Skoči na vsebino

1. SREČANJE MOTORISTK


dazmed

Priporočene objave

JOJJJJ NEEEEEEEEEE TEGAAAAAAAAAAAAAA DELATTTT.že tko je slaba vremenska napoved. ???!!!!!!!!!!!!!!!!! :headbang:

hahah same babe na kup, 29.5. bo še sonce pol pa nččč več ;) do takrt se navoz ker pol bo pavza zarad vremena en cajt ;)

po vsej vrjetnosti pridem :P pa še kkšne babe sabo prpelem da nas bo več B)

Popravljeno . Popravil Tejch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slinčkov po moje ne boste rabili ... saj ste pa veliki fantje ...

Lahko pa nas pričakate na Panterjih in povabite na pir ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P sm usjala tablco, če zrihtam stvarco pridem brez panike :)

Če imate traktor doma ni problema,si jo pač sposodiš

Končno ....

Združile bomo, kar pač rade počnemo ... kafetkanje in motorje ...

Jaz vem, da nas je dosti in zadnji čas je da se dobimo ob kavici in kako rečemo. Ideja je fenomenalna, upajmo le, da bo vreme kot mora bit.

Vsem tistim moškim, ki se pa bojijo spolzkega cestišča, pa toplo svetujem, da na ta dan ostanejo doma.

PA NA KOTL NE POZABIT,PA DRVA ZRAVEN..............

Jebemtiš,sm pozabu kje mam dežnik..............morm it kupit so se že oblaki začeli zgrinjati,,Očitno bo celi mesec zdaj slab,,,,,,,,,,,,,,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz si bom dal ženski kombinezon gor, pa se pridružim :D:P:afro2:

Živga te bojo v kotlu skuhale.............Če te seveda odkrijjo.....................tko da se fajn pokri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo čas, se vidmo, ampak šele na zaključku ..

Stvar bi znala bit zelo zanimiva glede na to, da je odziv moških takooo velik.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah same babe na kup, 29.5. bo še sonce pol pa nččč več trance_44_wink5.gif do takrt se navoz ker pol bo pavza zarad vremena en cajt trance_44_wink5.gif

po vsej vrjetnosti pridem tongue.gif pa še kkšne babe sabo prpelem da nas bo več cool.gif

Jaz tudi pridem:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemtiš,sm pozabu kje mam dežnik..............morm it kupit so se že oblaki začeli zgrinjati,,Očitno bo celi mesec zdaj slab,,,,,,,,,,,,,,,

:headbang: Pa kaj je z vami moški? Pa res mislite, da znate samo vi na gas tiščat :lol1: ......enkrat se sprijaznite, da me ženske itak vse znamo, tudi travo kosimo, čeprav je to moško delo, pa naj mi nekdo pove, če zna speči kruh???? No pa da vidimo!!! :grrr

Lp :yea2:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: Pa kaj je z vami moški? Pa res mislite, da znate samo vi na gas tiščat :lol1: ......enkrat se sprijaznite, da me ženske itak vse znamo, tudi travo kosimo, čeprav je to moško delo, pa naj mi nekdo pove, če zna speči kruh???? No pa da vidimo!!! :grrr

Lp :yea2:

“Če so ženske tako prekleto popolne in lahko delajo več stvari hkrati,

Kako to, da ne morejo imeti glavobola in sexa istočasno ?” :kva2: :kva2: :kva2:

ravno pred kratkim prebral pa je tko luštna pripomba, da nisem mogu da ne bi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar bi znala bit zelo zanimiva glede na to, da je odziv moških takooo velik.

na koncu bo 10 žensk in delegacija pričakovanja (in še česa) polnih fantovlaugh.gif ...seveda upam, da ne..ampak glede na odziv..wink.gif

“Če so ženske tako prekleto popolne in lahko delajo več stvari hkrati,

Kako to, da ne morejo imeti glavobola in sexa istočasno ?” trance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.gif

ravno pred kratkim prebral pa je tko luštna pripomba, da nisem mogu da ne bi.....

če si to prebral in ne doživel, je samo še ena od zguljenih....če je pa stvar obratna (se ti to dogaja doma), se moraš pa tud ti mogoče mal zamislit.. trance_17_emot-angel.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja men je očitno ratalo na karbid špuknit....trance_25_naughty.gifboobies.giftrance_06_beer2.gif Scalo menda bo....tako in tako.........trance_25_naughty.gif

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je res, včer je vse speglu, dons bo skuhu še, to še ni, se dela, deca smo prestavl za nedoločen cajt.... sesalc je pa tud že laufu.. tko da lohka grem trance_17_emot-angel.gif

pa k pridem nazaj, me bo spet čakalo kosilo, pa verjetn bo vse pospravlen wub.gif

kok nam je enim fajn..... wink.gif

Tebi je pa ratalo v pravo smer razmišljat.....worship.gif Pa nisi ti slučajno "alone"??drinka.gif

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: Pa kaj je z vami moški? Pa res mislite, da znate samo vi na gas tiščat :lol1: ......enkrat se sprijaznite, da me ženske itak vse znamo, tudi travo kosimo, čeprav je to moško delo, pa naj mi nekdo pove, če zna speči kruh???? No pa da vidimo!!! :grrr

Lp :yea2:

Res je samo na gas tiščat znate tudi ve........... Samo kruh peči znate pa bolje tko da kar pr kruhu ostante.....................

hmmm zunaj že dežuje upam,da res nebo celo poletje zdej kr neki dež

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi je pa ratalo v pravo smer razmišljat.....worship.gif Pa nisi ti slučajno "alone"??drinka.gif

"alone" al pa ne alone..... u glavnem vse je uštiman :P

razmišlam pa sam pozitivno...sej veš kak pravjo, sanje so dovoljene :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"alone" al pa ne alone..... u glavnem vse je uštiman :P

razmišlam pa sam pozitivno...sej veš kak pravjo, sanje so dovoljene :whistle:

Tko se reče pajkica,se popounoma strinjam.... :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kveščn: a moški striptiz bo? :whistle: :whistle: :whistle::D :D :D :D

Mislim,da brez tega nebi smeu dan,večer it mimo.... :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!