Skoči na vsebino

prepičena zadnja guma


Necky

Priporočene objave

Pozdravljeni

Do težave je prišlo ko je najdu v zadnji gumi žebliček in gumo prazno.

Pa gumo je kupil 1 mesec nazaj ima nove. Pa me zanima če je varno tisto inekcijo dat koker pri avtu

če je seveda varno se pol s tako gumo vozit da jo neb pri kaki veliki brzini strgal al pa da poči.

Si nebi tega noben želu doživet. Če ste že meli take težave bi odgovor pa rešitev prov prišla. :yea2:

Lepo se mejte. Necky :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Do težave je prišlo ko je najdu v zadnji gumi žebliček in gumo prazno.

Pa gumo je kupil 1 mesec nazaj ima nove. Pa me zanima če je varno tisto inekcijo dat koker pri avtu

če je seveda varno se pol s tako gumo vozit da jo neb pri kaki veliki brzini strgal al pa da poči.

Si nebi tega noben želu doživet. Če ste že meli take težave bi odgovor pa rešitev prov prišla. :yea2:

Lepo se mejte. Necky :yea1:

Če si pristaš dima, jo zaflikaj potem pa zakuri.

V vsakem primeri pa po novo. Saj lahko da bo držalo, kaj če pa spusti pri 150-200.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je res če poč pri tej brzini nimaš kej več sanjat sam še greš po gobe. :blink:

A pol je najbolš it novo iskat. Tam kjer je bila prepičena prav da je majhen žebljiček. To najbrž

nima preveč veze če je prepičena je fuč.PO domače povedan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bila predrta na sredini jo naj da vulkanizerju da jo pravilno zakrpa. Gume pa ne sme kr tako raznest če je bila prepičena. Naj se raj posvetuje pri vulkanizerju. Js sem že mel predrto in sem jo z injekcijo zaflikal pa je pol še do konca v redu držala.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si pristaš dima, jo zaflikaj potem pa zakuri.

V vsakem primeri pa po novo. Saj lahko da bo držalo, kaj če pa spusti pri 150-200.

Ne vem zakaj pravilno "zaflikana" ne bi držala? In kaj bi se zgodilo pri 150 ali 200, če bi spustila? Saj ne izpusti v sekundi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa najbol da vulkanizerja skoc pa da vid kaj mu bo reku.

Hvala za pomoc. Ko zvem kaj mu bo reku.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa najbol da vulkanizerja skoc pa da vid kaj mu bo reku.

Hvala za pomoc. Ko zvem kaj mu bo reku.

:worship:

pa ne se pustit kar tako prepričat da ni dobra!!:naughty: bolš 2 prodat k eno!!:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Do težave je prišlo ko je najdu v zadnji gumi žebliček in gumo prazno.

Pa gumo je kupil 1 mesec nazaj ima nove. Pa me zanima če je varno tisto inekcijo dat koker pri avtu

če je seveda varno se pol s tako gumo vozit da jo neb pri kaki veliki brzini strgal al pa da poči.

Si nebi tega noben želu doživet. Če ste že meli take težave bi odgovor pa rešitev prov prišla. :yea2:

Lepo se mejte. Necky :yea1:

Nič se bat, če jo zaflika vulkanizer, pa najbo to z inekcijo ali gumo demomtira in odznotraj zakrpa s posebno fliko ojačano s platnom.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Do težave je prišlo ko je najdu v zadnji gumi žebliček in gumo prazno.

Pa gumo je kupil 1 mesec nazaj ima nove. Pa me zanima če je varno tisto inekcijo dat koker pri avtu

če je seveda varno se pol s tako gumo vozit da jo neb pri kaki veliki brzini strgal al pa da poči.

Si nebi tega noben želu doživet. Če ste že meli take težave bi odgovor pa rešitev prov prišla. :yea2:

Lepo se mejte. Necky :yea1:

Vsak pravi vulkanizer ti za inekcijo ne bo nič računal,ker te ne bo hotel imeti na vesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem pri mesec starem motorju "ulovil" žebelj, ampak je še vedno držala. Peljal sem se do vulkanizerja in mi je z injekcijo zaflikal. Po 7000 km še vedno drži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

michelin.jpg

Verjetno podobno velja tudi za ostale gume...

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, kateri ste proti injekciji, koliko vas ima izkušnje, da ja zaradi tega pnevmatika spustila in ste imeli potem nesrečo....tako, da nekaj na pamet govoriti nima smisla....

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni se je že dvakrat zgodilo, da sem preluknjal zadnjo gumo na motorju. Enkrat sem povozil celo del rezila olfa noža, pa je vulkanizer obakrat rešil gumo. Obakrat sem gumo zvozil do konca brez problemov. Upam, da ne bo to zvenelo kot reklama :whistle:. Gumo sem dal popraviti pri Pestatorju na Brodu v LJ :worship:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x mel šrauf v zadnji gumi, obakrat na čisto novih gumah (sem bil jezno obupan, kako se mi lahko to dogaja)

Vulkanizer rešil problem z notranjo fliko, gume sem zvozil brez problemov do konca. Cena flikanja pa montiranja nazaj na feltno pa je bila 10€.

