

On se valjda prišteva med normalne, saj ima Poršeja :-). (no, vsaj imel ga je)

Seveda se prištevam med normalne. Ja še vedno imam Poršeja, vendar sem sedaj že star gospod s sivkasto brado in predvsem "relativno počasen". :whistle:

Kar se tiče pridig smo vsi na isti strani brez skrbi, ampak še vedno trdim, da bodo na žalost na cesti vedno projektili (na srečo v manjšini) ne glede na zakon. Govoriti, da voznica ni sokriva, ker naj jih ne bi bilo pričakovati je utopična debata in obenem nobena rešitev. Edina rešitev je, predvidenje, da projektil lahko pride po glavni cesti in se ustrezno vsaj trikrat prepričati predno zapelješ na glavno cesto. Ni fer, ampak je vsaj ena od rešitev, ker kot prvo je tudi tvoje življenje ogroženo in kot drugo pričakovati, da se bodo projektili spremenili je isto kot pričakovati, da bo zebra spremenila svoje črte.

SymRu pa nehaj kurit! :naughty:

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je edina logična poteza, da zapelješ pred vozilo, ki te je zaslepilo... :slap:

D.

Seveda, ker si misliš, da je NLP! :lol1:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim, da sem jo zaslepil :yea1:. Drugače je pa že 20km/h dovolj, da obležiš mrtev, kljub čeladi. Poznam primer, ko je kar nekaj let nazaj zelo dober kamniški motorist s precej kilometri obležal mrtev pri "peš hitrosti" s čelado. Splet nesrečnih naključij je pripeljal do tega, da si je ob padcu na robnik pločnika prelomil tilnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Edina rešitev je, predvidenje, da projektil lahko pride po glavni cesti in se ustrezno vsaj trikrat prepričati predno zapelješ na glavno cesto. ...

Oziroma očitno sploh ne zapelješ na cesto.

Po logiki, ki jo navajaš, bi jaz iz svoje neprednostne sploh ne smel nikoli več zapeljati na prednostno cesto, saj če nekdo pritišći tako kot omenjena dva, ni absolutno nobenih šans da ne poči. Zgradba, ki stoji cca 50m od križišča pač ovira pregled. Če predvidevam, da peljejo po omejitvah, lahko normalno in hitro speljem, če predvidevam, da bo priletela kamikaza, kar po tvojem naj bi, nimam kaj speljevati. Nevermore! In sedaj malo pomisli koliko je takih križišč!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še vedno pa si upam trdit, da v takem lepem vremenu z dolgo lučjo ni možno zaslepiti človeškega očesa bolj kot ga slepi sonce, čeprav ne gledaš direktno vanj, s sončnimi očali ali brez

Na pamet trdiš. Fajn bi blo take, ki trdijo kot ti malo stestirat.

Meni in Mashini v roke ksenon reflektorje, vam pa motorje in gremo na pisto.

Za vsak vaš feler nama piksno pira. Mislim, da bi se ga z Mashino fajn nažrla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pamet trdiš. Fajn bi blo take, ki trdijo kot ti malo stestirat.

Meni in Mashini v roke ksenon reflektorje, vam pa motorje in gremo na pisto.

Za vsak vaš feler nama piksno pira. Mislim, da bi se ga z Mashino fajn nažrla.

Tema dolge/kratke luči že obstaja. Pa ne bomo spet o tem starem orehu... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oziroma očitno sploh ne zapelješ na cesto.

Po logiki, ki jo navajaš, bi jaz iz svoje neprednostne sploh ne smel nikoli več zapeljati na prednostno cesto, saj če nekdo pritišći tako kot omenjena dva, ni absolutno nobenih šans da ne poči. Zgradba, ki stoji cca 50m od križišča pač ovira pregled. Če predvidevam, da peljejo po omejitvah, lahko normalno in hitro speljem, če predvidevam, da bo priletela kamikaza, kar po tvojem naj bi, nimam kaj speljevati. Nevermore! In sedaj malo pomisli koliko je takih križišč!

In poleg nabijanja o napačni logiki, tvoja rešitev je?

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem sploh ne dvomim, glede na to kakšne stvari pišejo v policijskih zapisnikih!

Se peljem po avtocesti 140, mimo mene pa "pade" policijski avto z veselim "plavčkom", kateri pridno govori po mobitelu!!????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem sploh ne dvomim, glede na to kakšne stvari pišejo v policijskih zapisnikih!

No no, peljal si kot je treba in si se izognil, če bi pripeljal nenormalno bi počilo. pri 50km/h s tvojim motorjem je 10metrov dovolj, da se ustaviš.

