Skoči na vsebino

S čelado na letalo


joky

Priporočene objave

Oj

Je kdo mogoče že potoval z letalom in s seboj nesel motoristično čelado? Zanima me, kakšen je najboljši način za tak transport. V kufer je ne dam, ker mi jo bodo stolkli.

Kdo ve, ali komplicirajo, če imaš poleg ruzaka v roki še čelado? Na strani prevoznika je sicer navedeno, da lahko sabo neseš le en kos prtljage. A res komplicirajo al kako stvar takole spregledajo? Prosim za odgovore tistih z izkušnjami.

Aja, če jo dam na glavo, me bojo malo čudno gledali :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje, da pokličeš avioprevoznika oz vprašaš na letališču. Tam boš dobil najbolj točen info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je dovoljeno, saj prispevaš svoji varnosti v primeru, če slučajno letalo pade, kajne :?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je dovoljeno, saj prispevaš svoji varnosti v primeru, če slučajno letalo pade, kajne :?

:)

Tule imaš napisano(ne dela mi vstavljanje povezave) za Adrio :

http://www.adria.si/sl/article.cp2?uid=58DD2217-07DC-C363-32D4-91C904D6D561&linkid=article&cid=93B83666-74A6-011B-F679-942A496620AA

Če vztrajajo samo na enem kosu, pač "zlepi" z ruzakom, če ti seveda uspe ujeti dimenzije.

Če letiš z manjšim letalom, se ti zna zgoditi, da ti ob vstopu v letalo zatežijo zaradi velikosti ročne prtljage in jo tam oddaš, takoj ob izstopu, pa jo dobiš nazaj - še vedno veliko manj možnosti, da se prtljaga poškoduje, kot pa če potuje celo pot sortiranja, vozičkanja in nalaganja...

Lp,

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa pošlješ mail z vprašanjem tudi na kakšno slovensko moto revijo. kot pisci, ki včasih potujejo po svetu testirat motocikle, imajo gotovo imajo kakšen dober nasvet.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem lani tovoril čelado v ZDA. pri lojzetu sem kupil posebno torbo za čelado za par EUR. Potem pa sem pred šalterji ful skrival, da imam 2 torbi za ročno prtljago (dvakrat se mi zdi, so me vprašali koliko imam ročne, pa sem tiste bejbe na šalterjih bolj milo pogledal in je nekak šlo naprej). Na notranjih letih znotraj ZDA so začeli ravno lani v času mojega potovanja zaračunavati prtljago posebej (s kartico plačaš na check-inu), predvsem pa ful gledajo koliko imaš ročne prtljage in seveda težijo. Ko sem jim kazal ročno prtljago, sem torbi držal nekak skupaj, pa je tudi šlo čez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največja faca boš, če si jo ob pozivu pred vzletom ali pristankom hladnokrvno namontiraš in fajn zategneš (poleg varnostnih pasov)... zraven pa naskrivaj posnameš reakcije na facah sopotnikov...:kva2::kva2::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največja faca boš, če si jo ob pozivu pred vzletom ali pristankom hladnokrvno namontiraš in fajn zategneš (poleg varnostnih pasov)... zraven pa naskrivaj posnameš reakcije na facah sopotnikov...:kva2::kva2::kva2:

Pa zraven naštima na mobitelu odštevalnik na cirka 60 sekund ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največja faca boš, če si jo ob pozivu pred vzletom ali pristankom hladnokrvno namontiraš in fajn zategneš (poleg varnostnih pasov)... zraven pa naskrivaj posnameš reakcije na facah sopotnikov...:kva2::kva2::kva2:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zraven naštima na mobitelu odštevalnik na cirka 60 sekund ... :)

Zraven se pa še naslikaš na helmo kakor Rossi... z belimi zobmi in razpotegnjenimi usti do ušes!! :grim :kva2::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!