Skoči na vsebino

pop tv komentator ??


orcus

Priporočene objave

s cim vse je "navaden" clovek lahko hitro zadovoljen. :whistle:

poneumljanje glodalk in glodavcev je seveda cisti slucaj in ne namerno pocetje funkcionalno polpismenih in "vip"-komentatorjev.

ma slovensc´na je ful uiberkul jez´k.

"Kruha in iger".

Sistem vladanja, ki vedno pali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....Ne razumem ljudi, ki recimo govorijo Z pnevmatikami in si zraven lomijo jezik, ko bi lahko veliko lepše izgovorili S pnevmatikami.....

Menim, da to ni predmet popolnega neznanja, nezanimanja ali okužbe.

Televizijski in radijski komentatorji morajo vedno uporabljati "Z" namesto "S", saj obstaja tehnična omejitev. Prenekaterim se rado zgodi, da ob uporabi sičnikov pljuvajo v mikrofon, kar povzroča korozijo ali celo kratek stik dragocene opreme (don't spit on the mike, man....). Zagotovo so morali podpisati ustrezen dokument, saj vztrajajo ob uporabi pričujoče izgovarjave že vrsto let in tako begajo negotove poslušalce, kateri z svojimi pnevmatikami in z tekočinami nekako niso povsem zadovoljni. :surrender:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim, da to ni predmet popolnega neznanja, nezanimanja ali okužbe.

Televizijski in radijski komentatorji morajo vedno uporabljati "Z" namesto "S", saj obstaja tehnična omejitev. Prenekaterim se rado zgodi, da ob uporabi sičnikov pljuvajo v mikrofon, kar povzroča korozijo ali celo kratek stik dragocene opreme (don't spit on the mike, man....). Zagotovo so morali podpisati ustrezen dokument, saj vztrajajo ob uporabi pričujoče izgovarjave že vrsto let in tako begajo negotove poslušalce, kateri z svojimi pnevmatikami in z tekočinami nekako niso povsem zadovoljni. :surrender:

bi znal bit kej tazga umes ja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Je gledal kdo danes oddajo "Krog za ogrevanje" na a-kanalu? Mene ni najbolj ogrelo.....

Mojster je ekskluzivno vozil dva Suterja in še Kalex in vse kar je povedal je, da sta zelo različna, posnetki pa kako se odpelje iz boksa in pride nazaj. Pa saj so še bile druge cvetke, ampak se mi ne da na dolgo in široko. V glavnem meni je bila oddaja - vaste of time. Žal.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tud gledu oddajo. Morm rečt da men je bla pa zanimiva. Ponavad ne gledam nobene odaje do konca, to sm pa komot :) men je kul!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlična oddaja :worship: Sam da ne bo una teta vodila naslednjih oddaj upam da to popravijo. Še boljše je da se Mirza vrača v F1 pa na nacionalko... po patnjah s unimi bedaki na poptv F1 in zatemnitvah ostalih postaj me niti zatemnitve ne bodo motile. Mirza legendo uuuuuulala :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok. Ker sem oddajo zašinfal res ni fer, če nisem konkreten. Predvsem me je motilo to, da v celi oddaji nisem zvedel nič novega. Vsi komentarji in intervijuji so bili že videni na Tv ali na spletnih straneh. V bistvu mi je delovalo vse skupaj kot reklama za prihajajoče prenose dirk(ok, saj vem da to je, vendar bi naj pritegnila). Spomnim se, da so prikazali njihov delovni dan, vendar vse kar je bilo videti je da se peljejo ob 6ih na dirkališče, da nič ne jedo čez dan in da so zvečer zmantrani. Ne vem, mogoče sem razvajen, vendar si predstavljam takšno oddajo z ekskluzivnimi intervjuji dirkačev, vodji moštev, tehniki,inžinerji, še ne videnimi posnetki, tehničnimi podatki, ki so novi ( da so bili včasih 250 dvovaljni dvotaktni, zdaj pa so 600 štirivaljni štiritaktni ni ravno višek novosti). Bolj bi me zanimalo kaj dirkači,inžinerji povedo o njihovih TC (pa čeprav ne bodo izdali skrivnosti). Samo bo treba it do njih pa jih prepričat da dajo izjavo, saj to je poanta novinarstav,ne? Res bi rad gledal dirke na naši tv in poslušal naše komentatorje. Sem pa prepričan, da je povprečen slovenski gledalec dokaj razgledan in zato zelo zahteven.

Potem je bilo vprašanje moderatorke kam naj gremo Slovenci na dirke. Saj vsak vidi na zemljevidu, kaj je blizu. Koristilo pa bi, če bi posneli dirkališče (recimo Brno) in pokazali kje se najbolje vidi, kje je največ akcije, kateri vhod, da ne hodiš okrog kot budalo (mimogrede se nabere 5km, to pa je že tričetrt ure hoje in hitro kaj zamudiš) itd...

Sta pa bila lani iz oddaje v oddajo boljša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa bi bil vesel nekega polurnega zgoščenega posnetka v nedeljo zvečer po 22. uri; ker mi res ni doma za sedet lepo sončno nedeljo in bulit v ekran ...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btw. poskušam razumeti kaj sem napačnega napisal v svojem prejšnjem postu da mi je en takoj prilimal minus??? A sem užalil njegovo ljubezen? Pa katero? Mirzo :l_01: al uno zmedenko :boobies: ki je vodila oddajo na Akanalu?

Ja no pustimo sex in usmerjenost...

Bistveno je da se zadeve spreminjajo na boljše. Ta dva modela na MotoGp sta prav ok in upam da tako ostane :worship: Pa F1 bom spet začel spremljati... aja upam da si bo Mirza srihtal enga res profi sogovornika in ne spet Jerančiča :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa bi bil vesel nekega polurnega zgoščenega posnetka v nedeljo zvečer po 22. uri; ker mi res ni doma za sedet lepo sončno nedeljo in bulit v ekran ...

LP

še boljše cela dirka z zvoki motorjev brez komentiranja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!