Skoči na vsebino

DENARNA KAZEN IN TOČKE


peko001

Priporočene objave

Pozdrav

Neki me zanima k je lh taka tema(recimo)

Kaj pa z ročnim radarjem k ga ma policaj-a te lahko slika?

Kako pa je s tem recimo da se pelješ mimo radarja, ki meri v nasprotni smeri tvoje vožnje

(ti greš gor on meri nasproti vozeča vozila)

pa ti greš malo hitro mimo njega, a te lahko pol slika,k vidi tablico pa ti pošljejo kazen?al ne?

Al samo pomahaš in greš mimo?

Dost "hiter" moraš biti :hmm: ,da neprebere :devil: št.tablice,gledat v vzvratno ogledalo :eek: ,da negre kej zatabo in hitro domov po drugi poti in si zmagal ! ! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to v mestu? Pa saj ti je jasno, da naj se v mestu ali naselju ne bi premikali z motornimi vozili s hitrostjo, večjo od 50 km/h (ali, če je označeno, 60 ali 70 km/h)?

Sklicuj se na to, da si bolj "počasen" ?

V kolikor nisi nič podpisal.... ne bo nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav

Neki me zanima k je lh taka tema(recimo)

Kaj pa z ročnim radarjem k ga ma policaj-a te lahko slika?

- če ima nastavek z kamero te lahko škljucne

Kako pa je s tem recimo da se pelješ mimo radarja, ki meri v nasprotni smeri tvoje vožnje

(ti greš gor on meri nasproti vozeča vozila)

-stacionarni (ala kangoo, clio itd...), ki slika, deluje v obe smeri! tablica se lepo vidi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa je s tem recimo da se pelješ mimo radarja, ki meri v nasprotni smeri tvoje vožnje

(ti greš gor on meri nasproti vozeča vozila)

-stacionarni (ala kangoo, clio itd...), ki slika, deluje v obe smeri! tablica se lepo vidi :P

U pizda, pol pa lohka kej slikc pričakujem :BUA:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

V petek dobil "pozdrav" od policije z Villacha za 160 eur, baje vozil nekje v bližini Louisa (Fakersee strasse B 83,km 4.711) 40km/h preko dovoljene hitrosti 50 km/h.

Ali avstrijska policija ne pošilja slike z radarja zraven kazni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne posilja. lahko se pritozis in spravis v pravni postopek vse skupaj................ ampak bi ti odsvetoval. v 99% primerov imajo slike katere bodo predlozili pri obravnavi, stroski se pa povecaja za min. ca. 3x od zacetnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne posilja. lahko se pritozis in spravis v pravni postopek vse skupaj................ ampak bi ti odsvetoval. v 99% primerov imajo slike katere bodo predlozili pri obravnavi, stroski se pa povecaja za min. ca. 3x od zacetnih.

Že dobil podoben nasvet, hvala vseeno za odgovor, sem pričakoval nekaj takega. Sem bil jezen, ko sem dobil pošto, ker smo vozili umirjeno čez Villach in vsa druga naselja, ker to tudi vedno počnemo, očitno pa sem prekmalu navil gas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dobil podoben nasvet, hvala vseeno za odgovor, sem pričakoval nekaj takega. Sem bil jezen, ko sem dobil pošto, ker smo vozili umirjeno čez Villach in vsa druga naselja, ker to tudi vedno počnemo, očitno pa sem prekmalu navil gas.

Pa ja ne boš plačal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek dobil "pozdrav" od policije z Villacha za 160 eur, baje vozil nekje v bližini Louisa (Fakersee strasse B 83,km 4.711) 40km/h preko dovoljene hitrosti 50 km/h...

Pa to je ja džabe za naše razmere. Jst bi jim poleg denarja še en barkafe in bonbonjero poslal. Pri nas boš šel za tak zločin kmal sedet.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj mu boš svetoval? Oportunizem?:rolleyes:

Ne, ne, ne svetujem, sam sprašujem a imamo z Avstrijo podpisan kaki protokol, kr če js iz Italije dobim položnico, jo sam stran poknem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, ne svetujem, sam sprašujem a imamo z Avstrijo podpisan kaki protokol, kr če js iz Italije dobim položnico, jo sam stran poknem.

Ja pa kaj poli ne dobiš ničesar za plačat kasneje al pa karkoli?Skoraj nebi verjel..

Popravljeno . Popravil INPW
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, ne svetujem, sam sprašujem a imamo z Avstrijo podpisan kaki protokol, kr če js iz Italije dobim položnico, jo sam stran poknem.

Ja pa kaj poli ne dobiš ničesar za plačat kasneje al pa karkoli?Skoraj nebi verjel..

Pa kako misliš, da bodo izterjali? Poslali na davčno v Slo? Ne morjo, vsaj zaenkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kako misliš, da bodo izterjali? Poslali na davčno v Slo? Ne morjo, vsaj zaenkrat.

