Skoči na vsebino

1. SREČANJE MOTORISTK


dazmed

Priporočene objave

ti boš pila pir, od kdaj pa to?????????????????? :worship: :worship: :worship:

ma ne bom pila :P pira pa sploh ne :lol: to je podkupnina za kavalirje, če pridejo :D sej veš da obešalnike rabmo za čelade, pa ostalo opremo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imate traktor doma ni problema,si jo pač sposodiš

al ga nejmamo, pa še iz 125-ke sm jo vrnila k sm jo odjavla... tko d bo kriza kak tedn, abstinenčna :P

ma do tkat bomo ž poštimal :P

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En "kmečki" odgovor se glasi: ena sama se je zbrala.

Res sem vesel, da se želite dobit in se odpeljat furco. Podpiram s srcem in željo, da najavite pot, po kateri se boste gibale :P . Sam se odpravim v drugo smer, da ne bi kera mislila, da se travn štulm :whistle: pa še moja varnost bo večja (hec) :yea1:

ma na koncu furce, oz. že kr v sredini pa vseeno počakaš na ns, na družbo žensk, d jo lh pol zasenčiš na ridah z zlatom :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne bom pila :P pira pa sploh ne :lol: to je podkupnina za kavalirje, če pridejo :D sej veš da obešalnike rabmo za čelade, pa ostalo opremo :whistle:

to je pa tudi res, moški so dobrodošli tko al tko.... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa tudi res, moški so dobrodošli tko al tko.... :worship: :worship:

In sedaj, ko pada dežek? Koliko vas bo prišlo? :naughty: :boobies::boobies::boobies: ajde, ker sem dobre volje mogoče še :boobies::boobies:....

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In sedaj, ko pada dežek? Koliko vas bo prišlo? :naughty: :boobies::boobies::boobies: ajde, ker sem dobre volje mogoče še :boobies::boobies:....

kje je še tole :whistle::whistle: do takat bo nehal :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa naj še reče kdo,da ne drži,če je velik babnc na kupu,sranje DEŽ DEŽ DEŽ.............pa sam menit so se začele za zbor.............

Ko bo prišev dan zbora bo pa itak tornado..............................

Zdej pa punce dejte mi minuse................ NAVALI.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In sedaj, ko pada dežek? Koliko vas bo prišlo? :naughty: :boobies::boobies::boobies: ajde, ker sem dobre volje mogoče še :boobies::boobies:....

Grunf pa kaj ti si nasplošno tako nastrojen proti ženskam, al samo do tistih, ki furajo motorje???

Nikar tako pesimistično. 29. maj je še daleč ... in seveda upamo, da ne bo dežja. In če si bajker, potem ga verjetno tudi ti ne želiš. Če pa bo ... no, rešujmo probleme takrat ko nastanejo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SHREDDER ....

Čemu?

Zakaj?

Kaj čemo? Kaj lahko? Naj se že sedaj jočemo? Počakajmo najprej vsaj na vremensko in upajmo da bo vikend naklonjem vsem motoristom, ne samo motoristkam.

Pa namesto da te me zasujemo z minusi, nam daj raje ti pluse ... Za idejo, pogum in voljo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redno sem na vinterjih pri RoadShadovkah in mi je klub več kot ok. Sam moto zbor-srečanje žensk to mi je pa totalno mim. Itak mi grejo na qrac raznorazni V-strom, Fazer-FZS, HD, PanEuropean,KTM, BMW, Moto Guzzi, Varadero ... days-i kot da so lastniki teh modelov motorjev neki posebnega. Sorrrrrrrrrry so ja ŠMINKERAJ! Zdaj pa še ženski motozbor :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa še ženski motozbor :headbang:

eeeeeeeeeeeeeeeee saj ne rabiš pridet če te to tako zelo moti :winkiss: :evilgrin: :surrender: :whistle::fight1:

meni je pa to čisto ok O:-)

če majo že vsi, dajmo pa še me :photo:

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SHREDDER ....

Čemu?

Zakaj?

Kaj čemo? Kaj lahko? Naj se že sedaj jočemo? Počakajmo najprej vsaj na vremensko in upajmo da bo vikend naklonjem vsem motoristom, ne samo motoristkam.

Pa namesto da te me zasujemo z minusi, nam daj raje ti pluse ... Za idejo, pogum in voljo. :)

Ideja -10 :headbang:

Pogum +10 :trance_27_notworthy:

Volja +10 :trance_27_notworthy:

Kar pomeni. Res moraš biti pogumen in poln volje za uresničiti slabo idejo. ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeeeeeeeeeeeeeee saj ne rabiš pridet če te to tako zelo moti :winkiss: :evilgrin: :surrender: :whistle::fight1:

meni je pa to čisto ok O:-)

če majo že vsi, dajmo pa še me :photo:

Nekje na jugu sm slišal odličen opis za to kar praviš(če majo vsi...)

