Skoči na vsebino

pop tv komentator ??


orcus

Priporočene objave

Zabaven,spontan,obvlada stvar-ve o čem govori in se vidi(sliši),da mu je njegovo delo všeč in to počne z srcem.Malo je takšnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zabaven,spontan,obvlada stvar-ve o čem govori in se vidi(sliši),da mu je njegovo delo všeč in to počne z srcem.Malo je takšnih.

nekulturen.... svojemu strokovnemu sodelavcu skoči stokrat na dirko v besedo ali ga brez podlage dementira....kaj pa vem no....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah no lahko bi bilo slabse :), sicer pa me zmerom nasmejita :) !

"Pedrosa se ze lahko veseli zmage" Nono, pozabila sta da je bilo se 10 krogov do konca, Jorge pa vse hitrejsi :)

Pogresam pa motogp na eurosportu, onadva sta me pa res nasmejala, v pozitivnem smislu !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekulturen.... svojemu strokovnemu sodelavcu skoči stokrat na dirko v besedo ali ga brez podlage dementira....kaj pa vem no....

Ne vem zakaj praviš,da je nekulturen,mislim,da kot komentator ima pravico do svojega mnenja.Imam navado gledat na italiji motogp,pa da ti ne povem kaj vse se tam govori,ampak v tem je glih igra.

Vem,da so Italijani preterani v vsem,ampak so pa rojeni za televizijo,ker oni res nimajo dlake na jeziku.Pač kultura taka in onaka.Saj mi nismo neki prefinjeni narod,ki bi lahko kogarkoli učili kako se to počne,imamo različna mnenja,meni so všeč takšni kot je Ališič,ki ga cel svet ne mara,je pa človek,ki je v svoji karijeri marsikaj videl,slišal in preučil o tem kar počne.Komentator ni lahko biti,je pa res,da za razliko od mnogih novinarjev se Gaber kr zmaže.Meni je všeč,je pa res,da mora še nekaj dirk prekomentirati,da pride na čisto-kot vsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak ma svoj okus oz. vsak drugače sliši in vsakemu drugače paše ter vsak ima svoje mnenje.... tko da jst povem da model nima pojma o pojmu in mi gre pošteno na jetra...še jaz ki nimam tolk izkušenj v teh vodah poznam nekatere stvari bolje kot on...ali je pa model čist preveč navdušen in mu od veselja jezik hitreje deluje kot pa možgani ;)

LP

moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me res zanima vaše mnenje....

Komentator na motoGP več kot ok.

Komentator na F1 slabši kot Mirza Ališić pa Mirza je že bil poden od podna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men sta tut dobra. Takoj ko je začel komentirat mi Kržišnik ni bil preveč ok. Zdaj sem se ga pa navadil in mi je ratal prau fajn. Pač ustreli kakšno lovsko, kdo jo pa ne. Letos, ko komentirata skupaj s Skubicem mi je prav zakon in si z veseljem ogledam dirko na Popu! :D

Kar se mene tiče, bravo fanta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motorje sta kar dobra, se mi zdi, da bosta iz dirke v dirko še boljša. Dajmo jima čas, da se navadita. Bučke pa tudi streljata.

Za F1 je pa groza!!! Pa tudi Ališič mi ni bil všeč. Sem gledal na HRT2 zdej pa...!

Pa sej bo bolje?

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je dobr, celo zelo dobrtrance_27_notworthy.gif .

... :grim :grim :grim, med tem, ko imajo na Sport1 reklame.

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi začetki so težki, preden postaneš dober komentator. Kržišnik je zlo dosleden, verjamem da je težko, tako obračat jezik in kdaj pa kdaj tudi pride do napak. Sicer pa gledam tekmo, njihovi komentarji so samo toliko malo za popestritev :)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsebino tega, kar govori, ima vedno boljšo, ampak kaj, ko še vedno govori, kot bi imel vroč knedl v ustih ...2 besedi pove, pa mal čaka ... pa 3 besede ... pa mal čaka ... kot kak debil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, pa naj gre eden od tukajšnjih kritikov komentirat, če niste zadovoljni.

Jaz nimam niti motogp doma, grem k ženski in tam gledam, jasno na pop-tv in me komentar ne moti.

Bolj me je motil recimo Miran Ališič, najboljši komentator pri nas mi je bil pa Niko Mihelič. Sicer redkobeseden, ampak

prav z užitkom mi ga je bilo poslušati in recimo zadnja sezona na TV SLO je bila zakon.

Zdaj imamo pa to in se ne pritožujmo preveč, sicer bomo še brez tega :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče Miheliča, se pa totalno strinjam. Ni govoril tračev izza boksov kot Ališič, je bil pa tehnično res nabit z informacijami. Prav užitek ga je bilo poslušati.

Popravljeno . Popravil motofrik
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam mene je uspaval.. Tako da mi je bil bolj všeč živahni Ališič, kljub neumnostim in tračem, kot nekdo, ki naredi dolgočasno dirko že bolj zaspano :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ORF niso naredili zatemnitev F1 tako da še vedno lahko gledam F1 brez neumnih dolgih reklam in še bolj neumnih komentarjov. V časih mi je prav nerodno ko slišim kkšne oooooooooorto neumnosti. Mirza je pa imel orgazmične izpade za bruhanje(ulala, uuuuuuuuuuuuuuu...)pa un "stručko" Jerančič zraven ufffff škoda besed.

MotoGP pa res ok na popTV kljub predolgim reklamam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam mene je uspaval..

mene tud :zzz: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm probal in se trudil. ampak negre. Gabrove naključne pompozne besede mi ubijajo voljo. ko ga skubic trikrat petkrat popravi, mu pa možak reče, de ej skubic, rossi se pa tle bolš pele k ti z bmwjem. Sej če nebi gledal Gabrovih dirkaških eskapad v živo, nebi bil tolk nestrpen, ampak, kar je preveč, je preveč. IMHO bi blo bol smiselno met komentatorje v studiju in Gabra v boksih, brez live mikrofona, live feed sam na pc, komentotorjem. nevem pa kako je to cenovno primerljivo z aktualnim stanjem!

na koncu zgodbe, kreditna kartica in motogp.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da imata dogovor da Skubic ne sme nikol celotnega vrstnega reda povedat, ker gre to Gabru najbolje od rok ! od ust !

Hitrostno naštevanje priimkov! 20 imen v 30 sekundah ! No pa saj ni tako slab !

Lahko pa, kot so to Miranu Mirzi počelu, štejemo in beležimo njegove "umotvore" , lapsuse ipd. Včeraj je že bil eden tak ob izlitju tekočin in skupinskem padcu moto 2 je pribil: da je v zavoju po nastanku "naftnega madeža" dirka prekinjena ! verjetno pod vtisom dnevnih poročil in utekanju nafte v mehiškem zalivu ! eko gaber ! :evilgrin:

stavničarja pa sta itak ta boljša ! :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če nebi gledal Gabrovih dirkaških eskapad v živo, nebi bil tolk nestrpen, ampak,....

E tu? :evilgrin: :wallbash::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene kdo vpraša,bi blo čist idealno če bi komentiru samo Skubic!!!!!!!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni slo komentatorji SS.gif vsaj za motosport, odpadejo.

Bi mogl jt mal na tečaj k BBC & ES British "pro" komentatorjem trance_40_thumbup.gifgrim.giftrance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!