Skoči na vsebino

A kategorija v Ljubljani


nsignific

Priporočene objave

Delal bom izpit za A kategorijo in me zanimajo vaša priporočila avtošol v Ljubljani.

Hvala za nasvete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem imel problem da mi je motor crknu na voznji in sem nemoteno nadaljeval z voznjo ker je imel rezervn motor :OK: glej da ma vec motorjev v avto soli in da ima instruktor kej pojma o motorjih.Avtosola Petrusič uprasi za Đurica

top mobel res :worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Po nasvetu sem pri Brulcu (čisto pri koncu, še par uric in vožnja) in sem izredno zadovoljen, predvsem nad, kljub profesionalnosti, zelo sproščenim inštruktorjem. Priporočam.

Popravljeno . Popravil nsignific
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Je kdo opravil izpit pri avtošoli Blisk? Odločam se da bi izpit delal pri njih, je vsako mnenje dobrodošlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo opravil izpit pri avtošoli Blisk? Odločam se da bi izpit delal pri njih, je vsako mnenje dobrodošlo...

Jaz, zelo zadovoljen, so resni, dobro učijo, kar se vidi tudi pri izpitni vožnji. Dobre šole imajo pač boljše reference na Roški.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pa z Brulcom pri urah? Sem slišal, da znajo nekateri nabijat ure po nepotrebnem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz delam izpit na Ježici in se mi zdijo zelo zelo v redu in vse gre tekoče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo,

js delam pri Korelatu in mi je super! Prou rada grem na uro, ogromno se naučim, nič ur ne nabijajo, tistih 22 odpelješ in živjo. Drug teden mam glavno pa sem danes nekaj inštruktorja spraševala kako je potem s pridobivanjem dokumenta in je rekel, da greš NASLEDNJI DAN na Roško in dobiš papir. No, js bi ga imela že isti dan kot je izpitna vožnja. Izkušnje, predlogi?

(sej vem, če sm čakala 25 let lah še en dan. Pa poglejte s te perspektive: ŽE 25 let čakam heheh in tisto popoldne in noč bosta neskončno dolga :))

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

js delam pri Korelatu in mi je super! Prou rada grem na uro, ogromno se naučim, nič ur ne nabijajo, tistih 22 odpelješ in živjo. Drug teden mam glavno pa sem danes nekaj inštruktorja spraševala kako je potem s pridobivanjem dokumenta in je rekel, da greš NASLEDNJI DAN na Roško in dobiš papir. No, js bi ga imela že isti dan kot je izpitna vožnja. Izkušnje, predlogi?

(sej vem, če sm čakala 25 let lah še en dan. Pa poglejte s te perspektive: ŽE 25 let čakam heheh in tisto popoldne in noč bosta neskončno dolga :))

Na izpitni center greš takoj z glavne vožnje, dobiš papir, z njim greš na upravno enoto, na UE dajo delati izpit-plastika, začasno dobiš kartonček in je to to. Voziš se lahko še isti dan samo odprto morajo imeti na UE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa potem sanjajo z naslednjim dnevom? Js mam izpit dopoldne, izpitni center dela do 2h, upravna enota pa do 6h popoldan. Menda mi bodo dali kšno zadoščenje heheh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se jim očitno pustiš nategovat. List od od ocenjevalca moraš dobiti takoj. Če izpit opraviš en dan, kaj na papirju bo pa pisalo, da si ga naredila naslednji dan...papir mora biti isti datum kot narejen izpit in tisti datum, ki bo na papirju moraš dobiti list v roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!