Skoči na vsebino

pop tv komentator ??


orcus

Priporočene objave

Ja! Samo so tudi honorarji mal' drugačni.

Ne vlečem se, ne za enega, ne za drugega, ker ne enega, niti drugega osebno ne poznam. Najlažje pa je dvem milijonom Slovencev gledati enega človeka in pljuvati po njem (pardon - dvema... )

Men' je čist v redu. Reklame so pa res predolge... A ne pozabimo. - Živimo v tržnem "gospodarstvu".

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tudi čist v redu. Ni pripomb, vsakdo ima pač svoj način vodenja ... Vedno pa, ko se pojavi nov komentator, se pojavijo tudi pozitivne in negativne replike na vodenje oziroma komentiranje - jest bolj gledam kot pa poslušam vse skupaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :grim :grim :grim, med tem, ko imajo na Sport1 reklame.

sj na šport TV med 125ccm pa moto2 ni blo nobene reklame :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se tudi zdi cisto sprejemljivo...neumne izjave pac preslisis..

...Ališič je tud zame mel prevec tracev iz ozadja (mogoce dobro za pridobitev vecjega spektra ljudi..vec zensk recimowink.gif ) in premal tehnike...ko se je pa na stezi kaj zgodilo je bilo pa samo tuljenjelaugh.gif....ampak mi je blo pa všeč, ker je bil res navdusen in z vsem srcem v tem.

..kar se pa Gabra tice, se mora pa pomoje se mal navadit...samo Skubic bi bil pa mal prevec dolgocasen-vedna v istem tonu, kot Milan Kučantrance_34_sleepy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, lahko bi tudi uporabili telemetrijo pri vožnji z BMWjem po progi, namesto da se možakar dere v čelado, "DRUGA, TRETJA, ZAVIRANJE, PRVI OVINEK" :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma en brezveznik je tale Gaber,...po ogledu dirke sem zarad njegovga komentiranja bl živčen kot pred prvim zavojem v dirki :D

ne spremlja dogajanja med dirko in govori neumnosti :closedeyes:

tud men bi bil osebno velik boljši samo Skubic, ki se vsaj normalno izraža...drugač pa kje so časi GP-ja na Eurosportu :rolleyes: ah ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma en brezveznik je tale Gaber,...po ogledu dirke sem zarad njegovga komentiranja bl živčen kot pred prvim zavojem v dirki :D

ne spremlja dogajanja med dirko in govori neumnosti :closedeyes:

tud men bi bil osebno velik boljši samo Skubic, ki se vsaj normalno izraža...drugač pa kje so časi GP-ja na Eurosportu :rolleyes: ah ja

Se strinjam s tabo na vse :D :trance_27_notworthy:

Btw jst gledam ta dva ko gledam moto gp, sta taprava za se nasmejat in ni nikoli dolgcajt...

Guido Meda in Loris Regani ( nekoč dirkal )

http://www.youtube.com/watch?v=65M8xnwKEpU :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s tabo na vse :D :trance_27_notworthy:

Btw jst gledam ta dva ko gledam moto gp, sta taprava za se nasmejat in ni nikoli dolgcajt...

Guido Meda in Loris Regani ( nekoč dirkal )

http://www.youtube.c...h?v=65M8xnwKEpU :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

.....tutti in piedi sul divanooooo,rossi c'e,rossi c'eeeeeeeee....a madonna mia...che gara,ragazzi....

TO JE KOMENTATOR!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s tabo na vse :D :trance_27_notworthy:

Btw jst gledam ta dva ko gledam moto gp, sta taprava za se nasmejat in ni nikoli dolgcajt...

Guido Meda in Loris Regani ( nekoč dirkal )

http://www.youtube.com/watch?v=65M8xnwKEpU :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

ne razumem pet besed kaj govorita pa sta mi super, z veseljem bi gledal dirko če bi dobil ta program

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne razumem pet besed kaj govorita pa sta mi super, z veseljem bi gledal dirko če bi dobil ta program

potem pa reci Gabru naj si da v gobec še dva knedla in pipni oni gumbbek za full na upravljalcu pa boš na istem ! :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil sem povedati, da mi je bil do sedaj najbolj všeč, ampak res najbolj všeč prenos formule1 na HRT2 (Hrvaška).

Tam sta komentatorja res strokovno podkovana, govorita 50/50, pa tudi kakšno anekdoto oz. šalo povesta.

Prav tako sem studio pred in po dirki z užitkom pogledal. Res škoda, ker nimajo tudi motoGP.

Sem včasih spremljal formulo, pa tudi motogp na namških kanalih (RTL, DSF), pa me tam niso navdušili tako. Znam nemško in ob prenosih se se itak naučil vse izrazje, ampak bili so res brezvezni. Nemščina mi gre tudi malo na živce (komentatorja Wasser

in Danner). Zmeraj je bil zraven tudi Niki Lauda in ob vsakem prenosu sva z bratom vpila ''Lauda že gobca''.

To so bili časi Schumacherja, ki mi je šel že tako na živce, obenem pa komentarji ''neue best zeit in sektor eins'' skoraj v

vsakem krogu oz. nenehno ponavljanje zoprne nemščine.

