Skoči na vsebino

Prispevek na Preverjeni! na Pop-tv


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

25 min do morja? Kje? Iz Ljubljane? Se pravi, da bi tako moral imeti povprečno hitrost 240km/h po AC, po stari cesti pa 170km/h za 35 min? Če na poti ne bi bilo nobenega prometa in bi ga lahko skozi naselja žgal do amena... mogoče. Mislim, da tip malo naklada.

Kar se pa tiče piste, pa dvomim, da bi vsi te norci šli tja. Mogoče, če bi imeli 5km ravnino z odprtimi lokali zraven, da bi jih lahko folk občudoval. Tudi ni zanemarljiv strošek, da odšteješ 100€ za celodnevno karto na pisti, potem pa še 250€ za gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 min do morja? Kje? Iz Ljubljane? Se pravi, da bi tako moral imeti povprečno hitrost 240km/h po AC, po stari cesti pa 170km/h za 35 min? Če na poti ne bi bilo nobenega prometa in bi ga lahko skozi naselja žgal do amena... mogoče. Mislim, da tip malo naklada.

Vsekakor...

Kar se pa tiče piste, pa dvomim, da bi vsi te norci šli tja. Mogoče, če bi imeli 5km ravnino z odprtimi lokali zraven, da bi jih lahko folk občudoval. Tudi ni zanemarljiv strošek, da odšteješ 100€ za celodnevno karto na pisti, potem pa še 250€ za gume.

Tudi jaz dvomim, da bi vsi 'norci' šli tja. Nekaj bi jih pa šlo.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi sploh kdo kupil motor, pa ne bi mel firbeca da vidi kako leti?..

No, takih pa poznam veliko.. Ce malo pomislim, celo velika vecina ljudi, ki jih poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki mi prosim povejte. Ali se splača gledat prispevek al mi bo sa slabo ratal? Ker kukr sem gledu intro po TVju je un tip kr ..................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj pri prvi polovici, ko pride enkrat majster vn "k tu zarapota" in mamica z revmo ter seveda JP se malo popravi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krasno....intervju z bahačem ki nima pospravljene podstrehe, in spet smo vsi motoristi v očeh javnosti bedaki...sploh mladi :headbang: :headbang: :headbang: Res znajo izbrati dogodke za prispevek...BRAVO MAESTRO :SS

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, saj po svoje je vse res ... enim tukaj gre vse na k. - Od Gaberja, ki komentira GP, do prispevkov, ki se tičejo divjanja nas po cestah (je že tako, da nam pač ni všeč, ko nam nastavijo ogledalo) - bodimo pa vsaj veseli, da se tokrat ni preveč omenjalo pijanskih veselic ala žegnanje, zbor in podobno ...

Čakajoč na minuse vsem LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo bodite, se ne ozirajte in ne sekirajte. Smo si različni in prav je tako.

tocno tako...predstavli so samo par zgodb ljudi (iz ene skrajnosti v drugo)...zgodbo in razlago ljubezni do motorja ma vsak drugacno,motoristov je pa velik, tako da posplosevanje in predalckanje kogarkoli ni na mestutrance_03_alien.gif

...ah, glavno da je nam fajn in uzivamo v tem, ko j*** se pop tvslap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krasno....intervju z bahačem ki nima pospravljene podstrehe, in spet smo vsi motoristi v očeh javnosti bedaki...sploh mladi :headbang: :headbang: :headbang: Res znajo izbrati dogodke za prispevek...BRAVO MAESTRO :SS

Je slika profila malce majhna. Pa se slabo vidi, al pa bom moral h okulistu....

Predvidevam da je slikana na javni cesti.? Videti je, da si z kolenom, telesom čez središčno črto, pa tudi kolenčkanje po moje ne sodi na cesto...

Kakšen vtis v javnosti, na javnem forumu puščaš ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je slika profila malce majhna. Pa se slabo vidi, al pa bom moral h okulistu....

