Skoči na vsebino

trgovina Motoraj


Urska23

Priporočene objave

Kriza. Enkrat me nategnejo in me nikoli več ne vidijo. Je še dovolj drugih trgovin. Tako si jaz mislim o takih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do mene so pa kr prijazni in nimam slabih izkušenj z njimi. :worship:

Kdaj pa tudi za trgovce ni glih lahko v primerih reklamacije,tko da je treba mal potrpeti,ali pa se dobro pozanimati,koliko časa bo vse skup trajalo.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam z njimi samo pozitivne izkušnje. Kupil sem tam motor, ki je tip-top, dobil nanj garancijo 1000km ali 1 leto, lepo so mi ga dostavili pa še doživljenjski popust v višini 20% imam pri njih. Res pa je, da izgleda, da imajo malo problemov z dobavitelji, kar pa v bistvu niso sami krivi, če so dobavitelji neresni. Drugače pa lahko samo pohvalim fante, ker so res v redu! :worship:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal si bila ena izmed nesrečnih.

Moraš razumeti,da je v vseh poslih tako,vseh se ne da zadovoljiti.

Z dobavitelji pa... imaš probleme,le če jim ne plačuješ redno! Žal je pol stranka tista, ki nasanka.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm po takih izskusnjah mene nebi vec videli.

Jaz pa sem ze kar nekaj opreme tam kupil, vse korektno, tudi zamenjava artikla ni bila problem, rokavice dobil skoraj pol ceneje.

Res pa da mene malo moti ker imajo toliko motorjv nametano notri, se do oblacil ne prides :(

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urska23 dobra sta da ste toliko stvari mogla prenašat saj jast če nesem nekaj menjat in čakam 14 dni se mi zdi že cela večnost.Ampak v tako trgovino se nebi vrnil nikoli več.LP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo hecno, da po toliko slabih izkušnjah, še kar siliš v isto trgovino, saj ni edina.

Se pa včasih zgodi, da ima hudič mlade in ravno pri tebi gre vse narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem že kupil marsikaj pri njih, pa imam dos edaj same dobre izkušnje... V redu roba in pričakovani popusti.

Če bi mene tolikokrat nategnili, pa se sigurno ne bi več vračal, tako pa se bom še pojavljal tam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam z njimi samo pozitivne izkušnje. Kupil sem tam motor, ki je tip-top, dobil nanj garancijo 1000km ali 1 leto, lepo so mi ga dostavili pa še doživljenjski popust v višini 20% imam pri njih. Res pa je, da izgleda, da imajo malo problemov z dobavitelji, kar pa v bistvu niso sami krivi, če so dobavitelji neresni. Drugače pa lahko samo pohvalim fante, ker so res v redu! worship.gif

Trgovine osebno ne poznam, vendar delam v podobni branži (prehrana, dostava 1x tedensko), kjer je zelo pomemben servis stranke. In tu se ne gre zezati, sploh ne v taki trgovini, kjer imaš občasne kupce. V kolikor imajo probleme z dobavitelji je to njihova napaka in bodo morali krepko razmisliti, ali menjati ali pa zdresirati dobavitelja. Ker pri načinu kontakta stranka-kupec je tvoja izjava vse kar imaš. In če pri nas obljubimo da bo blago v roku 14 dni, tudi bo. Mislim, da fantje v tem primeru falijo, ker samo obljubljajo, predividevam pa, da tudi verjetno premalo komunicirajo z dobaviteljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trgovine osebno ne poznam, vendar delam v podobni branži (prehrana, dostava 1x tedensko), kjer je zelo pomemben servis stranke. In tu se ne gre zezati, sploh ne v taki trgovini, kjer imaš občasne kupce. V kolikor imajo probleme z dobavitelji je to njihova napaka in bodo morali krepko razmisliti, ali menjati ali pa zdresirati dobavitelja. Ker pri načinu kontakta stranka-kupec je tvoja izjava vse kar imaš. In če pri nas obljubimo da bo blago v roku 14 dni, tudi bo. Mislim, da fantje v tem primeru falijo, ker samo obljubljajo, predividevam pa, da tudi verjetno premalo komunicirajo z dobaviteljem.

Mislil sem ti dati pozitivno piko, vendar sem po nesreči kliknil na rdečo ... Prosim, da mu nekdo nevtralizira mojo napako O:-) Se popolnoma strinjam z povedanim, za probleme z dobavitelji je v prvi vrsti kriv prodajalec in nikakor se ne mora krivdo valiti le na dobavitelja ...

Popravljeno . Popravil salko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...izgleda, da imajo malo problemov z dobavitelji, kar pa v bistvu niso sami krivi, če so dobavitelji neresni....

Shoei je itaq že notorično neresna firma. Pa še uči majo postran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal si bila ena izmed nesrečnih.

Moraš razumeti,da je v vseh poslih tako,vseh se ne da zadovoljiti.

.

to pomeni da še zmeraj nepotešena šetaš po obličju zemlje !? :stupid:

take in podobne zažgane bureke o ne zmožnosti zadovoljiti stranko raje prihrani zase !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam izkušenj s to trgovino, vendar mene ne bi nikol več vidli. Pa mojih kolegov tud ne, vsaj tistih, ki sprašujejo o kredibilnosti štacune kjer bi kupili opremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam z njimi samo pozitivne izkušnje. Kupil sem tam motor, ki je tip-top, dobil nanj garancijo 1000km ali 1 leto, lepo so mi ga dostavili pa še doživljenjski popust v višini 20% imam pri njih. Res pa je, da izgleda, da imajo malo problemov z dobavitelji, kar pa v bistvu niso sami krivi, če so dobavitelji neresni. Drugače pa lahko samo pohvalim fante, ker so res v redu! :worship:

He, pri teh marzah, mamo tut ostali 20% popusta. Jest recem pa dobim, drugace pa ne kupim, that's it.

:trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, pri teh marzah, mamo tut ostali 20% popusta. Jest recem pa dobim, drugace pa ne kupim, that's it.

:trance_27_notworthy:

pa se da kje zvedeti, kakšne so te marže? 50,60,70% ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shoei je itaq že notorično neresna firma. Pa še uči majo postran.

Sam a ni glih pr Japcih ponavad najbol pomembn odnos do stranke? :hmm: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!