Verjamem da je v vsakem primeru slab občutek ko nabašeš na kako stvar in sploh če gre za gumo na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem tudi uni teden,pa še sedaj nisem šla do vulkanizerja,ker nimam časa al pa dž.Mal mi se je sprazlna,ma ne dost no....Mam namen jih letos menjat,sam ne vem al bi kr tkoj menjala,al bi sam gumo zaflikala i gas....Kaj pa vem...

jst sem tudi uni teden,pa še sedaj nisem šla do vulkanizerja,ker nimam časa al pa dž.Mal mi se je sprazlna,ma ne dost no....Mam namen jih letos menjat,sam ne vem al bi kr tkoj menjala,al bi sam gumo zaflikala i gas....Kaj pa vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel sem injekcijo na zadnji gumi na gixxerju6, zdržala do konca, vozil tudi v dveh. Je bila pa prebušena na sredini oz. malo od sredine(mogoče 1cm).

Sicer pa če malo pomisliš, centrifugalna sila, sili vse ven iz gume, in če je inekcija na notranji strani(noter pride ene 3cm v premeru flika, pa segreto da se skor že topi) nima kej dosti bit. Če pa slučaaajno spusti... pa ne spusti tako hitro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot so že nekateri rekli, če že spušča, bo spuščala počasi. Ne bo na enkrat prazna.

Je pa Danci dal super obrazložitev in tega, če je že sila, se tudi sam držim.

Res pa je tudi, da vsak vulkanizer ti tega ne bo hotel narediti.

Biti pranojičen je brez potrebe.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glih to mu je vulkanizer reku da mu bo notranjo fliko dav pa je.Še dobr da se mu je to glih pred hišo nardil,

bol če se neb sam nimaš kej.Da ni biv kje bogu za hrbtom. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glih to mu je vulkanizer reku da mu bo notranjo fliko dav pa je.Še dobr da se mu je to glih pred hišo nardil,

bol če se neb sam nimaš kej.Da ni biv kje bogu za hrbtom. :yea1:

Ja če si bogu za hrbtom, potem nikar ne vleči tujka (žeblja, vijaka) iz gume, voziš naprej dokler se da, in seveda iščeš vulkanizerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mel žebu v zadni gumi pa mi je za 10€ na brezovc vulkanizer dl inekcijo. Zdej nevem kako je to mišlen od znotri ampak men jo je dal od zunaj (guma na feltni) Zdržala je pa guma do konca. Žebla pa nism povozu ampak mi ga je nekdo zabil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mel žebu v zadni gumi pa mi je za 10€ na brezovc vulkanizer dl inekcijo. Zdej nevem kako je to mišlen od znotri ampak men jo je dal od zunaj (guma na feltni) Zdržala je pa guma do konca. Žebla pa nism povozu ampak mi ga je nekdo zabil

No če boš zvedu kdo ti je to naredu mu ga ti v glavo zapič pa naj gre un po eno inekcijo vulkanizerju.

Takim bedako je treba sam to nardit :fight1:

LP Necky

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj ne zveni kot reklama. Kolega imel na zadnji gumi 6 injekcij. Gumo brez težav zvozil do konca. Sam tega ne zagovarjam, poznam pa jih kaj nekaj ki je uporabilo injekcijo. Seveda pa gre za normalno cestno uporabo gum, brez dirkališč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če boš zvedu kdo ti je to naredu mu ga ti v glavo zapič pa naj gre un po eno inekcijo vulkanizerju.

Takim bedako je treba sam to nardit trance_09_box.gif

LP Necky

Če zvem kdo je bil bo mel tud on gume na tleh (če ma avto) Drgač bom pa uporabu tvojo metodo!tongue.gif

No k sm glih v tej temi me zanima kje je možno kupt komplet za krpanje gume? Tiste gliste pa uno orodje k zraven pride, spreji ne pridejo v poštev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če zvem kdo je bil bo mel tud on gume na tleh (če ma avto) Drgač bom pa uporabu tvojo metodo!tongue.gif

No k sm glih v tej temi me zanima kje je možno kupt komplet za krpanje gume? Tiste gliste pa uno orodje k zraven pride, spreji ne pridejo v poštev.

Nevem edin če poznaš kerga vulkanizerja pa ga praši če ti bo povedu. Če zveš lohk pol poveš če nebo nevem kok

nebi blo švoh to met s sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Louisu se dobi, sm glih naročil - upam sicer, da ne bo potreben po njem, a nikol ne veš.

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!