Skoči na vsebino

Evo jih ,majstre ...


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Ja vožnja po zadnjem, če je pod kontrolo zakaj pa ne. Je kdo pomislil na monocikel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa se prijaviš na POP tv za talenta.worship.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carji! B) :trance_27_notworthy:

Ampaq a ni ta točka bolj za kmetijo slavnih kot za dirkališče :?

kmetijstvo je že tako v krcu ... krču.... še tega se manjka pa bo ostalo samo gnojišče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kter qrac... Eni ze tle nabijate, d dirkalisce ni potrebno, d neb nc resilo, pa to pa uno.. Pa lovit treba prekrskarje vsepovprek, torej na Kocevki, Mariji reki, Planini, Rakitni, na tem, k je na posnetku pa se kje.. Kva, a tisti, ki ste tolk proti in pretiravate z zgrazanjem res vozte vzorno, po predpisih, omejitvah, ne izsiljujete, ne prehitevate cez polno, pa v skarje, pa sem pa tja.... A RES????

Se strinjam s ferekom, mogoce pa so dosegli namen s snemanjem... Evo, kolk strani se ze nabija o tem..

Kter bo bral sam tale post in si ustvaru mnenje o men, naj prebere se moj prvi post v tej temi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kter qrac... Eni ze tle nabijate, d dirkalisce ni potrebno, d neb nc resilo, pa to pa uno.. Pa lovit treba prekrskarje vsepovprek, torej na Kocevki, Mariji reki, Planini, Rakitni, na tem, k je na posnetku pa se kje.. Kva, a tisti, ki ste tolk proti in pretiravate z zgrazanjem res vozte vzorno, po predpisih, omejitvah, ne izsiljujete, ne prehitevate cez polno, pa v skarje, pa sem pa tja.... A RES????

Se strinjam s ferekom, mogoce pa so dosegli namen s snemanjem... Evo, kolk strani se ze nabija o tem..

Kter bo bral sam tale post in si ustvaru mnenje o men, naj prebere se moj prvi post v tej temi..

jao a nisi pogruntal da je moralističen forum u visokim procentom moralistov ! ki zdaj tukaj nabijajo z redkimi izjemami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boste postali kaj bolj konstruktivni v katerokoli smer, ali zaklenem temo?

Teme namenjene zgražanju nad temi in onimi namreč že obstajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kter qrac... Eni ze tle nabijate, d dirkalisce ni potrebno

dirkališče ni potrebno, bi pa ga bilo super imeti

In ne - dirkališče NE BI REŠILO takih 'problemov'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni bo ql, ko se boš skantal in samoizločil iz prometa. Javi takrat, da ti čestitam. Če pa krepneš, naj javijo tvoji preživeli "kolegi". Prav?

S takimi besedami si le pokazal, da si debil, poleg tega pa sploh nimaš kaj za obsojati tiste, ki se vozijo po enem kolesu, ker se še po dveh ne znaš (zato imaš štirikolesnika).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo omenil sem eno dokaj enostavno rešitev glede piste v sloveniji.......ampak kaj pa rabimo pisto, ko imamo toliko dobrih cest, pa še v krogu ni treba vozit :naughty:

Prav imaš...preostanek odgovora si bom pa od kar od Krampa sposodil. Včasih se mi je zdelo, da je malce preveč drastičen, zdaj pa vidim, da le odgovarja na način, ki je primeren intelektualnem podnu določenih posameznikov

Meni bo ql, ko se boš skantal in samoizločil iz prometa. Javi takrat, da ti čestitam. Če pa krepneš, naj javijo tvoji preživeli "kolegi". Prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirkališče ne bi rešilo problema. Oziroma spravilo take ase s cest. Ker tam se je pa treba znati peljati, ne nekaj v tri krasne tiščati gas. Pa tam te ne bo videlo krdelo voljnih mladenk, niti ne boš mogel prestrašiti babice na kolesu.

Sem pa za gradnjo dirkališča, to pa.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se sekirati za te "majstre" se bodo hitro sami izločili iz prometa pod zemljo...mogoče še koga ubili spotoma ampak to ni pomembno...

ni lepo nekomu kaj želet

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirkališče ne bi rešilo problema. Oziroma spravilo take ase s cest. Ker tam se je pa treba znati peljati, ne nekaj v tri krasne tiščati gas. Pa tam te ne bo videlo krdelo voljnih mladenk, niti ne boš mogel prestrašiti babice na kolesu.

Sem pa za gradnjo dirkališča, to pa.

Mogoce tole malce bolj samozavestno pisem, ampak ravno danes sem sel prav iz tega razloga na ta "kraj zlocina". Za doticne ljudi na posnetku, bi dirkalisce naredilo veliko spremembo. Se posebej ce bi bilo dirkalisce nekje v bliznji okolici.

In fantje znajo vozit, o in to prekleto dobro znajo vozit. Jst jim ne sezem do kolen.

In tam gor, ni mladenk. Mogoce pa prestrasis kakega kolesarja, prestrasis - ne ogrozas.

