Skoči na vsebino

Baza podatkov?


easyrider

Priporočene objave

... in Motosvet je postal baza podatkov za ponudnike motociklov in opreme v Sloveniji ...

... verjetno je namreč še kdo dobil mail, v katerem ga podjetje ******* obvešča o popustih za nakup scooterjev in motociklov znamke ****** ...

... pa me zanima naslednje: Le kje so dobili moj e-naslov, če ga uporabljam samo in izključno za potrebe "sodelovanja" na Motosvetu?

... pa da nebi kdo mislil, da jemljem to za slabo ... nasprotno ... morda nas bodo pa na tak način poiskali še ostali ponudniki v SLO in nam dalio celo kakšne "izvenserijske" popuste ...

... in še vprašanje za "capodibanda" Motosveta: Morda bi bili takšni "oglaševalci" tudi primerni za kakšne sponzorske dejavnosti pri izvedbi FS-ov???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene takšno oglaševanje načeloma ne moti, če je usmerjeno v dejavnost, ki me zanima iin če daje možnost odpovedati nadaljnje pošiljanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene takšno oglaševanje načeloma ne moti, če je usmerjeno v dejavnost, ki me zanima iin če daje možnost odpovedati nadaljnje pošiljanje.

- se strinjam....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto z motosvetom nima cisto nic, je prislo se na ene dva druga naslova na naveza.com, kjer imas e-mail, pa nimata zveze z Motosvetom, ni pa povsod ... jaz sem prehitro zbrisal da bi headerje maila pogledal. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ER: ni tezko napisati programcka ki se preklika cez vse linke na spletni strani in pobere ven e-maile. To ziher ze kje obstaja ... in to rec vsmeris v seznam clanov, pa imas ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče od nas ni dal nobenega e-mail naslova nikomur in če svoj e-mail uporabljate izključno samo za motosvet, gre za zlorabo le-tega.

Če vas to moti jim pošljite nazaj e-mail, da naj prenehajo zlorabljati vaš e-mail, ki so ga pridobili ilegalno in pošiljati SPAM.

Kar pa se oglaševanja tiče, pa bodo morali nekateri direktorji in lastniki podjetij skapirati, da ima internet veliko večji doseg, kot časopisi, ki se tiskajo samo za naklado ter nato romajo v kanto in v katerih za oglaševanje porabijo milijone tolarjev.

Zanimivo pa je, da te reklame nisem dobil ne jaz, ne Noise. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... saj mene to, da mi pošljejo kakšen e-mail ne moti, samo ... prav bi bilo, da bi imel od tega kaj tudi tisti, ki je "zaslužen" za izdelavo takšne baze podatkov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... saj mene to, da mi pošljejo kakšen e-mail ne moti, samo ... prav bi bilo, da bi imel od tega kaj tudi tisti, ki je "zaslužen" za izdelavo takšne baze podatkov ...

Se strinjam Easy, še mal, pa mi bo kdo prpelou s Hondo v spalnico. Dobil tud jaz, in za izvor, jasno, sumim Motosvet, ker je od vseh 3 mojih E-mail naslovov uporabil samo tistega, ki sem ga dal na Motosvet. Je pa res, da mi je takoj priletel v spam direktorij, kar se mi s pošto os Motosveta ne dogaja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dobil reklamo in sem ravno hotel PM Noisu napisat, kako to. Hvalabogu pa je to naslov, ki ga uporabljam izključno za motosvet in komuniciranje z motosvetovci ki sodelujejo pri nastajanju drustva MAKSI.

Osebno nisem navdusen da "kradejo" takele naslove od nekje. Bolj bi mi bila ljuba varijanta da se lahko narocim na kaksne novice kaksnega prodajalca, ki me konkretno zanima. Tisti o katerem govori ta tema mi niti v sanjah ni zanimiv.

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosimo vas, da se javijo vsi tisti, ki uporabljajo e-mail izključno samo za motosvet in bomo poslali protestno pismo SPAM-erju.

Še prej pa bi bilo dobro, da mi nekdo pošlje omenjeni e-mail na naslov: codeine@motosvet.com , da vidim za kaj se sploh gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi dobil e-mail.

vse naše e-maile lahko brez večjih težav preberejo iz vašega motosvet profila uporabnika, če seveda emajl ni skrit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še prej pa bi bilo dobro, da mi nekdo pošlje omenjeni e-mail na naslov: codeine@motosvet.com , da vidim za kaj se sploh gre.

poslal,

Nope, nisem še dobil. :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej nisem bil edini, ki sem dobil taksno posto, ker pa en mail uporablja m na vecih koncih nisem bil preprican, kje so ga dobili? :?:

Naj podprejo (financo ali kako drugace) www.motosvet.com pa me ne bo niti prevec motila taksna posta! :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da tukaj nisem prijavil službenega maila.

Zaenkrat mi še uspeva, da ne dobivam na službeni mail spam-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi dobil.

Kar se pa tiče spama je pa tko da ko pride tvoj email naslov na "pravo" bazo podatkov z emaili se lahko od tega kar posloviš.

LP,

klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tudi dobil :evil: Meni grejo reklame po e-mailu skor tok naživce kot tiste, ki jih v nabiralniku dobim. Nobene iz principa ne preberem grejo kar dirkt v smeti :x :x :x

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!