Tudi način komentiranja GP na eurosportu mi nekako ni sedel (zategnjena angleščina) ampak drugega pač ni bilo. Tiste čase

sem raje preklopil na Miheliča, čeprav so ga kmalu zatem na žalost ukinili.

Mislim, da temu Gabru manjka nekaj Miheličeve strokovne podkovanosti, čeprav mu jezik dobro teče.

Sem bil priča enkrat komentiranju Ališiča in sočasno Miheliča ob prenosu štarta formule1. Ališič se je drl, kot da se gre za smrt, Mihelič pa je po val202 lepo mirno in strokovno komentiral dogajanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se dalo, bi nekako združil Ališičevo energičnost in Miheličevo strokovnost... :whistle:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

KATASTROFA!!!! Gabra je treba poslat nazaj u playboy naj tam dela kar se dela, Bostjanu pa pustit da pride do besede. Meni ni jasno kako ima Skubic take zivce da ga ne posle nekam in odkoraka iz studia... Gaber je dans izjavil da se je rossi polomil zarad jorgeta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KATASTROFA!!!! Gabra je treba poslat nazaj u playboy naj tam dela kar se dela, Bostjanu pa pustit da pride do besede. Meni ni jasno kako ima Skubic take zivce da ga ne posle nekam in odkoraka iz studia... Gaber je dans izjavil da se je rossi polomil zarad jorgeta...

To se pa popolnoma strinjam. Sicer MotoGP-ja ne spremljam redno, vendar vedno ko ga le gledam, Gaber nesramno pada v besedo. Mislim, kaj je tako težko počakat, da človek konča stavek? Sej zna tudi Skubic pokomentirat kakšno prehitevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Lani sem raje preklopil na RTL, tudi zaradi 125 in 250, letos pa sem bolj ali manj prisiljen gledati Šport in Pop, ampak komentator/ja sta mi pa poden. Če bi prej še lahko našel kako opravičilo (se učita, saj bo bolje), letos tega ni. Ko pa me začne neka stvar motiti, potem še bolj dosledno iščem napake. Ampak naj poskusim našteti njune slabosti. Upam, da jima bo kdo kaj povedal, da bo vsaj drugo leto bolje. Najlažje mi bo, če napišem, kot bi njima.

Povprašajta malo, kako se izgovarja npr. Stefan ali Aegerter. Za Stefana se je sicer med zadnjo dirko Moto2 kot po čudežu primerilo, da sta ga na koncu že pravilno izgovorila (nemški ST ali SP na začetku se izgovarja ŠT ali ŠP). Torej Štefan. Aegerter (Ägerter) izgovarjata tako, kot bi se pisal Eigerter, pa se ne.

Obupno poskušanje izgovarjati priimek (ali tudi ime) s pravilnimi naglasi se mi ne zdi prav nič posrečeno. Koliko angleško govorečih komentatorjev pravilno naglasi Akrapovič? Ga še nisem slišal. V slovenščini se mi zdi, da si s tem samo nakoplješ težave na glavo, ko pride do sklanjatev. No ja, pa saj tega verjetno niti ne obvladata.

Napovedovanje in stave - to delajta v prostem času, za šankom, med ogledom tekme (ne pa komentiranjem). Napoveduje naj pa šlogarca, če to delata vidva, nista nič boljša od nje.

Naučita se pravilne rabe predloga s oz. z. Ušesa me zabolijo, ko slišim "ze Suzukijem" (kje hudiča naj zdajle najdem tisti znak za polglasni e, kot bi moral biti) ali podobno nepravilno rabo z-ja. In s tem sploh ne nehata, sploh Gaber v nepravilni rabi z-ja nenormalno teži. Gaber, Z tabo... prosim lepo.

Najbolj mi pa gre na jetra "simultano" prevajanje komentarjev prvih treh po dirki. Prvič, nisi simultani prevajalec, ampak komentator. Drugič, "povoziš" izjavo, ki jo potem na silo nekako prevedeš, seveda je tako pol ne slišiš, jaz pa tudi ne. Mislim, da je večina gledalcev MotoGPja na dovolj visokem intelektualnem nivoju, da razume angleške izjave. Če že moraš, si vsaj približno poslušaj, kaj je povedal in to povej v slovenščini po koncu izjav(e). No, s tem so težili tudi na RTL-u, verjetno se komentatorji čutite dolžne simultano prevajati svojim gledalcem. Kot da s(m)o čreda idiotov, ki nimamo pojma. In če razumem Nemca, ker večina Nemcev pač ne razume angleščine, pa tebe ne.

Ej, pa brez zamere. Tudi jaz vama ne zamerim neumnosti in klobas, ki mi jih vsako dirko prodajata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pa dodajam še Gabrovo skakanje v besedo Skubicu. Sicer mi nista tok napačna navsezadnje(no, pa nobenega drugega programa nimam za GP gledat), ampak to me pa zmeraj razhajka, se sliši zelo nevljudno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KATASTROFA!!!! Gabra je treba poslat nazaj u playboy naj tam dela kar se dela, Bostjanu pa pustit da pride do besede. Meni ni jasno kako ima Skubic take zivce da ga ne posle nekam in odkoraka iz studia... Gaber je dans izjavil da se je rossi polomil zarad jorgeta...