Ob naslednjem obisku italije te lahko tam zadržijo, če te modri ustavijo in dajo v uklonilni zapor dokler ne plačaš starih kazni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob naslednjem obisku italije te lahko tam zadržijo, če te modri ustavijo in dajo v uklonilni zapor dokler ne plačaš starih kazni.

pa kaj misliš da imajo spisek prekrškarjev v žepu? italija ima 60 miljonov ljudi in 90% jih krši pravila, pri njih je vse skupaj bolj raztegljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj misliš da imajo spisek prekrškarjev v žepu? italija ima 60 miljonov ljudi in 90% jih krši pravila, pri njih je vse skupaj bolj raztegljivo.

Am ne, če te modri ustavijo, preverijo dokumente v računalniku pa imajo v bazi, če si njihov dolžnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj misliš da imajo spisek prekrškarjev v žepu? italija ima 60 miljonov ljudi in 90% jih krši pravila, pri njih je vse skupaj bolj raztegljivo.

Ko najmanj rabi, pride neka (magari brezvezna) pidarija, karabinjer te preveri (saj mu greš na živce, ker mora kupit vinjeto za na Hrvaško)... opazi tiralico... in posledice so znane... :winkiss: :evilgrin:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko najmanj rabi, pride neka (magari brezvezna) pidarija, karabinjer te preveri (saj mu greš na živce, ker mora kupit vinjeto za na Hrvaško)... opazi tiralico... in posledice so znane... :winkiss: :evilgrin:

lp

Zaenkrat mi kar dobro gre(delam v italiji) pa me ne preverjajo kaj preveč, oz kr me ustavi pogleda vozniško in pravi hvala lepa, niti enkrat ni še preverjal (trkam na les), če te pa ustavijo v prekršku, pa itak moraš plačati takoj.

p.s. iz iskušenj, smo 100let pred njimi kar se tiče tehnične izpravnosti vozil, upoštevanja zakonodaje, plačevanja cestne takse...njih prav malo briga, plačajo s pol letno zamudo, tehnični naredijo al pa tudi ne, je vse bolj po italijansko, tudi tehnični pregledi so bogamati, ker samo kasirajo pregledajo pa nič

Popravljeno . Popravil DAMI33
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat mi kar dobro gre(delam v italiji) pa me ne preverjajo kaj preveč, oz kr me ustavi pogleda vozniško in pravi hvala lepa, niti enkrat ni še preverjal (trkam na les), če te pa ustavijo v prekršku, pa itak moraš plačati takoj.

p.s. iz iskušenj, smo 100let pred njimi kar se tiče tehnične izpravnosti vozil, upoštevanja zakonodaje, plačevanja cestne takse...njih prav malo briga, plačajo s pol letno zamudo, tehnični naredijo al pa tudi ne, je vse bolj po italijansko, tudi tehnični pregledi so bogamati, ker samo kasirajo pregledajo pa nič

Saj...

Imaš mogoče kakšno neporavnane račune pri sosedih?

Ko/če jih boš imel te ziher bodo ustavili in preverili...

Murphy se ne izneveri

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj...

Imaš mogoče kakšno neporavnane račune pri sosedih?

Ko/če jih boš imel te ziher bodo ustavili in preverili...

Murphy se ne izneveri

lp

Imam, parkirišče(za radar TUTOR me pa ne briga), pa sem itak v različnih vozilih enkrat slovenska drugič italijanska tablica in res, do sedaj prav nihče mi ni vzel vozniškega za kontrolo, samo pogledajo in arivederci.

včasih pa tudi lahko imamo malce sreče, mar ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam, parkirišče(za radar TUTOR me pa ne briga), pa sem itak v različnih vozilih enkrat slovenska drugič italijanska tablica in res, do sedaj prav nihče mi ni vzel vozniškega za kontrolo, samo pogledajo in arivederci.

včasih pa tudi lahko imamo malce sreče, mar ne?

Ali pa bo najebal nekdo drug, ki bo z enim od teh vozil šel čez.

No, ignoranca je zakon, pravijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa bo najebal nekdo drug, ki bo z enim od teh vozil šel čez.

No, ignoranca je zakon, pravijo.

Ah zdej si pa bolj papeški od papeža, ti pravim, da sploh nič ne pošiljajo in sprašujem kako je za avstrijo. Pa kaj si se neki obesil na moj post? Če mi ne znaš odgovoriti, ne filozofiraj. Italijo pa prepusti meni, sem že 15 let tu in mislim, da bom znal preživeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, ne svetujem, sam sprašujem a imamo z Avstrijo podpisan kaki protokol, kr če js iz Italije dobim položnico, jo sam stran poknem.

kolikor vem (se pa lahko motim) je podpisan oz. veljaven eu-sporazum o kaznih nad € 74.-, da te dohitijo v maticni drzavi. koliko to uradne strani v maticni drzavi upostevajo je (lahko) druga pesem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor vem (se pa lahko motim) je podpisan oz. veljaven eu-sporazum o kaznih nad € 74.-, da te dohitijo v maticni drzavi. koliko to uradne strani v maticni drzavi upostevajo je (lahko) druga pesem.

ICE podpisan je ze baje 2 leti..... pa jaz pri nas stacionarnih ze 3 leta ne upoštevam pa še ni blo nič poslano na firmo :closedeyes:

kontra pa tudi ne poznam primera :rolleyes:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!