Skoči na vsebino

manjkakoč delček


Zobar

Priporočene objave

Pozdravljeni

Zadnjič sem nekaj polomil palstiko na motorju, sedaj sem naročil novo in jo dobil brez delov za montiranje, kar ne bi bilo problem, če ne bi ugotovil, da mi en del manjka ...

Sedaj me pa zanima, če se kaj podobnega še kje drugje uporablja in se da it v trgovino kupit to zadevo. Al pa če se jo, da na hitrco zapognit in zvrtat tisti 2 luknji in vrezat en navoj(čeprav mislim da bi me to dražje prišlo. Na orig del čakam namreč več kot 14 dni, pa še drag je čist po nepotrebnem ...

zgleda pa tkole:

1273424791_delcek.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzemi to sponko z sabo v kakšen baumax ali obi in jo pokaži prodajalcu pa jo boš 90% dobil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh... pred leti smo v službi zmetali ogromno tega stran, ko je šlo ven iz proizvodnje. Pa človek ne rabi in ne nese domov.

V Merkurju sem videl tako reč, samo je na kniping, zna biti da imajo tudi z navojem.

Kot je bna svetoval, Obi, Baumax, Bauhause...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzemi eno s seboj in pojdi na kakšen avtoservis ,tam jih imajo 100%

avti imajo to za pritrditev kolotečne plastike,plastike pod motorjem,itd

(delam v skladišču avtodelov in vem da je tega dovolj)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzemi to sponko z sabo v kakšen baumax ali obi in jo pokaži prodajalcu pa jo boš 90% dobil

Ko sem iskal v baumax-u in bauhaus-u, isti del, sem vprašal prodajalca in rekel, da tega nimajo, ali pa ne ve da sploh imajo...se je že dogajalo :headbang: . Na koncu naročil iz tujine.

Drgač pa lahko pogledaš v trgovini Kamm d.o.o pri City Park-u v Ljubljani, kjer imajo veliko delov za ladje, jadrnice itd. Mogoče bi se pa le našlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Zadnjič sem nekaj polomil palstiko na motorju, sedaj sem naročil novo in jo dobil brez delov za montiranje, kar ne bi bilo problem, če ne bi ugotovil, da mi en del manjka ...

Sedaj me pa zanima, če se kaj podobnega še kje drugje uporablja in se da it v trgovino kupit to zadevo. Al pa če se jo, da na hitrco zapognit in zvrtat tisti 2 luknji in vrezat en navoj(čeprav mislim da bi me to dražje prišlo. Na orig del čakam namreč več kot 14 dni, pa še drag je čist po nepotrebnem .

To boš težko našel, jaz bisi pomagal tako, da bi na pločevino pripunktiral matico nevem točno ali je navoj M5 ali M6 nato zvrtaš preko pripunktirane matice luknjo,če je navoj M6 zvrtaš 4,8 mm,če pa je M5 potem zvrtaš 4mm luknjo s strani matice, popraviš navoj(čez in čez) z navonjnim svedrom nato pa pločevino odrežeš na določeno širino+dolžino in zakriviš primeni v delavnici 5 min dela !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa poskusi pri Inteco v Kamniku (kar se tiče vijačnega materiala, imajo praktično vse).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Zadnjič sem nekaj polomil palstiko na motorju, sedaj sem naročil novo in jo dobil brez delov za montiranje, kar ne bi bilo problem, če ne bi ugotovil, da mi en del manjka ...

Sedaj me pa zanima, če se kaj podobnega še kje drugje uporablja in se da it v trgovino kupit to zadevo. Al pa če se jo, da na hitrco zapognit in zvrtat tisti 2 luknji in vrezat en navoj(čeprav mislim da bi me to dražje prišlo. Na orig del čakam namreč več kot 14 dni, pa še drag je čist po nepotrebnem ...

zgleda pa tkole:

1273424791_delcek.jpg

Pojdi v AS Domžale (vidim da imaš VFR-ko). Kljub temu da je to original del te bo koštal cca 3-4 EUR (lahko tudi manj). Drugače so te zadeve zelo namenske in jih drugje kot na moto servisih ne dobiš (sploh M5).

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi morala imeti skoraj vsaka avto trgovina. Glede na to, da sem jaz dobil na Rakeku, bodo imeli tudi drugje.

Se pa to kar dosti uporablja tudi za avte, kamione, ne le za moto zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z sekundenklebrom prilepi na plastiko navadno matico na mesto kjer bi morala bit ta prihaklana pa bo najpreprosteje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri tomosovih mopedih (atx) so ble te "uhlji" za pritrditev stranskih plastik, poglej če se kje še kaj valja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi morala imeti skoraj vsaka avto trgovina. Glede na to, da sem jaz dobil na Rakeku, bodo imeli tudi drugje.

Se pa to kar dosti uporablja tudi za avte, kamione, ne le za moto zadeve.

M5 avto trgovine nimajo. Nisem našel v nobeni od večjih avto trgovin v Ljubljani. Zato sem te objemke enostavno naročil na servisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!