Skoči na vsebino

kateri naked kupiti?


eliminator

Priporočene objave

@ak: ne fantu take lušte delat, taka stvar stane 25kEUR in več.... Sicer pa eliminator, povej kakšen motor si dosedaj vozil? Po mojem mnenju je bandit 600 malce švoh; če se odločaš za segment 600-750ccm, ti priporočam:Fazer 600, Hornet 600, sv650, gsx 750, zr 750, monster 750, cb 750... in še bi se našlo. Odvisno od denarja in želja. Osebno se mi zdi fazer 600 zelo dobra ponudba (žal dostikrat predrage in ni čisti naked), pa gsx 750 tudi ni slab (videl v salamoncu nekaj tednov nazaj letnik 99 za pribl. 1mio Sit) Ali pa morad xj 600n (malce švoh)? Sicer so pa vst ti motorji dobri. Nakoncu bo takoalitako prevladal tvoj okus in finance. Ne pričakuj tu čistega odgovora, ki bi razblinil tvoje dvome. Lani takle čas sem tudi jaz kupoval nekaj takšnega, pol sem pa bandita 1200 kupil (97). Je bil cenejši kot 600 horneta leto mlajša :shock: in ni mi žal. Je pa reg. draga, za vola ubit....... :cry:

Lp, Onim

p.s. osnovne podatke in slike lahko najdeš tule:

http://www.motosvet.com/motovozila.php?menu=vozila

http://www.thebikesite.com/

http://www.motorradonline.de/ - tudi testi, kar ok.

... in še bi se našlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pocaki se toliko, da Yamaha lansira Fazerko brez oklepa (baje bo mela spredi 2 okrogli luči).

Zanimivo!! :shock: Od kod pa imas to informacijo? :wink: Je to zadevo mozno ze kje videt......mislim URL? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eliminator, ob odločitvi upoštevaj tudi servisno pokritost znamke motorja, hitrost dobave in dostopnost rezervnih delov, ceno rezervnih delov... Ravno za Suzuki bi znalo biti zgoraj navedeno problematično (beri: deli dragi in čakanje), za kar seveda ni kriva znamka ampak njen slovenski uvoznik. O njem pa je bilo nekaj napisanega tudi na tem forumu. Ducati podobno.

Med samimi motorji ki si jih napisal po mojem ni tolikšne razlike. Odločaj se predvsem na ohranjenost in vzdrževanost motorja.

Andrej

---

All I want is -- a true belief

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, hvala za vse odgovore, sicer pa vem, da moram cim vec probat, ker je voznja tisto bistveno pri odlocitvi.

Po pravici povedano nisem probal nic od tega, ker pac nisem imel moznosti. A da kdo kaj za probat? :wink: :lol:

Nad 750 ccm pa ne bi sel zaradi predragega zavarovanja.

Povejte kaj o svojih izkusnjah s temi motocikli. Pa, ce ma kdo kaj od tega, naj opise prednosti in slabosti, kako kaj s prtljago, stroski, itd.

V bistvu bi nakeda kupil zato, ker bi rad vcasih mal hitreje peljal skozi ovinke(ljubim stare ceste), rad bi sel poleti na kaksno potovanje z njim(v dvoje), pa oblika mi je vsec,... Mislim, da mi naked lahko vse to ponudi. A ni tko?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj pri hondi delajo na novi CB 1300 (? Hornet)

ze obstaja ene dve leti,ce se ne motim.

Obstaja ze dlje, sam ni bila za evropo - ne vem pa zakaj. No v glavnem nekaj novega(prenovljenega) naj bi blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo dober naked motor je tudi honda X11. Mislim da je najhitrejša v svoji kategoriji naked motorjev, pa tudi navora in moči ima čez glavo. Mislim da ta motor poznate, ima pa motor od XX vendar nekoliko manj KM. Do hitrosti 200 km/h se še da zdržat pol te pa samo še trga z motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater tota XJ 600 na današnjem namizju pa je čisto po mojem okusu :o :D

PO MOJEM TUDI (pa mam razbito v garaži :cry: )!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater tota XJ 600 na današnjem namizju pa je čisto po mojem okusu :o :D

PO MOJEM TUDI (pa mam razbito v garaži :cry: )!

Jest pa celo doma! A kdo kupi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater tota XJ 600 na današnjem namizju pa je čisto po mojem okusu :o :D

PO MOJEM TUDI (pa mam razbito v garaži :cry: )!

Jest pa celo doma! A kdo kupi?

Povej letnik, ceno, km, ... kupujem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj pri hondi delajo na novi CB 1300 (? Hornet)

ze obstaja ene dve leti,ce se ne motim.

Obstaja ze dlje, sam ni bila za evropo - ne vem pa zakaj. No v glavnem nekaj novega(prenovljenega) naj bi blo.

nope,tisto je bila CB 1000 "big one" in v AUT so jo do pred 3 leti tudi prodajali.masina od CBR 1000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZR7 je kar luškan motor,sploh pa modre barve,san dost ccm je pa je že reg draga,zato je mogoče bolš SV 650,oba 70KM.

hmmm registracija je ista - 738 ccm :wink:

drugače pa je o ZR7 dosti v arhivu in poletni številki motorista (mislim da september ali avgust).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem, da je veliko o zr-7 in monstru ze napisanega na forumu, sprasujem pa o tem, ce je ze kdo vozil oba. Npr., da bi naredil manjso primerjavo, kaj ima kdo kar drug nima, pa na tem me to moti, kar me na drugemu ne,ipd.

lp vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!