Ipak je Gaber Skubica tja prpelu in ne obratno ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni sta fanta super. Ne obremenjujem se z malenkostmi, ampak raje uživam v dirki.

Če kakšno pihneta pa nič hudega, vsaj malo popesti dirko, kadar je dolgočasna.

Ni pa to enostaven posel. Če kdo ne verjame, naj proba komentirati tako ene pet minut dirke... :lol1:!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta daleč od tega, da bi bila brez napak in vedno je prostor za izboljšanje, tako da če bi upoštevala katero izmed omenjenih pripomb ne bi bilo nič narobe.. Vendar meni sta kljub temu fanta čist ok in nimam nobenega razloga, da bi dirko gledal na mute ali na kakšnem drugem programu, pa razumem angleško in osnovno nemško, tako da je nekaj alternativ.

Edino kar me res zelo moti je skakanje Skubicu v besedo. Drugače pa se itak med dirko osredotočam na dirkanje, sceno pa tako in tako toliko spremljam, da bistvene stvari vem tudi brez komentatorjev. Meni je glavno, da med dirko ne zaspim. Komentatorja sta dovolj "živahna", da me držita pokonci tudi ko se nič posebnega ne dogaja in to je glavno. Za nekatere druge (bivše) športne komentatorje namreč tega ne morem reči, ker ima/je imel človek občutek kot da posluša osmrtnice..

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bivši DSF (sport1 al nekaj podobnega) z hofmanom v boksih počasi postaja čisto dostojna zamenjava za eurosport z tobijem, julianom in mamolo. na pop pa preklopim ko majo reklame ampak so vragi včasih sinhronizirani. no na sport1 imajo med reklamami vseeno mali kvadratek z dirko spodaj tako da ne zamudiš vsega.

kar se pa popa tiče (kolikor sploh gledam)pa me moti preveč skakanja v besedo skubicu in poveličevanje rossija (90% o rossiju). ko da ališiča poslušam v šumaherjevih časih.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Maximus, vem, da je komentiranje težek posel... ampak če mu nisi dorasel, se ga pač ne it. Ne pa hodit na račun gledalcev s karavano MotoGP naokoli po svetu, potem pa jokcat, kako je to težek posel, ne bluzit in srat klamf, potem pa stokat, če te nekdo kritizira.

Se opravičujem, Pervy, tudi jaz sem mislil na DSF, danes Sport ali karkoli je že. Vendar: a si gledalci POPTV ne zaslužimo normalnega komentatorja, da moramo gledati in poslušati Nemce ali Angleže ali celo izključiti zvok? V čem je potem smisel prenosa dirk na POPTV ali njihovi Šport TV? Pa še nekaj je: je POPTV objavil kakšno avdicijo? Na kakšen način so sploh izbrali komentatorja? Avdicije se ne spomnim - če bi jo zasledil, bi se kar javil. Da ne bi samo kritiziral, ampak da bi mene kritizirali. Zase vem, da bi vsaj kritike bral in se poskušal kaj naučiti iz njih.

In tudi mene moti favoriziranje Rossija. Na zadnji dirki se je tako lepo videlo, ko sta oba (sicer bolj Gaber kot Boštjan) bluzila, kako je Rossi hiter in enkratno pelje, v naslednjem krogu je pa že Lorenzo padel mimo... Pozabil sem pa še to, da me moti imenovanje dirkačev po nekih nadimkih. In potem poslušam kar naprej: The Doctor je naredil to, The Doctor je naredil ono, The Doctor to... Vsi imajo imena in priimke. In na koncu piše to v razvrstitvi in vsepovsod drugje. V redu, povej, kakšen nadimek ima kdo, ampak v komentiranju pa uporabljaj ime oz. priimek. Si predstavljate, da bi Gibernau in Stoner in Lorenzo skupaj dali Rossiju nadimek Pizda? A bi potem še tako veselo komentiral: Pizda je naredil to, Pizda je naredil ono (se opravičujem za grde besede)? Nenazadnje si je Gibernau ime spremenil v ime, kot so ga vsi klicali.

Tako - povedal sem, kaj me je težilo ti dve sezoni. Zdaj bom lažje prebavljal neumnosti, ki mi jih bosta servirala v nedeljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj je: je POPTV objavil kakšno avdicijo? Na kakšen način so sploh izbrali komentatorja? Avdicije se ne spomnim - če bi jo zasledil, bi se kar javil. Da ne bi samo kritiziral, ampak da bi mene kritizirali. Zase vem, da bi vsaj kritike bral in se poskušal kaj naučiti iz njih.

Pop TV ne rabi objavit avdicije ...

Drgač pa - Gaber in Ališič sta frenda, sodelovala že marsikje, od Playboya dalje ... in je pač Ališič pripeljal Gabra za motoGP ... no, potem, ko so načevljali Ališiča, bi lahko še Gabra ... Škoda, da ga niso ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!