Skoči na vsebino

Evo jih ,majstre ...


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

lahko bi še par smrek več posekal ko so sekali za motorje .... pa bi si lahko logatec najeli za video posneti...

že tako se nenamenoma pripeti nesreča , oni pa to kar med prometom .... in kaj bodo rekli ko bo neka mlada mamica zapeljala v jarek ali v steno od unega predora ??? saj smo samo video snemali...kaj je pa odvila.... res mi ni jasno kaj si taki mislijo... kaj noben nima otrok in sorodnikov ??? če se pa en v njegovo ženo od zadaj nasloni bo pa popizdil...

zame to ni pravi način za opozarjanje...in pika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič mi ni več jasno :wacko: . nekateri po forumu sprašujete, kako motor spraviti na zadnjega, kje je meja v ovinkih, kako do bolj športnega vzmetenja itd...itd, tukaj se pa vsi zgražate nad enim čist povprečnim videom, ki zame osebno ni nič pretiranega. veliko norcev srečam na cesti, ki se ne vozijo po zadnjem ,temveč ogrožajo sebe in druge po obeh kolesih in pa seveda tudi na štirih.

sam sem dokaj hiter voznik (tam kjer je za to možnost), previden, kolikor znam biti, tud sam ga dvignem včasih, ker mi ni jasno, zakaj bi se nad mojim početjem zgražali, če ne ogrožam nikogar razen sebe, sprašujem vas...?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok so debilni s tem furanjem po zadnjem,to je kr neki prou brezveze.Zabiti pozerji,nimaš kej.

To govorijo tisti, ki se ne znajo peljati po zadnji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To govorijo tisti, ki se ne znajo peljati po zadnji...

Ja in kaj pol če se ne znam furat po tazadnjem? :) Zakaj bi se fural po enem kolesu,če se lahko po dveh? hehe,mam zihr več šans,da ne padem kokr pa enokolesni pozerčki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in kaj pol če se ne znam furat po tazadnjem? :) Zakaj bi se fural po enem kolesu,če se lahko po dveh? hehe,mam zihr več šans,da ne padem kokr pa enokolesni pozerčki :P

Torej sem imel prav... :D Meni je to pač ql!

Popravljeno . Popravil Urban K.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in kaj pol če se ne znam furat po tazadnjem? :) Zakaj bi se fural po enem kolesu,če se lahko po dveh? hehe,mam zihr več šans,da ne padem kokr pa enokolesni pozerčki :P

najbolje da kar začneš trenirat za tazadnji

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas ne bo nikoli dirkališča, to je jasno, saj so nam še mobikrog v cerkljah zaprli, češ da bo tam vadbeni poligon v vojaške namene

...vojska pa bi lahko na dolžnost poslala dva pripadnika, da bi imela čez nadzorništvo ter pri prihodu dajala v podpis listino, da vso odgovornost prevzemaš nase, enkrat na mesec bi lahko pa z BCS-ko pokosili okolico, da ne bi čohal jajc, kot jih sedaj tisti pripadniki SV ki niso na misijah

Heh, nisem vedel, da imamo tukaj novega strokovnjaka za vojaške zadeve trance_19_hmm.gif

Kot prvo, niso VAM mobikrog zaprli temveč vam več ne dovolijo jajcanja po NJIHOVI lastnini in kot drugo, glede na tvoj način razmišljanja sem trdno prepričan, da je tudi domnevno čohanje jajc koristnejše opravilo kot pa kakšno popisovanje in nadzorovanje razvajene mularije.

Sami vsevedi yawn.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič mi ni več jasno :wacko: . nekateri po forumu sprašujete, kako motor spraviti na zadnjega, kje je meja v ovinkih, kako do bolj športnega vzmetenja itd...itd, tukaj se pa vsi zgražate nad enim čist povprečnim videom, ki zame osebno ni nič pretiranega. veliko norcev srečam na cesti, ki se ne vozijo po zadnjem ,temveč ogrožajo sebe in druge po obeh kolesih in pa seveda tudi na štirih.

sam sem dokaj hiter voznik (tam kjer je za to možnost), previden, kolikor znam biti, tud sam ga dvignem včasih, ker mi ni jasno, zakaj bi se nad mojim početjem zgražali, če ne ogrožam nikogar razen sebe, sprašujem vas...?!

ja saj ti noben ne brani , če ogrožaš samo sebe... samo ne v prometu, lepo prosim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

ne vem kaj vas je vse prevzelo zadnje čase na forumu, ampak večino časa sejete same neumnosti, na žalost se moram strinjati z KUK679-om in kevin34-om.

Malce začnite razmišljati. Seveda ni bil primeren način opozarjanja nase, ampak kaj čmo, to je zdaj vzunaj. Razburjanje kako bi lahko kdo koga pri tem poškodoval je sedaj res nepotrebno. Če ga že spravijo na zadnje kolo, ga imajo tudi pod nadzorom. In tud ni noben "bav bav" vse skupaj. Od kdaj pa znajo samo na televiziji voziti (in nadzorovati) motor ? :?

