Skoči na vsebino

Klubi v Dalmaciji ?


uzzy

Priporočene objave

Ali, kdo pozna imena klubov v Dalmaciji, ali pa vsaj kje na hrvaških straneh, bi se dalo dobiti vec informacij oz. tudi ce kdo ve ali je v terminu od 10.08. - 20.08. kakšen zbor v bližini Južne Dalmacije. Lahko tudi na kontinetu, ali v Bosni !

Hvala za odgovore

lp

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda AK, komaj, da mi je racunalnik pokazal, kaj sem napisal si dal že odgovor

Hvala, jo že cekiram !

lp

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v petek 10.8. se z kolegi odpravljamo na zbor v bosno, nekje naprej od slavonskega broda. morem pogledat kam tocno in bom javil zvecer. ce koga zanima naj mi javi. decki ki so nas povabili v puli so face pa baje je festa ful dobra in smo "slovenaci" vljudno vabljeni - za vse poskrbljeno. mi gremo v petek popoldan (cca.16.00) in v nedeljo nazaj.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se Juzne Dalmacije tice, imas v Dubrovniku en klub (sorrcy pozabla ime), ki ima svoj lokal Biker's Caffe v blizini centra. Ne mores sfalit, ker imajo vse oznacen, pa se oni te bodo prej opazil, kot ti njih. Lastnik Srdan ti bo z veseljem kaj svetoval. Zelo cool decki. Tudi najedl in napil te bodo, potem ti pa dal postlo pod rit in motor v garazo.

Lep potovanje ti zelim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 10.08.-12.08. je imel walter mc sarajevo (so ali niso MC,se zdaj ne vem) zbor na ilidzi.

jaz pa nisem mogel priti.matr vola tut!

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!