Skoči na vsebino

Nova Motolegenda


Bmflar

Priporočene objave

Pohvalno !

Že pred nakupom rabljenega motorja, sem se pozanimal pri njih, če bi mi ga servisirali in vzdrževali, pred tem pa seveda dobro pregledali, saj mi je dal prodajalec začasno garancijo.

Z odnosom prodajalcev in serviserjev sem lahko več kot zadovoljen in jih lahko samo pohvalim.

Ravno tako je bilo z naročilom dodatne opreme, montažo, odgovori na mojih 1000 vprašanj in slično.

Vedno ko se oglasim, si fantje vzamejo čas za pogovor in odgovore na moja butasta vprašanja trance_27_notworthy.gif

Skratka, sem zadovoljen in čutim potrebo, da jih pohvalim tudi javno in zaželim naj bodo še naprej taki do vseh svojih strank in dela jim sigurno ne bo zmanjkalo.

Hvala !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No super! Sem vesel da si zadovoljen z njihovo storitvijo. Za mene kot kupcu harley-a v bljižni prihodnosti so takšne informacije več kot dobrodošle.:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Fantje, a res Nova Motolegenda z aprilom zapira svoja vrata?

A kdo ve, kdo bo novi dealer za Ducatije?

AC maranello?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, a res Nova Motolegenda z aprilom zapira svoja vrata?

A kdo ve, kdo bo novi dealer za Ducatije?

Nekaj se šušlja o Kondorju ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Izgleda, da je Nova motolegenda definitivno zaprla vrata :baa::alko:

.....in to so zaplenjeni motorji, ki čakajo nove lastnike v kleti summit leasinga v Ljubljani....par ducatijev..in en H-D....:rolleyes:

post-22578-0-17507300-1303129005_thumb.jpg

post-22578-0-86760400-1303129013_thumb.jpg

post-22578-0-25487200-1303129025_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....in to so zaplenjeni motorji, ki čakajo nove lastnike v kleti summit leasinga v Ljubljani....par ducatijev..in en H-D....:rolleyes:

Kako prideš do Hypermotarda? :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da v vsakem primeru rabiš €€€.

Vem, da ga ne bom dobil na takšen način kot oni :D Vendar me zanima, kako prideš do te licitacije, saj nikdar ne zasledim kakšnih vabil ali kaj podobnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje so pa vsi ostali motorji ? ne verjamem , da so jih prodali od jeseni...kup HD-jev je bil še v salonu ... kupili ali kompenzirali zaposleni po nabavni ceni ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da ga ne bom dobil na takšen način kot oni :D Vendar me zanima, kako prideš do te licitacije, saj nikdar ne zasledim kakšnih vabil ali kaj podobnega...

poznanstvo na zgorajomenjenem lizingu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da ga ne bom dobil na takšen način kot oni :D Vendar me zanima, kako prideš do te licitacije, saj nikdar ne zasledim kakšnih vabil ali kaj podobnega...

načeloma imajo take zadeve tu gor http://www.takoleasy.si/rabljena-vozila/ ampak ker jih ni imaš tam kontakte in pokličeš. ponavadi ni blaznega navala na motorje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je bivši direktor Motolegende napisal da bo bil nov zastopnik AC Kondor ;)

LP

res je

mehaniki so bili že na šolanju.

za motorje ,ki so pa ostali se pa še nič ne ve kako in kaj,pa jih vsak dan gledam in si cedim sline.je pa zanimanje veliko,že okoli nas zaposlenih v summit centru

Baje se sploh ne bodo prodajali na summitu,se pa sumi da na AC kondorju.

ko kaj izvem sporočim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je

mehaniki so bili že na šolanju.

za motorje ,ki so pa ostali se pa še nič ne ve kako in kaj,pa jih vsak dan gledam in si cedim sline.je pa zanimanje veliko,že okoli nas zaposlenih v summit centru

Baje se sploh ne bodo prodajali na summitu,se pa sumi da na AC kondorju.

ko kaj izvem sporočim.

ti zakaj pa summit ne omogoča leasinge za motorje???

sem zadnjič klical in so mi rekli da motorje oni ne financirajo :( sm biu žalostn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je bivši direktor Motolegende napisal da bo bil nov zastopnik AC Kondor ;)

LP

... za Ducati !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorji so le skladiščeni pri sumitu.. lastnik je xxx banka....

ki pa definitivno jih ne bo prodajala pod ceno kot si nekateri domišljajo :closedeyes:

za dobro ceno se prodajajo le rabljeni odvzeti.. pa se teh zadev je tako malo.. ker so banke popustljiva kar se tiče plačilne nediscipline

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!