Predvidevam da je slikana na javni cesti.? Videti je, da si z kolenom, telesom čez središčno črto, pa tudi kolenčkanje po moje ne sodi na cesto...

Kakšen vtis v javnosti, na javnem forumu puščaš ti?

Res je, ni ti treba k okulistu, zaenkrat še v redu vidiš :P ...nisem rekeu da sam ne naredim kake neumnosti...seveda ga na vsake toliko pobixam, kar ga verjetno vsak od nas, ampak v prispevku je bilo to naše bixanje malo posplošeno, ali pa če drugače povedano...če si mlad motorist si divjak...ko si starejši prideš k pameti...s tem se nekako ne strinjam :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je slika profila malce majhna. Pa se slabo vidi, al pa bom moral h okulistu....

Predvidevam da je slikana na javni cesti.? Videti je, da si z kolenom, telesom čez središčno črto, pa tudi kolenčkanje po moje ne sodi na cesto...

Kakšen vtis v javnosti, na javnem forumu puščaš ti?

kere foreeek.gif no, ce dobro pogledas je sredinska crta prekinjena, se pravi je pregleden ovinek in po vsej verjetnosti (ce se kar tukaj pise) se je clovek preprical, da ga nebi kdo nesel sabo... tisti 'wannabe-frajer-25min-lj.-obala' je pac skrajni primerek,kar je ali se bo njegov problem.. zakaj je takoj treba napasti, sej so samo mnenja o prispevku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opomba moderatorja: držite se teme. Vsebino avatarjev posameznikov lahko premlevate v za to namenjeni temi, ki jo lahko na željo odpremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, ni ti treba k okulistu, zaenkrat še v redu vidiš :P ...nisem rekeu da sam ne naredim kake neumnosti...seveda ga na vsake toliko pobixam, kar ga verjetno vsak od nas, ampak v prispevku je bilo to naše bixanje malo posplošeno, ali pa če drugače povedano...če si mlad motorist si divjak...ko si starejši prideš k pameti...s tem se nekako ne strinjam :grim

Verjel ali ne, z EMŠOM se tud pamet mal pošlihta, vsaj v večini primerov. Pa ne spadam lih med metuzaleme... ne pa tud med večinsko populacijo MS...

Lej, kdo verjame v pravljice naj pač verjame, kdor ne pa ne. Nihče ni brezgrešen, jaz še najmanj. Če pa kdo če, pa zarad mene lahk v 17 minutah do Grobnika pride iz LJ. Vso srečo. Pa upam da se mu padalo pri zaviranju odpre... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti tip, ki v pol ure pride na morje... Dober je, vsaka čast. Po moje zato ne dirka v pokalu superbike, ker ne bi imel konkurence... :naughty: :naughty: :naughty: :whistle: Nič ne rečem, ampak po moje je bolj na jezik rasel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjel ali ne, z EMŠOM se tud pamet mal pošlihta, vsaj v večini primerov. Pa ne spadam lih med metuzaleme... ne pa tud med večinsko populacijo MS...

Lej, kdo verjame v pravljice naj pač verjame, kdor ne pa ne. Nihče ni brezgrešen, jaz še najmanj. Če pa kdo če, pa zarad mene lahk v 17 minutah do Grobnika pride iz LJ. Vso srečo. Pa upam da se mu padalo pri zaviranju odpre... :surrender:

