Skoči na vsebino

1. SREČANJE MOTORISTK


dazmed

Priporočene objave

Sva s KUK-om ravno pri izhodu bila (KUK spredaj, jaz za njim čakal), ko ste prišle (takoj za vhodom, na vaši levi strani). Dosti vas je bilo, ni kaj, zablokirale ste naju za dobri dve minuti. :P

in namesto, da bi dal kateri pa pir - sta jo raje ucvrla. :beer1:

Tipično moško ... Močni v besedah, šibki v dejanjih ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest VisualID

in namesto, da bi dal kateri pa pir - sta jo raje ucvrla. :beer1:

Tipično moško ... Močni v besedah, šibki v dejanjih ... :whistle:

Mudilo se je domov aka KUK-ova je hotela domov. Pa itak dobro da smo se takrat odpravili, ker ko smo prišli v MB je že deževalo. Na poletnem kombinezonu pa imam hrbet ravno pri ledvicah perforiran...

Btw., tisti izhod o katerem sem govoril je izhod pri moto placu pri ribniku v Farovcu (pri Slo Bistrici).

Popravljeno . Popravil VisualID
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest VisualID

Se iskreno opravičujem za dvakratni post, nekaj se mi je posralo. :headbang:

Upam, da bo kaki moderator to kmalu videl in zbrisal.

Popravljeno . Popravil VisualID
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mudilo se je domov aka KUK-ova je hotela domov. Pa itak dobro da smo se takrat odpravili, ker ko smo prišli v MB je že deževalo. Na poletnem kombinezonu pa imam hrbet ravno pri ledvicah perforiran...

Btw., tisti izhod o katerem sem govoril je izhod pri moto placu pri ribniku v Farovcu (pri Slo Bistrici).

Vem, kateri izhod si mislil (saj je bil samo eden). Pa tud zadnja sem bila, al predzadnja ... tako da sem videla, da te ni motilo, ker si čakal ... :) A vseeno si jo raje ucvrl.

Pa tak, informativno - v Farovcu ni potem nič deževalo... Tak da, če bi dal za pir, bi tud suh ostal. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest VisualID

Vem, kateri izhod si mislil (saj je bil samo eden). Pa tud zadnja sem bila, al predzadnja ... tako da sem videla, da te ni motilo, ker si čakal ... :) A vseeno si jo raje ucvrl.

Pa tak, informativno - v Farovcu ni potem nič deževalo... Tak da, če bi dal za pir, bi tud suh ostal. :naughty:

Čaki čaki, kje je pa zdaj emancipacija? :O Bi kar ti lahko meni pir plačala (če bi sploh pil alkohol kadar vozim)... :evilgrin: Samo da veš: nisem tip, ki bi dal na prvem zmenku v zameno za pijačo, ker punce takih ne spoštujete. :whistle::P :P :P :P

Meh, Farovec Šmarovec... :P Kaj mi pomaga kakšno je bilo v Farovcu če bi se pa le enkrat moral vrniti domov in bi me tam premočilo? :P Tako sem pa vsaj lahko med kapljami vijugal proti zatočišču garaže, uro pozneje pa je že lilo kot iz bajdleka v našem firtlu. :cry:

No ja, sem pa vsaj ugotovil, da je Monster najbolj priljubljen motor med motoristkami. :whistle: Pa krepko opečen skalp sem potegnil kot srednje-ročen efekt sobotnega druženja (še včeraj me je peklo) kajti senca je bila nekaj kar smo tam dobili šele po 16h - me je izučilo da bom pa vsaj bandano imel vedno zraven če že ne kape.

Upam, da niste tistim bogim žabicam v ribnikih povzročale dodatne pretrese, strese in čustvene bolečine? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest VisualID

Vem, kateri izhod si mislil (saj je bil samo eden). Pa tud zadnja sem bila, al predzadnja ... tako da sem videla, da te ni motilo, ker si čakal ... :) A vseeno si jo raje ucvrl.

Drugič se pa ustavi in pocukaj za rokav, da bom vedel kdo si. :) Ne rabiš se bati, ne grizem.

No, ja, vsaj večino časa ne... O:-) :P

Aja, tako izrecno kateri izhod sem pa dopisal zato, ker sem šele pozneje opazil na netu, da ste bile tudi drugod in ne samo v Farovcu.

Izhodov pa je bilo več... samo nekaj kreativnosti in domišljije je treba imeti... :P

PS: butast sistem, ima neko neumno časovno omejitev kako dolgo imaš priložnost za urediti post... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haloooooo ... ?

Kdo govori o kakršnihkoli zmenkih ... ???? Sicer pa glede na vse komentarje na tem forumu - čist razumem, da si raje pobegnil :) Aja ... pa tud za pir ( oz. sok ;) ) bi dobil.

Popravljeno . Popravil BigGirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest VisualID

Haloooooo ... ?

Kdo govori o kakršnihkoli zmenkih ... ???? Sicer pa glede na vse komentarje na tem forumu - čist razumem, da si raje pobegnil :) Aja ... pa tud za pir ( oz. sok ;) ) bi dobil.

