Skoči na vsebino

1. SREČANJE MOTORISTK


dazmed

Priporočene objave

na koncu bo 10 žensk in delegacija pričakovanja (in še česa) polnih fantovlaugh.gif ...seveda upam, da ne..ampak glede na odziv..wink.gif

če si to prebral in ne doživel, je samo še ena od zguljenih....če je pa stvar obratna (se ti to dogaja doma), se moraš pa tud ti mogoče mal zamislit.. trance_17_emot-angel.gif

ha ha ha točno tako.......bravo :trance_27_notworthy: zamislite se mal moški, zakaj ženske glava boli :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha ha točno tako.......bravo :trance_27_notworthy: zamislite se mal moški, zakaj ženske glava boli :lol1:

Jaz še nisem opazil, da bi katero, ki jo poznam glava bolela. Te pa ne poznam glavobol.jpg, ki jo tukaj glava boli. Glede na izraz obraza mora bit kar hudo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veliko govorjenje s strani motoristk, na koncu pa bo to še res ratalo " motozbor samcev. " :?

mislim da punce ne bodo zbrale korajže da bi prišle.

ja pa lep dan je danes za sprobat dežni kombinezon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno "kmečko" vprašanje. In kolik se vas je tukaj zbralo??????

Kopirano iz teme 1. maj:

evo takole,

lansko leto sem na nekem žuru obljubila, da bom "organizirala" pomladansko ogrevalno žensko furo (verjetno sem bila v fazi zmanjšane prištevnosti ). Glede na to, da letos še ni bilo prave pomladi imam namen to izvesti za 1. maja. Tako ali tako je to letos samo vikend. Vem, da boste nekatere na budnicah ali zborih, ampak ....

Torej:

vožnja bo v soboto (napovedano vreme zaenkrat je OK) s štartom ob 10,30 izpred Paviljona na Brezovici (na križišču za avotcesto). Predvidena smer je dokaj standardna: Idrija, Most na Soči, N. Gorica, pa proti Črnem kalu, pa tam obrat in nazaj proti Ljubljani . Seveda bodo obvezne pavze za pijačo in verjetno za kakšno hrano.

Stil vožnje bo verjetno KK . Dobra volja in smeh dobordošel .

Mateja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno "kmečko" vprašanje. In kolik se vas je tukaj zbralo??????

Kopirano iz teme 1. maj:

evo takole,

lansko leto sem na nekem žuru obljubila, da bom "organizirala" pomladansko ogrevalno žensko furo (verjetno sem bila v fazi zmanjšane prištevnosti ). Glede na to, da letos še ni bilo prave pomladi imam namen to izvesti za 1. maja. Tako ali tako je to letos samo vikend. Vem, da boste nekatere na budnicah ali zborih, ampak ....

Torej:

vožnja bo v soboto (napovedano vreme zaenkrat je OK) s štartom ob 10,30 izpred Paviljona na Brezovici (na križišču za avotcesto). Predvidena smer je dokaj standardna: Idrija, Most na Soči, N. Gorica, pa proti Črnem kalu, pa tam obrat in nazaj proti Ljubljani . Seveda bodo obvezne pavze za pijačo in verjetno za kakšno hrano.

Stil vožnje bo verjetno KK . Dobra volja in smeh dobordošel .

Mateja

eee none. sam jaz sem zdej na peg peregotu tak da pomoje itak ne bi sfolgala tempa O:-) , drgač sem pa bla skos za ekšn :010

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno "kmečko" vprašanje. In kolik se vas je tukaj zbralo??????

En "kmečki" odgovor se glasi: ena sama se je zbrala.

Res sem vesel, da se želite dobit in se odpeljat furco. Podpiram s srcem in željo, da najavite pot, po kateri se boste gibale :P . Sam se odpravim v drugo smer, da ne bi kera mislila, da se travn štulm :whistle: pa še moja varnost bo večja (hec) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno "kmečko" vprašanje. In kolik se vas je tukaj zbralo??????

Kopirano iz teme 1. maj:

evo takole,

lansko leto sem na nekem žuru obljubila, da bom "organizirala" pomladansko ogrevalno žensko furo (verjetno sem bila v fazi zmanjšane prištevnosti ). Glede na to, da letos še ni bilo prave pomladi imam namen to izvesti za 1. maja. Tako ali tako je to letos samo vikend. Vem, da boste nekatere na budnicah ali zborih, ampak ....

Torej:

vožnja bo v soboto (napovedano vreme zaenkrat je OK) s štartom ob 10,30 izpred Paviljona na Brezovici (na križišču za avotcesto). Predvidena smer je dokaj standardna: Idrija, Most na Soči, N. Gorica, pa proti Črnem kalu, pa tam obrat in nazaj proti Ljubljani . Seveda bodo obvezne pavze za pijačo in verjetno za kakšno hrano.

Stil vožnje bo verjetno KK . Dobra volja in smeh dobordošel .

Mateja

Hm....ko bi vedle za to?!? :s

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: Pa kaj je z vami moški? Pa res mislite, da znate samo vi na gas tiščat :lol1: ......enkrat se sprijaznite, da me ženske itak vse znamo, tudi travo kosimo, čeprav je to moško delo, pa naj mi nekdo pove, če zna speči kruh???? No pa da vidimo!!! :grrr

Lp :yea2:

Bejba22, če rabiš kake inštrukcije iz peke kruha ti jaz in KUK679 z veseljem priskočiva na pomoč :P

Glede srečanja pa bom tkole reku... jebemti, spet bo toča! Sicer pa sporočite traso, da pridemo samski moški malo na ogled. Zna bit zanimivo pa fantje ne pozabit trnkov doma... It's fishing time! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, kaj če bi en kakšen zemljevid in načrt gor prlimov, da bi naša perjad najdla zborno mesto.

Odlična ideja in upam, da nas bo čimveč. Punce pa muholovce s sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bejba22, če rabiš kake inštrukcije iz peke kruha ti jaz in KUK679 z veseljem priskočiva na pomoč :P

Glede srečanja pa bom tkole reku... jebemti, spet bo toča! Sicer pa sporočite traso, da pridemo samski moški malo na ogled. Zna bit zanimivo pa fantje ne pozabit trnkov doma... It's fishing time! :yea1:

:lol1: jaz ga spečem brez KUK 679......glede vožnje pa :010 tut če toča pada pridemo, tako, da fantje izberte si drugo pot, da se ne boste počutili ogrožene :lol1:

Malo heca mora bit :yea1: pustite se presenetiti!!!! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še nisem opazil, da bi katero, ki jo poznam glava bolela. Te pa ne poznam glavobol.jpg, ki jo tukaj glava boli. Glede na izraz obraza mora bit kar hudo.

mogoče je noseča...pa ne ve s kom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Govorilo se je o moškem striptizu .. hm ... če bo .. no ja ... baje, da se bodo potrudili. Vendar pa, zaenkrat poznajo sammo žense in zna bit problem najt kirga deca ... :) A pustimo se presenetit.

tose-proeski--total-knockout.jpg

O:-) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok ... je že res, da tile fantički sami sebe imenujejo striperji ....

... toda .... al ta prave dedce al pa nič.

:)

:trance_27_notworthy::trance_27_notworthy: ...

p.s. pajki...dej tole je res kr neki...pa še našminkani...:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:trance_27_notworthy::trance_27_notworthy: ...

p.s. pajki...dej tole je res kr neki...pa še našminkani...:SS

:kva1: tis pa ful zbirčna ratala.... si se pa na ornk pokvarla :baa:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!