Skoči na vsebino

pop tv komentator ??


orcus

Priporočene objave

Pop TV ne rabi objavit avdicije ...

...

ja vpisuje pa v neke kao POP akademije ! :book: ja, za rumene novice ! tudi v športu ! :fredy:

p.s.

iz opusa poklicne POPevke:

novinarji so prekleta in ogabna golazen, ki te obere do kosti in gre narazen ! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je POPTV objavil kakšno avdicijo? Na kakšen način so sploh izbrali komentatorja? Avdicije se ne spomnim - če bi jo zasledil, bi se kar javil. Da ne bi samo kritiziral, ampak da bi mene kritizirali. Zase vem, da bi vsaj kritike bral in se poskušal kaj naučiti iz njih.

...

Pop TV ne rabi objavit avdicije ...

ja vpisuje pa v neke kao POP akademije ! ...

Saj ne, da bi zagovarjal POP TV ali komentatorja, ampak avdicijo za tole komentiranje so izvedli. Vprašanje, če ni bila bolj za okras (beri: se je že vnaprej vedelo, kdo bo izbran) ampak je bila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probal enkrat (pod "prisilo") gledati na poptv - bil v hitro ozdravljen. je dovolj drugih in predvsem boljsih in bolje informiranih postaj, ki prenasajo motogp, da se ne obremenjujem s poptv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ališič je le bil svojstven s tistimi ''ulala'' in tistimi svojimi ''simpatični''... Vswekakor zaspal nisi, če je on komentiral dirko.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje moji in dekleta!

Ste videli, da Gaber bere Motosvet. In ne samo bere, tudi mnenja upošteva.

In to je treba spoštovati in ceniti.

Fejst fanta sta :worship: .

ena lastovka še ne prinese pomladi :closedeyes:

hvala bogu za druge kanale.... to je to kar sem pogrešal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako uposteva?

Predloga S se vedno ne pozna (naj 100x izgovori "z pnevmatiko" (prez poudarka na predlogu) na glas, pa bo morda spoznal, kam sodi S in kam Z). Skubicu skace stalno v besedo, toda danes sta zmagala z necim drugim. Fanta ne locita, kdaj morata uporabiti "vendar" in kdaj "ampak", "temveč", ali morda "marveč". Nakljucni primer: Lorenzo danes ne dirka z (seveda) svojo čelado, vendar okrašeno z (spet, seveda) Swarovsky, ki jo bo po koncu... In taksne napake sta oba ponavljala ves cas dirke. Hudica, saj stavek izgubi ves smisel. Oziralnih zaimkov itak ne uporablja 99% novinarjev in komentatorjev, zato jima tega niti zameriti ne morem. Lepe slovenske "s čimer", "komur", "čigar", "pri komer", "..." seveda nadomestita z univerzalnim "kateri" in stvar je za slovensko obcinstvo dovolj poenostavljena. Mene bi tršica, ki bi jo v tretjem razredu OŠ ogovoril s taksno hibridno slovenscino poslala v kot, pritisnila cvek in starse v solo!

Uh, odleglo mi je, zdaj pa brž poiscite, kje sem se v zgornjem sestavku zmotil sam in koliko stresic nisem napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste videli, da Gaber bere Motosvet. In ne samo bere, tudi mnenja upošteva.

In to je treba spoštovati in ceniti.

Kaj je pa iblo? In to, da bere Motosvet, ga še ne naredi boljšega komentatorja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madkupe, se moram obregniti v tvoj post. Če fanta komentirata na televiziji, ki jo gleda vsa Slovenija, naj bi govorila knjižno slovenščino s čim manj tujkami in nekimi svojimi dodatki, da ju razume gledalec v Prekmurju, tisti s Primorske in še kakšen vmes :yes:. Tudi mene motita predloga S in Z, ki ju marisikdo ne zna pravilno uporabljati. Ne razumem ljudi, ki recimo govorijo Z pnevmatikami in si zraven lomijo jezik, ko bi lahko veliko lepše izgovorili S pnevmatikami. Tudi ne znajo uporabljati besedic kateri in ki, v večini primerov uporabijo kateri, čeprav se uporabi beseda kateri takrat, ko nam predmet pogovora ni znan, ki pa takrat, ko nam je. Se opravičujem, če sem mogoče napisal bolj po domače, nisem se šolal za slavista, temveč za avtomehanika.

Sorry za :topic:, bom napisal še pred katere besede sodi predlog Z in pred katere S. To velja za vse besede, ki se začnejo na tisto črko.