Vzamiti si čas in premislite, preden komentirate, ne pa da kar iz "afekta" butnete prvo stvar, ki vam pride na pamet. Ni vse tako grozno kot se vidi in sliši. :)

Brez zamere in lep pozdrav. ;)

Ne bo šlo sami moralisti in angelčki po cesti peljejo in sevaeda predvsem ms-jovci :):SS

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, nisem vedel, da imamo tukaj novega strokovnjaka za vojaške zadeve trance_19_hmm.gif

Kot prvo, niso VAM mobikrog zaprli temveč vam več ne dovolijo jajcanja po NJIHOVI lastnini in kot drugo, glede na tvoj način razmišljanja sem trdno prepričan, da je tudi domnevno čohanje jajc koristnejše opravilo kot pa kakšno popisovanje in nadzorovanje razvajene mularije.

Sami vsevedi yawn.gif

samo omenil sem eno dokaj enostavno rešitev glede piste v sloveniji.......ampak kaj pa rabimo pisto, ko imamo toliko dobrih cest, pa še v krogu ni treba vozit :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo omenil sem eno dokaj enostavno rešitev glede piste v sloveniji.......ampak kaj pa rabimo pisto, ko imamo toliko dobrih cest, pa še v krogu ni treba vozit :naughty:

Ljubljana-Grobnik manj km, kot Koper-Murska...težava ni v državi, ampak v mentaliteti(dirkališče je sam dežurni krivec-oziroma se nekdo zavzema za ideale, ki jih sploh ne pozna). Osebno pogrešam progo v SLO iz razloga neregistriranega motorja(mi je muka na meji).

Pogrešam pa vse te cestne dirkače, ki jamrajo o dirkališču, na najbližjih progah(Grobnik in Pannonia). Če seštejem ˝pritoževalce˝ bi lahko za dirkanje najeli pol leta vikendov na Grobniku in Panoniji. In s tem bi največ naredili za dirkališče, ker bi se mogoče nekdo ekonomsko opogumil za dirkališče(zapolnjenost itd). Dokler pa to ostaja na ˝pre˝pogumnih izjavah posameznikov,...pa nekaj resnega ne gre pričakovat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da jih najdejo :)

Bodo bodo!

Sem jih že vse po vrsti zašpecal.

Sam trenutno policija nima časa, ker se ukvarja s preganjanjem vandalov, ki brez sramu v Vezeninah na Bledu kradejo robo...

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej sem imel prav... :D Meni je to pač ql!

Meni bo ql, ko se boš skantal in samoizločil iz prometa. Javi takrat, da ti čestitam. Če pa krepneš, naj javijo tvoji preživeli "kolegi". Prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma že če počnejo take naj gredo vsaj kjer ne ogrožajo ostalih v prometu,na kako zaprto cesto ali prazen parkir plac :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carji! B) :trance_27_notworthy:

Ampaq a ni ta točka bolj za kmetijo slavnih kot za dirkališče :?

  • Všeč mi je 8
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj smotrno bi bilo, da bi šli recimo na Marof, se posneli, kaj lahko tam počnejo (oziroma, česar na navadni cesti ne morejo) in to predvajali širši javnosti (čeprav še vedno ne bi ničesar dosegli). Vsaj zgražanja ne bi bilo. Ampak vsaki pisti manjkata dve stvari. Dolga ravnina za vožnjo po zadnjem ne da bi s tem ogrožal druge motoriste, ki dejansko dirkajo, 3-je avtomobili za oviro in nekaj odprtih lokalov s teraso iz katere bi lahko folk ob srebranju kavice občudoval Franceja, kako svojo kobilo cuka na zadnji kolo na vsakih 50 metrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa zdi, da so ti "majstri" ravno s temle odzivom SVOJ POINT dosegli!:headbang:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policija isce osebke na posnetku? Se mar skrivajo? :unsure:

Saj blejska policija pozna vse.. Same znane face, saj je splosno znano, da je cesta na Zatrnik poligon za lokalne kamikaze. Saj nekaj jih je tudi na tem forumu.

Do table triglavski narodni park je "dovoljeno", naprej ne.

Za dva posameznika(jih ni na posnetku), je bilo receno s strani policije, da se jih ne ustavlja in ne preganja vec, ampak se bo enostavno pocakalo da se bosta ubila. Ne poskodovala, temvec ubila. (imata pa sicer drug poligon)

Videa ne bom komentiral, kot tudi tistega kar video "promovira". Se pa tudi sam vcasih peljem cez te ovinke. Ampak, ko se peljem cez pokljuko do bohinja.

Je pa nekaj. Policija ve da se to dogaja na tej cesti, in tudi vecina uporabnikov te ceste to ve.

(Video je mal pretirano posnet, kar se voznje tice, saj se ponavadi "igralci" vozijo le po dveh kolesih.)

Na razliko od "neimenovanega" kluba, ki neprestano dozivlja sindrom majhnega penisa po bliznjem mestu, kot je recimo prehitevanje v 100% skarje, izsiljevanje, voznja brez celade, ipd.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!