Skoči na vsebino

Evo jih ,majstre ...


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

??????? za kaj se tu gre?????

aja komaj zdah se je video pokazal :wallbash:

Popravljeno . Popravil PERVY
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm no ja. nekaj slabših prikazov vožnje po zadnjem kolesu, nobenega stoppija na sprednjem pa tisti ovinek je bil odpeljan slabo, niti blizu kakega kolena dol.

če je bil namen videa provocirat, namen ni dosežen. poznam malo morje motoristov, ki bi boljše stunte naredli če bi že imeli namen video gor dat.

sicer pa mislim da policaji ravno težkega dela ne bodo meli če jih hočejo izsledit :evilgrin:

PS: dani (da ni) se piše narazen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a. okus po hitrosti. the sequel. škoda de ni kakšnega dialoga. kva to dela med nogami&stuff :)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa zdijo totalni carji!! :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: Full so vredu in zagotovo bom prisel na njihove pogrebe :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljše bi blo da bi kr harakirije začel izvajati!

Tko bo šu pa še kakšen normalen udeleženec v prometu z njimi do Petra

Upam da ne bom to jest.

Popravljeno . Popravil Majesty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da vem na kermu odceku je blo tole posneto. Cesta na Pokljuko.

Jap, dovolj prepoznaven kraj.

Ah, kaj čmo, svetovna kriza, pa kmetavzarji nimajo več kaj početi. Za drobiž prodajo fotrov traktor in se grejo frajerje špilat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je meni poznano, je to že območje Triglavskega nacionalnega parka. Vidim, da res rabjo pisto, tud eden ni šu po kolenu... treba je mal potrenirat na pisti in se vrnt pa še enkrat posnet. Kakorkoli že zagovarjajo, da potrebujejo pisto, to ni pravi način :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Angliji je policija dobila tipa, ki se je fural na zadnjem kolesu. Tip je dobil tri mesece zapora, odvzem motorja, vozniške, prepoved delanja vozniške za 2 leti, pa še denarno kazen. :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipi imajo ogromna jajca, da upajo to dati na internet. Obenem pa (oprostite, ampak tako mislim) vakuum v glavi. Povsem odkrito posnamejo face, vožnjo. Me pa res zanima razplet tega. Bo policija ukrepala, zamižala..? Ker dvomim, da policaji ne bi opazili tega na Youtube.

V glavnem, fantje -vso srečo. Potrebovali jo boste. :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kok vi motosvetovci nič ne veste, to so motoristi klase 1A, oni bi rabl dirkališče, oz d(i)rkališče.... boysi za zadno gumo maste dost prazen parkirišče od mercatorja, pa se tam zajebavite, sej nisem škodoželjen ampak bi res rad vidu da vas policaji dobijo, in malo uhle napnejo, da tega naute več počel po cesti!!! :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K je glih motofrik omenu face, pa voznjo po zadnjem, cez crto... Kje se pa vid, d vozijo isti tipi, kot jih na zacetku snema??rolleyes.gif

Sicer pa so mel sreco, d se niso ze med snemanjem raztolkl med sabo..Srecevanje po zadnjem, ustavljanje ob robu ceste, medtem ko se dva srecujeta... Boli me qrac, ce so dobri motoristi, to kar so snemal ni za na cesto.. Vseen upam, d jih kifelci ne dobijo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K je glih motofrik omenu face, pa voznjo po zadnjem, cez crto... Kje se pa vid, d vozijo isti tipi, kot jih na zacetku snema??rolleyes.gif

Sicer pa so mel sreco, d se niso ze med snemanjem raztolkl med sabo..Srecevanje po zadnjem, ustavljanje ob robu ceste, medtem ko se dva srecujeta... Boli me qrac, ce so dobri motoristi, to kar so snemal ni za na cesto.. Vseen upam, d jih kifelci ne dobijo...

Ma ko jih jebe...evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj Grunf, sorry: se ti hotel pripopat en velik +, pa je prišlo do pomote. Točno tako kot praviš: ko jih šljivi. So pač omejenci prve klase.

In sedaj bodo to sneli na kanalu A za oddajo Svet in še v POP TV 24.ur pripopajo z malo škodoželjnim komentarjem v stilu "Kar poglejte jih ... " in bom spet v službi poslušal vprašanja: "Ali jih poznaš? Ali si tudi ti take sorte? " Že zaradi tega mi grejo na organ - ker pač folk vse zmeče v isti koš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nj vsak dela kar mu paše.......

Zgleda da ste sami brezmadežniki tuki na ms whistle.gif

A ko te bo pa en takle model sklatil s ceste, boš pa jokal, da mamo za en k**** policijo, ker jih ni odstranila pravi čas s ceste?

Briga me, če se pobijejo, bolj me skrbi, da bi mene ali pa moje bližnje pobili zraven. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nj vsak dela kar mu paše.......

Zgleda da ste sami brezmadežniki tuki na ms whistle.gif

Kaj ti tega nea veš??trance_25_naughty.gif Kaki luzer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nj vsak dela kar mu paše.......

Aajaaa ... in temu se reče potem divji zahod po domače ... Kar povej tvojim "prijateljem" in znancem, da delajo s takimi posnetki veliko medvedjo uslugo vsej moto populaciji pri nas - če pa mislijo, da so face in hudi drajverji, se pa krepko motijo - učinek je kvečjemu kontraproduktiven ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikarkor ta nacin voznje ne spada na cesto in bog ne daj, da se komurkoli izmed "stuntman"-ov kaj ne naredi, je pa pametno pogledat iz druge plati... Fantje imajo pa po svoje prav, saj je za moje pojme video posnet in objavljen z namenom, da bi se drugi udelezenci in vsi ne-udelezenci v prometu vprasali Kdaj mislijo pristojni ukrenit kaj oprijemljivega v smeri izgradnje kaksnega dirkalisca!!! Nobeden od nas ne pricakuje, da nam bodo postavli dirkalisce v smislu MOTOGP, ampak da je tako hudicevo skoda 3km asfalta in nekaj kubikov peska, pa tudi ni prav.

Vazno, da se najde denar za Grke, da bodo lahko uzivali 13. in 14. placo!

Lp! {M}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikarkor ta nacin voznje ne spada na cesto in bog ne daj, da se komurkoli izmed "stuntman"-ov kaj ne naredi, je pa pametno pogledat iz druge plati... Fantje imajo pa po svoje prav, saj je za moje pojme video posnet in objavljen z namenom, da bi se drugi udelezenci in vsi ne-udelezenci v prometu vprasali Kdaj mislijo pristojni ukrenit kaj oprijemljivega v smeri izgradnje kaksnega dirkalisca!!! Nobeden od nas ne pricakuje, da nam bodo postavli dirkalisce v smislu MOTOGP, ampak da je tako hudicevo skoda 3km asfalta in nekaj kubikov peska, pa tudi ni prav.

Vazno, da se najde denar za Grke, da bodo lahko uzivali 13. in 14. placo!

Lp! {M}

no končno je nekdo skapiral namen tega videja :wacko:

geslo je pa totalno SS.gif po drugi strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!