Z: a, b, d, e, g, i, j, l, m, n, o, r, u, v, z, ž

S: c, č, f, h, k, p, s, š, t,

Naš jezik je tako lep, vendar nekateri delajo z njim kot svinja z mehom :evilgrin:

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več kot zadovoljen sem z njima.Tudi slabše bi lahko bilo.Kam pa pridemo ,če bi uporabljala "čistokrvno"slovenščino.

daj ne bluzi, ne gre za "čistokrvno", ampak vsaj "funkcionalno pismeno" ... tole je res za kozlat, kar izvajajo nekateir, vključno s Keržišnikom. Naj mu zberejo za plačilo govornih vaj ... saj imajo neko jebeno Akademijo za voditelje svojo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar spremljam poptevejevsko komentiranje Formule 1 in prijelo me je srat. Keržišnik in Skubic sta zakon.

ej Kržišnik pa Skubic sta dobra komentatorja, sloh če jih primerjamo z unima iz formule,

drugač pa mi navadni smrtniki se ne zmenmo za te govorne napake, mashina in trebor pa še gdo bolj inteligenten bi si pa našla kakšnga lektorja da jim prevede :winkiss:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poptv komentatorja na motogp sta čist ok. za knjižno slovenščino se mi totalno je.be. z ali s pa kaj! modela ki komentirata f1 bi lahko govorila v arabščini pa bi bila moteča. slabših komentatorjev kot sta na f1 ni daleč okoli. nemški rtl je dobra izbira od kdaj so začeli tudi pri telemachu zatemnjevati hrt, orf, itn... mirza vrati se eeee eeeeeeee :worship: pizda pa me je živciral ko je komentiral f1 za popizdit :headbang: . zdaj ga kr pogrešam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem dirko motogp spremljal v gostilni med kosilom (poptv na big screenu :kva2: ). in kar naenkrat se zavem, da me tokrat med prenosom nič ne zmoti in nič ne komentiram sam pri sebi (ponavadi zelo na glas).

bila je samo slika brez zvoka... :evilgrin:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar spremljam poptevejevsko komentiranje Formule 1 in prijelo me je srat. Keržišnik in Skubic sta zakon.

Se popolnoma strinjam :yea1:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Kržišnik pa Skubic sta dobra komentatorja, sloh če jih primerjamo z unima iz formule,

drugač pa mi navadni smrtniki se ne zmenmo za te govorne napake, mashina in trebor pa še gdo bolj inteligenten bi si pa našla kakšnga lektorja da jim prevede :winkiss:

s cim vse je "navaden" clovek lahko hitro zadovoljen. :whistle:

poneumljanje glodalk in glodavcev je seveda cisti slucaj in ne namerno pocetje funkcionalno polpismenih in "vip"-komentatorjev.

ma slovensc´na je ful uiberkul jez´k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam zadnji moto GP pa prav Kržišnik. "Lorenzo je hitrejši od Stonerja". Jest pa moje špegle mav gor pa dol pa videm da Lorenzo ne more prehitet Stonerja. Prešaltam na nekam, pa tm ista slika, prešaltam nazaj. Kržišnik pa spet Lorenzo je hitrejši, ... Stoner pa vodi. Kdo je na konc zmagal je druga stvar, ampak ko gledam TV in poslušam Kržišnika mi zmer pride na misel una: K bo mu zdej ene dobre vile. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam zadnji moto GP pa prav Kržišnik. "Lorenzo je hitrejši od Stonerja". Jest pa moje špegle mav gor pa dol pa videm da Lorenzo ne more prehitet Stonerja. Prešaltam na nekam, pa tm ista slika, prešaltam nazaj. Kržišnik pa spet Lorenzo je hitrejši, ... Stoner pa vodi. Kdo je na konc zmagal je druga stvar, ampak ko gledam TV in poslušam Kržišnika mi zmer pride na misel una: K bo mu zdej ene dobre vile. :naughty:

kašne vi nabijate če on reče da je Lorenzo hitrejši od Stonerja še ne pomen da je prvi ampak da ma bolši cajt omfg

Drgač pa men se zdita čist uredu komentatorja edino kar me mot je to da Kržišnik preveč skače v besedo Skubicu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kašne vi nabijate če on reče da je Lorenzo hitrejši od Stonerja še ne pomen da je prvi ampak da ma bolši cajt omfg

Drgač pa men se zdita čist uredu komentatorja edino kar me mot je to da Kržišnik preveč skače v besedo Skubicu

Če te prov zastopm, je to tko kt pr fuzbalu. Imaš žogo v posesti 75%, zgublaš pa 2:0. :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!