Skoči na vsebino

Rekreativna vožnja in 2. DIRKA ZA ŠTAJERSKO-PRIMORSKI POKAL


ssmiran

Priporočene objave

Na sporedu je že druga dirka za letošnji Štajersko-Primorski pokal in rekreativna vožnja po dirkališču.

Letošnja novost v programu je razvrstitev voznikov v tri skupine (začetniki, hitri in dirkači), ki se izmenjujejo na 20 minut. Ob prijavi je potrebno javiti čas, ki ga dosegate na dirkališču zaradi uvrstitve v skupine. Tisti, ki ne bo navedel časa bo avtomatsko v prvi skupini.

Tretja dirka bo 2.9.2010.

Cena do 14.6. je 80 €.

Cena po 14.6. je 100€.

Cena na dirkališču 24.6. je 120€.

Transponder 15€, za udeležbo na dirki obvezen.

Panoramska vožnja (v skupini brez prehitevanja) 20€.

Informacije in prijave:

Celje, Frenk 041/364-154

Maribor, Jože 041/726-363

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo kar čim prej rezervirali :whistle: pridemo pa sigurno vi samo vreme porihtajte se ga vidimo dolej. :P LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse začetnike in tudi za ostale, ki bi želeli obnoviti poznavanje pomena zastvic in obnašanja na in ob pisti je brifing ob 8.15 uri pred vhodom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam glej, da nau zadnja.

Ne bodi užaljen, tudi padci so na dirkah in se dogajajo. Želim Ti srečno vožnjo brez nesreč.

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tk upam da nebo ker motor bo prpravlen vredu kar se tiče bremz gum vzmetenja ...itd ne tk po šalabajzersko pol pa res lahko pride do take brezvezne nesreče.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Eno prosto mesto za motor in pilota odhod iz Ljubljane/okolice je na voljo. Interes na PM.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse porihtano :D mislim,da bom imel tudi jast eno prosto mesto za motor in pilota bom sporočil v ponedeljek točno čene se pa vidimo dolej :OK: L.P

ŠTART IS GORICE,okolica.

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko sma nekdo na hitrco pove kdaj se to začne oz. kdaj je dirka ker bi rad prišel gledat.worship.gif

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko sma nekdo na hitrco pove kdaj se to začne oz. kdaj je dirka ker bi rad prišel gledat.worship.gif

LP

Začne se ob 9.00 uri zjutraj.

Vse podrobnosti imaš napisane na začetku teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo.

Edin edn je šol v pesekwacko.gif Pa če sm prov vidu enmu sred dirke crknu motor

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js vem da JE VODIŠEKU crkno motor enga z zeleno ninjo na treningu je odnesl pred mano v pesek HREN pa GLUŠIČ na dirki 600cmm odnesl v zagrebškem samo polomljeni motorji pa HRENA je rama pol bolela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uglavnem fajn vs je blo gledat. Jst nism bil tm pr tribuni ampak tm čist na začetku ko se pride do dirkališča na tistmu makadamu sm sedel na motorju in vs gledutrance_27_notworthy.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uglavnem fajn vs je blo gledat. Jst nism bil tm pr tribuni ampak tm čist na začetku ko se pride do dirkališča na tistmu makadamu sm sedel na motorju in vs gledutrance_27_notworthy.gif

Jast sem te vidu tam pri ograji ja si sedel na motorju slučajno se spounem,ker si napisal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo jaz sn tam čist čist švicn, pa naspidiran, kaj šele da bi okol gledal....trance_06_beer2.gif

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!