Mislim da to z EMŠOM ne velja v vseh primerih...prvi primer je tip iz prispevka...menim da je fant nekaj let starejši od mene, pa bi po njegovih besedah rekel da je z emšom ravno obratno...pa pustiva zdej to...ene pamet prej sreča, druge kasneje, nekaterih pa sploh ne :ninja: vsak je pa sam zase vedno dovolj pameten ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 min po tastari cesti iz LJ do morjatrance_11_confused.gifbiggrin.gif po mojih izkušnjah rabiš samo za čez LJ 20 min z avtom pa lih da ne cel popoldnetongue.gif sploh če je taka urasmile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je nekaj v vezi s prispevkom... kako ima lahko nekdo dirkaško licenco brez veljavnega vozniškega dovoljenja? kako lahko nekdo nabija o hitrosti vožnje na morje brez, da bi ga bilo vsaj malo strah za kazen, ki temu sledi, če ga ustavijo palcaji? ne ustavi palcajem, ker nima registriranega motorja? veze tu in tam? neomejene količine denarja? svojega? staršev?

generacija pokojnih dveh, ki sta full obvladala? trening na isti, takrat še zaprti 'pisti' pri kosezah? je obvladanje motorja dovolj, da spustiš nedojebane egote na javno površino?

posnetki iz prehitevanja na avtocesti in vožnji po zadnjem kolesu bi bili marsikje dovolj za obisk policije... pa pri nas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. tisti 'wannabe-frajer-25min-lj.-obala' je pac skrajni primerek,kar je ali se bo njegov problem.. zakaj je takoj treba napasti, sej so samo mnenja o prispevku?

Ma daj , tisti wanabe frajer, pa 'frendi od unih dveh legend, ki sta skor po krivici umrla, ker jima je ženska vzela prednost' ... A to je vidu, da so jima na Facebooku odprli grupo? trance_04_baaa.gif

Predvsem pa je bil ta prispevek še en strel v temo z izjavami "če bi bilo dirkališče, bi bilo tega na cesti manj". Japajade ... večina teh preagresivnih tipov ne bo nikoli hodila tako pogosto na dirkališče (kar te stane cirka 300-500 evrov na dan!), da se ne bi še po cesti naprej frajerisali ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je nekaj v vezi s prispevkom... kako ima lahko nekdo dirkaško licenco brez veljavnega vozniškega dovoljenja? kako lahko nekdo nabija o hitrosti vožnje na morje brez, da bi ga bilo vsaj malo strah za kazen, ki temu sledi, če ga ustavijo palcaji? ne ustavi palcajem, ker nima registriranega motorja? veze tu in tam? neomejene količine denarja? svojega? staršev?

generacija pokojnih dveh, ki sta full obvladala? trening na isti, takrat še zaprti 'pisti' pri kosezah? je obvladanje motorja dovolj, da spustiš nedojebane egote na javno površino?

posnetki iz prehitevanja na avtocesti in vožnji po zadnjem kolesu bi bili marsikje dovolj za obisk policije... pa pri nas?

Policiji ni v interesu. Sicer bi šli na POP, zahtevali video gradivo in na osnovi tega ukrepali. Ampak, to je Slovenija. Sploh onega mulota bi maksimalno štrafal, ko ''po babje'' (ženske, oprostite) med vožnjo motorja. Je bil en tak primer tudi pri Veselkotovem Odklopu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma daj , tisti wanabe frajer, pa 'frendi od unih dveh legend, ki sta skor po krivici umrla, ker jima je ženska vzela prednost' ... A to je vidu, da so jima na Facebooku odprli grupo? trance_04_baaa.gif

Predvsem pa je bil ta prispevek še en strel v temo z izjavami "če bi bilo dirkališče, bi bilo tega na cesti manj". Japajade ... večina teh preagresivnih tipov ne bo nikoli hodila tako pogosto na dirkališče (kar te stane cirka 300-500 evrov na dan!), da se ne bi še po cesti naprej frajerisali ...

ma saj ne mislim nikogar obtozevat cesarkoli, ker nihce od motoristov ni rozica, zgodi se pa lahko v trenutku najhujse.. zov mi je vsakega zivljenja, ampak tako izpostavljanje,kot se je sel tale frajercek je pa neumno ali pa le pozornosti zeljnoslap.gif ..za tako mislece, najbrz pista res ne pride v postev..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!