Skoči na vsebino

1. SREČANJE MOTORISTK


dazmed

Priporočene objave

Članice Mk Šparon Riders so se odločile 29.5. organizirati 1. SREČANJE MOTORISTK.

Ljubiteljice jeklenih konjičkov lepo vabljene!!!

Več o sami prireditvi pa v priponki!!!

lp MK šparon Riders

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pravi da 29.05.2010 Ne bom smel it na motor,ker bojo ceste spolzke.............................

Tako je :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies::kva2::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P sm usjala tablco, če zrihtam stvarco pridem brez panike :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P sm usjala tablco, če zrihtam stvarco pridem brez panike :)

Bo treba mal po Domžalskih gmajnah pogledat, če s jo tam usjala. :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba mal po Domžalskih gmajnah pogledat, če s jo tam usjala. :D

ma smo vse prečesal, še s kolesom, tko d bi jo težk zgrešil, jo je mogu že nekdo pobrat, jst sam upam da jo na polcijo prnese :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro,boobies.gif kaj res mate vseboobies.gif speglanoboobies.gif pa oprano, mislim, kosilo pa to,boobies.gif je skuhano, deca pošlihtana??boobies.gifboobies.gifboobies.gif

Grunf. Prvo dobrodošel v Sloveniji vidim da profil je čist naš svetovljansko. Pišeš pa lepo slovensko vsaka čast. Povem ti pa le to, da veliko žensk se ukvarja s motociklizmom in šele potem vidiš, ko ti čop prileti mimo tebe. Vsaka vam čast babe končno ste se neki pametnega spomnale. Naj vam vreme služi, pa gume primejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grunf. Prvo dobrodošel v Sloveniji vidim da profil je čist naš svetovljansko. Pišeš pa lepo slovensko vsaka čast. Povem ti pa le to, da veliko žensk se ukvarja s motociklizmom in šele potem vidiš, ko ti čop prileti mimo tebe. Vsaka vam čast babe končno ste se neki pametnega spomnale. Naj vam vreme služi, pa gume primejo.

No,no dottore Toporišič....da si ne boš kaj naredo....boobies.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro,boobies.gif kaj res mate vseboobies.gif speglanoboobies.gif pa oprano, mislim, kosilo pa to,boobies.gif je skuhano, deca pošlihtana??boobies.gifboobies.gifboobies.gif

pa je res, včer je vse speglu, dons bo skuhu še, to še ni, se dela, deca smo prestavl za nedoločen cajt.... sesalc je pa tud že laufu.. tko da lohka grem O:-)

pa k pridem nazaj, me bo spet čakalo kosilo, pa verjetn bo vse pospravlen :wub:

kok nam je enim fajn..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno ....

Združile bomo, kar pač rade počnemo ... kafetkanje in motorje ...

Jaz vem, da nas je dosti in zadnji čas je da se dobimo ob kavici in kako rečemo. Ideja je fenomenalna, upajmo le, da bo vreme kot mora bit.

Vsem tistim moškim, ki se pa bojijo spolzkega cestišča, pa toplo svetujem, da na ta dan ostanejo doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je, da tudi če me ne bomo skuhale, oprale in speglale ... namesto nas tako ali tako nobeden ne bo.

Bomo pač vse prej poštimale. Al pa pozneje. Kakorkoli.

29. maja 2010 se dobimo v Celju !!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva razloga govorita temi naproti:

1. slovenska mentaliteta in

2. zenske kot zenske.

ce vam vseeno rata..... vam pac rata. ampak dvom je dovoljen, upam. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske kot ženske smo se tokrat organizirale in nam bo uspelo. Samo vreme nam lahko pokvari plane.

Kar se pa tiče slovenske mentalitete ... se bi pa lahko moški malo zamislili ... Pa ne da se bojite žensk na motorjih???

Zakaj polovica MK v pri nas ne sprejema v svoje vrste motoristk?

Ajd, pubeci .... širite glas in povejte vsem motoristkam kje in kdaj ... nato pa se zvečer dobimo na Panthersih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je res, včer je vse speglu, dons bo skuhu še, to še ni, se dela, deca smo prestavl za nedoločen cajt.... sesalc je pa tud že laufu.. tko da lohka grem O:-)

pa k pridem nazaj, me bo spet čakalo kosilo, pa verjetn bo vse pospravlen :wub:

kok nam je enim fajn..... .)

pajkica, tudi jaz imam tako fajn moža, da mi pošlihta bajto in otroke, da jaz lahko cele vikende bluzim z motorjem okrog, žal pa ravno ta vikend ne bom uspela urediti družinskih zadev, ker grem zopet nekam na jug...... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!