Del fantov sem v prvo spoznal, in sigurno pridem se kdaj gor. Ce ne drugega, v dobro druscino so-motoristov, ki imajo pocisceno pred svojim pragom. Na razliko od vecine uporabnikov MS. :doze:

Ce bi pa rad kdo koga spoznal, in jih sam prasal zakaj tak promo video, naj me kontaktira, in vam jih bom z veseljem predstavil.

Jaz se bom, tako kot nekaj postov nazaj, vzdrzal svojega mnenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dirkališče ni potrebno, bi pa ga bilo super imeti

In ne - dirkališče NE BI REŠILO takih 'problemov'.

no če že tole v naprej veš, prosim še za 7 cifer lota v nedeljskem žrebanju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce tole malce bolj samozavestno pisem, ampak ravno danes sem sel prav iz tega razloga na ta "kraj zlocina". Za doticne ljudi na posnetku, bi dirkalisce naredilo veliko spremembo. Se posebej ce bi bilo dirkalisce nekje v bliznji okolici.

najboljše da jim zgradijo apartmaje nad boksi ....

In fantje znajo vozit, o in to prekleto dobro znajo vozit. Jst jim ne sezem do kolen.

verjetno zato , ker so malo starejši ... pa to še ni zagotovilo , da so tudi pametnejši od tebe - na motorju ...

In tam gor, ni mladenk. Mogoce pa prestrasis kakega kolesarja, prestrasis - ne ogrozas.

tudi če ga prestrašiš si prav lahko zlomi kako nogo ko zapelje v jarek....

Del fantov sem v prvo spoznal, in sigurno pridem se kdaj gor. Ce ne drugega, v dobro druscino so-motoristov, ki imajo pocisceno pred svojim pragom. Na razliko od vecine uporabnikov MS. :doze:

Ce bi pa rad kdo koga spoznal, in jih sam prasal zakaj tak promo video, naj me kontaktira, in vam jih bom z veseljem predstavil.

Jaz se bom, tako kot nekaj postov nazaj, vzdrzal svojega mnenja.

upam da je drug del fantov še v redu ....

saj ni čudno da imajo počiščeno ... ta pametni so se jim umaknili ... na srečo obojih...take stvari ne po pameti in ne po zakonu niso za na javno cesto ... pač tako je in verjetno bo tako tudi ostalo , razen če ne bodo tistega odseka zaprli za promet ali pa dosegli spremembo zakona ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Kva, a tisti, ki ste tolk proti in pretiravate z zgrazanjem res vozte vzorno, po predpisih, omejitvah, ne izsiljujete, ne prehitevate cez polno, pa v skarje, pa sem pa tja.... A RES???? ...

Ja res! Nekateri mozijo/mo po predpisih in predvsem tako, da ne ogrožamo drugih.

Je to tako težko razumeti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S takimi besedami si le pokazal, da si debil, poleg tega pa sploh nimaš kaj za obsojati tiste, ki se vozijo po enem kolesu, ker se še po dveh ne znaš (zato imaš štirikolesnika).

S takimi besedami si le pokazal, da si debil, poleg tega pa sploh nimaš kaj za obsojati tiste, ki se vozijo po enem kolesu, ker se še po dveh ne znaš (zato imaš štirikolesnika).

He. he, Urbančk, si presmrkov, da bi me poznal in vedel kaj vozim. :whistle: Za take je tudi opis v mojem profilu, da lahko potem na pamet blebečejo. To kar imaš ti v profilu smo pa že zdavnaj od bajte prodali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in tudi zaradi takih smo motoristi na "dobrem" glasu ... :headbang: :headbang: :headbang:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaterim res ni jasno, nesreče so in bodo; na cesti, dirkališču, ali pa doma na stopnicah.

Je pa fino da veš da se nebo avtobus pripeljal po tvoji strani........izletne cone..........

Je tud res da pač po cestah verjetno nebi blo prou velik manj norije, je pa treba nekje začet, a ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIČ POSEBNEGA NISO............................. TO ZNA ŽE VSAK ŠOLAR................................ OGROŽAJO DRUGE SAMO TO...........

Popravljeno . Popravil Cufa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gloga,

verjamem, da so teli fantje,ko jih osebno spoznaš, zelo v redu. Tukaj se piše predvsem o načinu,kraju in razlogih teh posnetih dejavnostih. Že tako negativno javno mnenje proti motoristom, taki posnetni še bolj prepričujejo, da je to, kar negativno pišejo, res. Ob prvi priliki, bo A kanal te posnetke predvajal, verjemi, kot so to že počeli nedavno, še posebno, če bo kateri od teh motoristov v središču takratne pozornosti.

Upam, da razumeš, kaj želim povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIČ POSEBNEGA NISO............................. TO ZNA ŽE VSAK ŠOLAR................................ OGROŽAJO DRUGE SAMO TO...........

Ne bo držalo... Jaz že ne znam tako suvereno po zadnjem.

Ker pa bi rad znal, me zanima, kam lahko grem trenirat?

D.

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!