Skoči na vsebino

kateri naked kupiti?


eliminator

Priporočene objave

Za drugo leto in s tem skok na najvišji segment motociklov načrtujem nakup naked motocikla. Khm, problem; kateri motor kupiti? Konkurenca je velika in s tem tudi ponudba. Hočem pa, da bo primeren tudi za kaksne daljše ture, in to v dvoje. Svetujte po svojih izkušnjah in mnenjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a si kaj razmisljal o tem, da bi si kupil tistega, za katerega bos imel denar in ga bos lahko tudi vzdrzeval???

Se strinjam.Lahko kupiš za 500tisoč sit ali pa za 2mil.sit ali več. :D

Izbira je velika ,če ti je vseeno kakšno znamko voziš.

Kot je že omeno Onim SUZUKI naj bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, vem, da sem bil mal prevec nenatancen, zato oprostite mi. :oops:

Razmišljam od 600 do 750 ccm, pa rabljenega tja nekje okoli letnik 99. Torej; bandit 600, zr7, hornet 600, sv650, monster750,...

Srečen jaz, srečni vsi! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam ER5, pa sem ful zadovoljen, samo po moje ni prevec primeren za dolge ture s sopotnikom. Drugace pa poceni registracija in vzdrzevanje, 50KS,....

Skratka, po zeljah in zmoznistih, I guess! :oops:

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bojo to rabljeni motorji, pol kupi tistega, kater ti bo najbolj všeč oz bo najbolj ohranjen. Če pa kupuješ novo, te bojo pa že prodajalci skušal pregovorit, da je njihova znamka najboljša. Po moje hornet 600.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridruzujem mnenju Johana, Onim-a in SBN-ja. 8) :wink: :!: :!: :!:

Jst tudddddddtttt :wink: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eliminator, ko boš malo dlje tu gor, boš videl, da so vsa mnenja neuporabna, ker na tem forumu itaQ vsak berač svojo malho hvali :idea: :wink: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eliminator, ko boš malo dlje tu gor, boš videl, da so vsa mnenja neuporabna, ker na tem forumu itaQ vsak berač svojo malho hvali :idea: :wink: :lol: 8)

... to pa ni res ... jaz na primer hvalim Yamaho Diversion ... se pravi, da hvalim malho drugega berača ...

... :P :twisted: Lojzi ... :wink: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Monster 750 je po mojem mnenju najboljša izbira, če ne boš samo potoval ampak bi rad tudi kdaj užival v vožnji. Dolge fure lahko voziš, ker je vožnja itak užitek, mašina prožna, karakter taprav, kvari se ne, tudi v dvoje ne bi smel biti problem. Sovoznikov sedež sicer ne zgleda udoben a preseneti, ko se vsedeš nanj.

Letnik 99 bi moral dobiti za cca. 1,2 mio.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se strinjam z vsemi predlogi, ki so bili tule že napisani, odločno pa odsvetujem Ducatijevega Monstra v katerikoli kubikaži... :twisted: :wink: :P :lol:

PS

Sem totalni egoist. Hočem vse Monstre samo zase :idea: 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eliminator, ko boš malo dlje tu gor, boš videl, da so vsa mnenja neuporabna, ker na tem forumu itaQ vsak berač svojo malho hvali :idea: :wink: :lol: 8)

... to pa ni res ... jaz na primer hvalim Yamaho Diversion ... se pravi, da hvalim malho drugega berača ...

... :P :twisted: Lojzi ... :wink: :wink: :wink:

JS TUTTTTTTTTT! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!