:stupid: :surrender: :wallbash::headbang::SS:bum::baa: :xx: :unsure:

Kaki zmenki te neki? :wacko: :?

Sori če ne razumeš zajebancije in heca, predvsem ko sta tako očitna, da te dobesedno gledata v oči (sem pričakoval, da bodo vsi tisti :P in podobni znakeci to jasno nakazali. Očitno sem se motil).

Ne bom se pa spuščal dol na tvojo raven in povedal kaj se da iz tvojih komentarjev o tebi potegniti. Če pa si še vedno prepričana, da sem pobegnil, te pa kar živi še dalje v svoji blodnji, kajti očitno gre preko glave tvoje dejstvo, da imamo drugi lastna življenja in se ne vrti vse okoli tebe. :nono:

Ti pa priporočam (za nadaljnjo uporabo motosveta in za življenje nasploh), da ne vzameš vsega smrtno resno, predvsem če so zraven dani smeškoti, ali pa če gre sogovorniku na smeh, kajti velik procent objav je čista zajebancija in hecanje in definitivno niso mišljene resno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:stupid: :surrender: :wallbash::headbang::SS:bum::baa: :xx: :unsure:

Kaki zmenki te neki? :wacko: :?

Sori če ne razumeš zajebancije in heca, predvsem ko sta tako očitna, da te dobesedno gledata v oči (sem pričakoval, da bodo vsi tisti :P in podobni znakeci to jasno nakazali. Očitno sem se motil).

Ne bom se pa spuščal dol na tvojo raven in povedal kaj se da iz tvojih komentarjev o tebi potegniti. Če pa si še vedno prepričana, da sem pobegnil, te pa kar živi še dalje v svoji blodnji, kajti očitno gre preko glave tvoje dejstvo, da imamo drugi lastna življenja in se ne vrti vse okoli tebe. :nono:

Ti pa priporočam (za nadaljnjo uporabo motosveta in za življenje nasploh), da ne vzameš vsega smrtno resno, predvsem če so zraven dani smeškoti, ali pa če gre sogovorniku na smeh, kajti velik procent objav je čista zajebancija in hecanje in definitivno niso mišljene resno.

:surrender: Ojoj... :surrender: :surrender: :surrender: :surrender:

:unsure: Nekdo ima pa težave sam s sabo. Če nisi opazil, je tudi z moje strani skoz prisotna zajebancija, provokacija in besedno pikanje. Sploh pa sem do sedaj vse jemala kot tako - foro. :hmm:

Glede na to, kar si pa zdaj ti potegnil iz tega, pa se ti opravičujem. Očitno ne manjka samo meni smisla za humor. :cry:

Pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biggirl, verjetno slaba izkušnja z moškimi v življenju, vendar nas vseh ostalih zaradi tega ne moreš obsojati.

Imaš pa včasih res feministične izjave, ki niso prav nič smešne.

Pa izvoli z minusi...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest VisualID

Kaže, da je prišlo do hudih nesporazumov v komunikaciji, kar je poslabšal še nekdo, ki je začel/a na veliko talati minuse obema stranema (v mojem primeru celo tako daleč, da je šel/šla po zgodovini objav in nabil/a vsaj 30 minusov v roku ene minute po objavi) in je tako eskaliral/a ta nesporazum. Dokaj otročje, če mene kdo kaj vpraša...

Vsem prizadetim se opravičujem za nevšečnosti in "distress" (sem pozabil slovensko besedo). Bi pa bil že skrajni čas, da je spet lepo vreme, ker je abstinenca že zgleda začela delovati (tudi na mene).

Lep dan še naprej in se še enkrat opravičujem za svoja dejanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni blo govora o kremšnitah :surrender:

ta tema se men zdi prou fajna :whistle:

kam se je zdej brembo skriu ? :kva1:

Oj pajkica ...

Danes so me že marikje narobe razumeli, tak da ne bom preveč glasna še pri kremšnitah. :xx:

Sem pa z veseljem ZA - če se bo le brembo našel .... :):huh:

Drugače bomo šle pa kar same - bo najbolj ziher. Dolgcajt nam pa tudi ne bo. B):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biggirl...pa sej tak veš, da smo sodobni moški čedali bolj sramežljivi in ne upamo samozavestnih motoristk na pjr vabit ;)....fear of rejection je to :P... Zakaj je torej treba to izpostavlat tle vsem na očeh, ego nam trpi, priznal pa ne bomo ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na, me ni par dni, pa se še zmer niste nič zmenil :wallbash:

kdaj zdej kremšnite :rolleyes:

Ti se mi kar javi na kakem moto-zboru in boš dobila kremšnito samo, če jih bodo imeli.:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se mi kar javi na kakem moto-zboru in boš dobila kremšnito samo, če jih bodo imeli.:winkiss:

a ni bolj da se zberemo, pa gremo na kremšnito :naughty:

ja no kaj zdej,a bo kej al ne bo :hmm::hmm:

a so že fertik :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!