Ma ne vem no, eni motoristi se imajo res za posebne, ko da so bogovi na cesti. koliko izsiljevanj in vsega se dogaja tudi ko smo v avtih pa se z avtom še težje ustavimo.

Popravljeno . Popravil aero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Nista "rabila" umret, sta pa (verjetno - dokazov nimamo) sama dovolj povečala možnosti na tej ruleti s črno-črnimi polji

...

Kar pa precejšnjega dela osebkov v tej temi, vključno s tabo ne moti, da ne bi:

Upravičeno lahko kdorkoli v tem primeru tudi sumi na "kronično neupoštevanje" CPP s strani teh dveh motoristov.

Brez da bi vklopili male možgane pač povzemate neka namišljena dejstva in na tej osnovi pljuvate kakor se vam zdi.

Je že pred nekaj posti SF dobro napisal, da je iz poškodb avtomobila na slikah precej jasno, da hitrost motoristov ni mogla biti niti približno taka, kot jo tukaj omenjate (razen, če omenjen primerek avtomobila res ni imel z betonom zalitega motornega prostora).

Ampak malo popljuvati in pomoralizirati pa je vseeno fajn, a ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no, peljal si kot je treba in si se izognil, če bi pripeljal nenormalno bi počilo. pri 50km/h s tvojim motorjem je 10metrov dovolj, da se ustaviš.

Ma ne vem no, eni motoristi se imajo res za posebne, ko da so bogovi na cesti. koliko izsiljevanj in vsega se dogaja tudi ko smo v avtih pa se z avtom še težje ustavimo.

Če bi peljal 10km/h več bi bil že mimo.

Če bi gospa zapeljala pred njega malenkost kasneje pa bi se tudi pri tej hitrosti lahko zgodilo najhujše.

Kako bi komentirali to tukaj, ni težko predvideti ali pač ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez slabe vesti ju krivim za nesrečo, še vedno če zamižim se mi zagnusi cel svet, ker vidim kar sem videl in vem kaj naredi trk človeku pri 50, 100 ali 200km/h.

In če motor avto ne zadane čelno niso tako hude posledice na avtu. Kot prej post v katerem naj bi se nam očitno moral nekdo zasmiliti, najprej piše, čelno nato pa v sprednji desni del in zadnji bok...waw, čelno v zadnji bok :wallbash: Idiotizem ne pozna meja :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte že nehat vsi skp nekam pametovat v tri krasne kako bi se lahko odvilo in kako ne in kdo je kriv in kdo ne....kriva sta oba ker nista imela pameti v glavi da bi se pelala po predpisih in PIKA....pismo si mislim da bolj starejši si bolj si resen samo mislim da sem se zmotil.

za svoja dejanja je treba odgovarjat...ona 2 zdaj odgovarjata nekje drugje, nobenmu ne privoščim da umre ali na motorju ali v avtu ali kjerkoli drugje, sam itq je najlažje s prstom na druge kazat!

lahko debatiramo še 20 let in kaj bomo meli od tega?? nič, ne bosta se vrnila med žive.....u PM a je tega sploh blo treba??? verjetno ne...

zdej pa šopajte minuse...resnica boli ja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pamet trdiš. Fajn bi blo take, ki trdijo kot ti malo stestirat.

Meni in Mashini v roke ksenon reflektorje, vam pa motorje in gremo na pisto.

Za vsak vaš feler nama piksno pira. Mislim, da bi se ga z Mashino fajn nažrla.

na pisti bi jaz gledal na pisto, in ne nekega pajaca ki tam za ograjo maha z lampo v roki...mene ni podnevi še nikoli nobeden zaslepil z dolgimi lučmi, ne z motorjem in ne z avtomobilom, vem pa zakaj to nekatere tako moti in ˝slepi˝, ker vidite na cesti nekaj drugačnega, svetlejšega, bolj opaznega, in zijate v to kot tele v nova vrata, potem pa res ni čudno če vas slepijo luči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseeno zgodilo se je in upam da se bo čim manj dogajal zaradi "mislil-a sem", "nisem ga videl-a"... in pod.

Pa da bi se čim manjkrat dogajal, "nisem mislil, da tok leti", "Nisem mislu, da se tok dolg ustavlja".

Na Nizozemskem je pešec tekel čez avtocesto k svojemu avtu na drugi strani. Nesrečo so obravnavli kot samomor. Bil je izven vseh normalnih okvirjev.

Popravljeno . Popravil NoGo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!