Skoči na vsebino

3.Moto zbor MK Divja jaga(2.-4.julij 2010)-Bikers,Trikers and so on...


Valuk1

Priporočene objave

Vsi prisrčno vabljeni na 3.Moto zbor MK Divja Jaga v Beli Krajini,letos sicer na drugi lokaciji(kamp Metlika-kopališče Metlika,zraven mejnega prehoda Metlika-na desni strani) , ampak direkt zraven reke Kolpe(lahko si bote ohladili razgreta jajca v reki Koupi,ženske se pa lahk sončite zgoraj brez :)) vsega bo,od dobre hrane,dobre pijače,vrhunskega rock n rolla in vsega kar zravn paše!!!

Vsi brez izjeme vljudno vabljeni v naš lušn Belokranjski ambijent-ne bo vam žal!!!!

ROCK HARD RIDE FREE!!!!!!!!!!!!!!!!!

COME IN PEACE OR STAY AT HOME!!!

post-11186-127309484153_thumb.jpg

post-11186-127309486519_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem imel že šotor na motorju da grem a je začel padat dež kot škafa :cry: Ma letos pa bomo prišli 100%.Se vidimo dolej :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridejo ene deklce ki igrajo rock n roll(v petk)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majhn video utrink z lanskega srečanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Ene par fotk iz letošnjega prizorišča,moramo ga redno kosit,drugače nam bo vse zaraslo v 3 piz. m.

2

post-11186-127602722403_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fakt letos :cry: mi pa ne bo zneslo pa že lan je bla super lokacija,letos pa vidm da je oh in sploh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Še malo pa bote lahk dobro žurali,ja pa spet garat ko norc,sm vam kr fouš..... :( :( :(:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MK Divja Jaga se iskreno zahvaljuje vsem ki ste obiskali naš moto zbor!!!!!!!Se vidimo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MK Divja Jaga se iskreno zahvaljuje vsem ki ste obiskali naš moto zbor!!!!!!!Se vidimo......

Nema na čemu... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smem vprašat zakaj letos niste imeli v Prilozju? kajti srčno upam, da bo naslednje leto tam, letos res da je bilo zelo dobro poskrbljeno za vse vendar to ni to :P

Drugače pa bilo kljub lokaciji in prepovedi pokanju super!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smem vprašat zakaj letos niste imeli v Prilozju? kajti srčno upam, da bo naslednje leto tam, letos res da je bilo zelo dobro poskrbljeno za vse vendar to ni to :P

Drugače pa bilo kljub lokaciji in prepovedi pokanju super!

V Prilozju ni bilo zato, ker so kljub vnaprejšnjemu dogovoru z Divjo Jago, baje po pomoti upravniki letališča prostor dali v uporabo isti vikend kot bi moral biti tam motozbor, Slovenski izseljenski matici.

Torej, izseljenci spodrinili domačine! :rolleyes:

Pač, se je nekako oboje odvijalo isti vikend in so bili organizatorji Divje Jage prisiljeni poiskati na hitrco nov prostor, kar so pa tudi v zelo kratkem času odlično naredili...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smem vprašat zakaj letos niste imeli v Prilozju? kajti srčno upam, da bo naslednje leto tam, letos res da je bilo zelo dobro poskrbljeno za vse vendar to ni to :P

Drugače pa bilo kljub lokaciji in prepovedi pokanju super!

Mene zanima kaj to ni blo TO ? Saj smo se res potrudili da je blo prijetno, senca, voda, parking, muzka, poceni pijača in hrana. V prilozju bi se letos skuhali od vročine, je pa res da je tudi tam lepo in ni nemogoče da se naslednji zbor lahko org. tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kaj to ni blo TO ? Saj smo se res potrudili da je blo prijetno, senca, voda, parking, muzka, poceni pijača in hrana. V prilozju bi se letos skuhali od vročine, je pa res da je tudi tam lepo in ni nemogoče da se naslednji zbor lahko org. tam.

Policaji v civilu, policaji v uniformah, policaji v marici in krimiči v Škodah :closedeyes:

Sicer pa pohvala organizatorjem :D

Plac je supr, hrana je bla ZAKON :OK: pa tako vzdušje, da je blo še ponoči vroče :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plac je supr, hrana je bla ZAKON :OK: pa tako vzdušje, da je blo še ponoči vroče :P

Klinca je blo vroče... sm 2x zapokal z mopedom, pa je prec en prletu, da se tega ne sme delat. Zakaj hudirja pa je poj zbor? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaji v civilu, policaji v uniformah, policaji v marici in krimiči v Škodah :closedeyes:

Sicer pa pohvala organizatorjem :D

Plac je supr, hrana je bla ZAKON :OK: pa tako vzdušje, da je blo še ponoči vroče :P

Se strinjam s tabo!

Sam sem ene 4 opazil...

Kaj čmo, smo policijska pokrajina! :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klinca je blo vroče... sm 2x zapokal z mopedom, pa je prec en prletu, da se tega ne sme delat. Zakaj hudirja pa je poj zbor? :closedeyes:

za babe fukat :)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!