Skoči na vsebino

1. SREČANJE MOTORISTK


dazmed

Priporočene objave

aha... in potem je svizec zvil čokolado...

sej men vseen kdo jo zvija, sam da je čokolada :kva2: no k si se javu, da ne boš slučajn zdej zviz (za čokolado mislim) :yes:

mea culpa, mea maxima culpa :headbang:

Potem pridem z VEEEEEEEEEEEELIIIIIIIIIKIM.................................P-jem da me bo lahko kkšna izbrala;-)

se ne upaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa koji kurac vas moti,če majo bebe svoj moto zbor? NAJ GA MAJO!!!!!!! :worship:

Želim vam lepo vreme in prazne ceste brez prepotentnih decev v svojih kištah in na svojih 100+konjskih "ljubicah"!!!!

Punce, :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa koji kurac vas moti,če majo bebe svoj moto zbor? NAJ GA MAJO!!!!!!! :worship:

Želim vam lepo vreme in prazne ceste brez prepotentnih decev v svojih kištah in na svojih 100+konjskih "ljubicah"!!!!

Punce, :worship:

:OK: ceste pa le spraznite :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bom sam to povedu, vsaka čast Šparonkam, da so se spolnale kej takega, je biu že skrajen čas....oj, da bi vam uspelo tko kot ste si zamislale.... :trance_27_notworthy: :yea2: pa ne ozirite se na te kretene, mi mislijo, da znajo samo uni motorje furat :baa:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redno sem na vinterjih pri RoadShadovkah in mi je klub več kot ok. Sam moto zbor-srečanje žensk to mi je pa totalno mim. Itak mi grejo na qrac raznorazni V-strom, Fazer-FZS, HD, PanEuropean,KTM, BMW, Moto Guzzi, Varadero ... days-i kot da so lastniki teh modelov motorjev neki posebnega. Sorrrrrrrrrry so ja ŠMINKERAJ! Zdaj pa še ženski motozbor :headbang:

kaj si tolk siten...a te mena daje ? upam da jaz ne bom tak ratal.... :hmm:

bejbe vam pa čimveč užitkov !!! :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grunf pa kaj ti si nasplošno tako nastrojen proti ženskam, al samo do tistih, ki furajo motorje???

Nikar tako pesimistično. 29. maj je še daleč ... in seveda upamo, da ne bo dežja. In če si bajker, potem ga verjetno tudi ti ne želiš. Če pa bo ... no, rešujmo probleme takrat ko nastanejo.

Lp

Sploh nisem.....sam cajt mam ko zunaj pada dežek, te pa malo kostike okoli mečem.... :evilgrin: :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa koji kurac vas moti,če majo bebe svoj moto zbor? NAJ GA MAJO!!!!!!! :worship:

Želim vam lepo vreme in prazne ceste brez prepotentnih decev v svojih kištah in na svojih 100+konjskih "ljubicah"!!!!

Punce, :worship:

Mater ko se ti sliniš..... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si tolk siten...a te mena daje ? upam da jaz ne bom tak ratal.... :hmm:

bejbe vam pa čimveč užitkov !!! :OK:

pa saj se spomneš kako je bilo ko si bil mlajši :naughty: zdaj ti je itak vseen :yawn:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti me sam poišči na Panthersih ..... boš videl ribičijo .... :fight1:

:whistle:

kaj mu boš črva utopila ??? :fight1: ........:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mu boš črva utopila ??? :fight1: ........:P

:lol1: al to, al pa povabila na pir :) :beer1:

Boš riskiral??? O:-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: al to, al pa povabila na pir :) :beer1:

Boš riskiral??? O:-)

za pir zmerej ! :beer2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redno sem na vinterjih pri RoadShadovkah in mi je klub več kot ok. Sam moto zbor-srečanje žensk to mi je pa totalno mim. Itak mi grejo na qrac raznorazni V-strom, Fazer-FZS, HD, PanEuropean,KTM, BMW, Moto Guzzi, Varadero ... days-i kot da so lastniki teh modelov motorjev neki posebnega. Sorrrrrrrrrry so ja ŠMINKERAJ! Zdaj pa še ženski motozbor :headbang:

ah no dečko, sj gre bl za družbo, itk bojo pa razvidno iz te teme tut ribiči na ribce prsotni...

drgač pa :trance_27_notworthy: za obiske na naših winterjih :winkiss:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa naj še reče kdo,da ne drži,če je velik babnc na kupu,sranje DEŽ DEŽ DEŽ.............pa sam menit so se začele za zbor.............

Ko bo prišev dan zbora bo pa itak tornado..............................

Zdej pa punce dejte mi minuse................ NAVALI.........

kok s ti smešn ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veliko govorjenje s strani motoristk, na koncu pa bo to še res ratalo " motozbor samcev. " :?

mislim da punce ne bodo zbrale korajže da bi prišle.

ja pa lep dan je danes za sprobat dežni kombinezon :OK:

po moje tut. ne upamo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, na motorju, kje čmo pa bit? :kva2:

Daria, pridna, da zastopaš naše barve, saj veš je treba mal nazaj udarit, ker moški ego kr seka....... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kveščn: a moški striptiz bo? whistle.gifwhistle.gifwhistle.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Alo babnce....če bo vreme bo vse!!!! Tudi STRIPTIZ!!!! trance_43_wavetowel2.gif in to na finišu oz. motozboru MK Panthers

Lp, MK Šparon riders

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo punce, dobra zamisel....mogoče tudi jaz pridem :)

Nič "mogoče" ....

"Pridem!!!" se reče :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!