KUD SVI TURCI TU I MALI MUJO ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje na jugu sm slišal odličen opis za to kar praviš(če majo vsi...)

KUD SVI TURCI TU I MALI MUJO ;-)

hehe dobra je tale ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SHREDDER ....

Čemu?

Zakaj?

Kaj čemo? Kaj lahko? Naj se že sedaj jočemo? Počakajmo najprej vsaj na vremensko in upajmo da bo vikend naklonjem vsem motoristom, ne samo motoristkam.

Pa namesto da te me zasujemo z minusi, nam daj raje ti pluse ... Za idejo, pogum in voljo. :)

SAJ NE MISLIM RESNO......................Malo sprobujem kakšen bo odziv....................... Nič nimam proti ,naj vsak dela kar mu paše...............

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FAJN bi blo,da bi se te ženske mal označile z kakšnimi znakci,katere so frej in brez dedcov.da se ne bomo fantje

kje preveč brezveze zaletaval.napr.z cestnim znakom (našitek) črka P ,ki lahko pomeni;parkiraj,potr.... ,pohot.....,prosta,itd.

:naughty: :naughty: :boobies::fight1: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redno sem na vinterjih pri RoadShadovkah in mi je klub več kot ok. Sam moto zbor-srečanje žensk to mi je pa totalno mim. Itak mi grejo na qrac raznorazni V-strom, Fazer-FZS, HD, PanEuropean,KTM, BMW, Moto Guzzi, Varadero ... days-i kot da so lastniki teh modelov motorjev neki posebnega. Sorrrrrrrrrry so ja ŠMINKERAJ! Zdaj pa še ženski motozbor :headbang:

kaj če bi ti enkat svoji dau motor, pa ti doma počaku :whistle:

sej to bo šele šminkerski motozbor :yea1:

bo vsaj kej za videt :P:kva1:

FAJN bi blo,da bi se te ženske mal označile z kakšnimi znakci,katere so frej in brez dedcov.da se ne bomo fantje

kje preveč brezveze zaletaval.napr.z cestnim znakom (našitek) črka P ,ki lahko pomeni;parkiraj,potr.... ,pohot.....,prosta,itd.

:naughty: :naughty: :boobies::fight1: :beer1:

a bel L na plavi podlagi bo dobr ? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba prebrat flajer Šparon Ridersov.

Ne gre za nikakršen moto zbor žensk !!!!

Fora je samo v tem, da se punce dobimo. Dobile se bomo v kafiču, ki si ga "lastijo" MK 3 Starsi. Tam pokafetkamo.

Se odpeljemo v klubske prostore MK Šparon Riders, kjer nam šparoni pripravijo nekaj za pojest.

Potem pa gremo na moto zbor MK Panthersov v Farovec pri Slovenski Bistrici. MK Panthersi ima tam že tradicionalni motozbor, ki je bil doslej vsako leto v Celju, letos pa ga organizirajo v Farovci. Baje, da je lokacija noro dobra - jezero, lep plac za kampiranje, itd...

Torej ? ? ? ?

Kar se pa tiče tistega P-ja, za samske; predlagam, da si ga nekam napopate moški. Itak vedno ženske izbiramo.

V upanju, da se vidimo za šankom na MZ Panthersov, LP.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj če bi ti enkat svoji dau motor, pa ti doma počaku :whistle:

sej to bo šele šminkerski motozbor :yea1:

bo vsaj kej za videt :P:kva1:

aha... in potem je svizec zvil čokolado...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba prebrat flajer Šparon Ridersov.

Ne gre za nikakršen moto zbor žensk !!!!

Fora je samo v tem, da se punce dobimo. Dobile se bomo v kafiču, ki si ga "lastijo" MK 3 Starsi. Tam pokafetkamo.

Se odpeljemo v klubske prostore MK Šparon Riders, kjer nam šparoni pripravijo nekaj za pojest.

Potem pa gremo na moto zbor MK Panthersov v Farovec pri Slovenski Bistrici. MK Panthersi ima tam že tradicionalni motozbor, ki je bil doslej vsako leto v Celju, letos pa ga organizirajo v Farovci. Baje, da je lokacija noro dobra - jezero, lep plac za kampiranje, itd...

Torej ? ? ? ?

Kar se pa tiče tistega P-ja, za samske; predlagam, da si ga nekam napopate moški. Itak vedno ženske izbiramo.

V upanju, da se vidimo za šankom na MZ Panthersov, LP.

mea culpa, mea maxima culpa :headbang:

Potem pridem z VEEEEEEEEEEEELIIIIIIIIIKIM.................................P-jem da me bo lahko kkšna izbrala;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!