Skoči na vsebino

5. Moto srečanje VRAGECI


Wild1

Priporočene objave

Vabljeni na 5. moto srečanje DLM Vrageci, ob "DNEVU MLADOSTI"!

Vrageci.com

Datum: 22. maj 2010

Kraj: Grajski park gradu Bizeljsko

Ura: Od 12. 00 dalje

Kamp: Organiziran

Vstop: Prost

Ogrevanje: domači rock bandi

Zvezde večera: HLADNO PIVO (HR)

Hladno pivo.com

DOBRODOŠLI!

post-19821-127291714269_thumb.jpg

post-19821-127291808151_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slisal,da ste Bizeljanci napredni a,da je pri vas dan mladosti 22.5 je pa neki novega...lepo!Se malo pa boste kot dubuvcani in imeli stiri dneve mladosti kot imajo oni fasjenke....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slisal,da ste Bizeljanci napredni a,da je pri vas dan mladosti 22.5 je pa neki novega...lepo!Se malo pa boste kot dubuvcani in imeli stiri dneve mladosti kot imajo oni fasjenke....

Ti sam v naše konce prid. Se prbiješ cvička al pa bizelčana. Velike razlike ni, tako kot je vseeno za kak dan več al pa manj praznovanja. važ da se mamo fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sam v naše konce prid. Se prbiješ cvička al pa bizelčana. Velike razlike ni, tako kot je vseeno za kak dan več al pa manj praznovanja. važ da se mamo fajn.

je razlika je :P

...drugač pa sesir kr fajn pozna Bizeljsko...verjetno še bolš oz podrobneje kot ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slisal,da ste Bizeljanci napredni a,da je pri vas dan mladosti 22.5 je pa neki novega...lepo!Se malo pa boste kot dubuvcani in imeli stiri dneve mladosti kot imajo oni fasjenke....

Štiri dni je še malo. Pri nas imamo cel maj vsak dan "dan mladosti". P1290137.JPG:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je razlika je tongue.gif

...drugač pa sesir kr fajn pozna Bizeljsko...verjetno še bolš oz podrobneje kot ti

Eto, pa mam hudiča, ku gobec tja v tri dni stegujem.trance_30_punk.gif

trance_05_banana.gifBo pa vseeno veselo. Ko se pa prbijem mi je pa isti rezultat po našem cvički al pa po vašem bizeljčanu.

Jest pridem itak na hladno pivo trance_06_beer2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hladno pivo pa itak da bo teklo :D

In koncertiralo...

HLADNO PIVO JE ZAKON!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vso sranje z vremenom zadnji teden in pol, bomo očitno na sreačnju imeli SONCE!

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut letos pridem,:trance_27_notworthy:

upam da mi bo tokrat končno uspelo pravočasno pridet da ne bom spet panoramske vožnje zamudo B)

Popravljeno . Popravil aleksandergabriel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Panoramske pa res ne smeš zamudit... :beer2:

Pot bo vodila.... REPNICE :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Panoramske pa res ne smeš zamudit... :beer2:

Pot bo vodila.... REPNICE :kva2: :kva2:

Te repnice si moram enkrat ogledat. Mislim, da imamo pri nas tudi nekaj podobnega materiala pod zemljo in bi tudi lahko naredil kakšno repnico. Notri računam, da bi bila stalna temperatura nekje okrog 9 stopinj celzija. Primerno za skladišče ozimnice in pijače.

LP :rolleyes:

Popravljeno . Popravil daneb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna ozimnica neki????? :wallbash:

To je za vino!!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za informacijo.

Danes sem bil v Kumrovcu. 22 maja bo v Kumrovcu v selu muzej velika fešta, kulturni program in sploh veliko dogajanja na račun dneva mladosti, ki je med tednom. Mislim da bo dober kak ovink do Kumrovca nardit pred panoramsko vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsako leto je na isto soboto...eno leto smo meli skupinsko voznjo do tam...drugac pa se je predlani(se mi zdi da tisto leto) tudi šlo od grada z eno skupino v kumrovec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za informacijo.

Danes sem bil v Kumrovcu. 22 maja bo v Kumrovcu v selu muzej velika fešta, kulturni program in sploh veliko dogajanja na račun dneva mladosti, ki je med tednom. Mislim da bo dober kak ovink do Kumrovca nardit pred panoramsko vožnjo.

Ja, smo imel panoramsko vožnjo spelano čez Kumrovec, in smo se tam oglasil na proslavo in mrzlo pivo... Potem je pa naša prireditev dobila takšne razsežnosti, da je varuhe meje na mejnem prehodu skoraj kap, ko smo se pripeljal, za prehod meje pa smo porabili absolutno preveč časa, tko da smo to opustili... Gre pa vseeno vsako leto manjša delagacija tudi v Kumrovec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sob Maj 22 delno oblačno 24°C

Ned Maj 23 delno oblačno 25°C

:010 :010 :yea2::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna ozimnica neki????? :wallbash:

To je za vino!!!! :kva2:

Hej, ali Ti pozimi ne piješ vina, če ga je vino tudi ozimnica. Mal za hec,:worship: temperatura je kar prava.:photo::photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj utrinkov lanskega srečanja:

post-19821-127417128434_thumb.jpg

post-19821-127417129093_thumb.jpg

post-19821-127417129742_thumb.jpg

post-19821-127417143647_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut cvičkar pride,je vidu k je šov na svete gore kelnra k dela tam bliz,joj kak bom uživu.motori motori motoriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,aja motorist ma pa fjr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!