Skoči na vsebino

Zbor Z-jevcev na skupinski vožnji


HyperJack

Priporočene objave

pod tako težkimi pogoji, očitno ne spadam zraun :cry: ... čeprav mam tut js Z od začetka (pol še ene par črk in številk, ampak to nima veze :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pod tako težkimi pogoji, očitno ne spadam zraun :cry: ... čeprav mam tut js Z od začetka (pol še ene par črk in številk, ampak to nima veze :P )

Ja bogi revež, no če boš upal kaj okol hodit prid, bova spila en kafe na lizing ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidiš mausi kaki so, nobenga nočejo zravn, sej mene razumem, ma ti maš pa ja kwaka :P

Ohh mi Z.jevci smo pa ja tanartabuljši ldje ;)...sam spoznat nas je treba :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žalost me po vsej verjetnosti ne bo(še vedno mam upanje da rata)namreč sem v trgatvi, ko končam, bom pogledov na uro(če je šansa da prletim), vas pokličem če ste še tam in mogoče še uletim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidiš mausi kaki so, nobenga nočejo zravn, sej mene razumem, ma ti maš pa ja kwaka :P

po dosedanjih izkušnjah je vsak dobrodošel, tud če ni KwaK, sm da čim bolj ropota pa je cool :music4:

Ohh mi Z.jevci smo pa ja tanartabuljši ldje ;)...sam spoznat nas je treba :grim

Z-jevci in ostali ki so se fural znami, to so ti žive legende, men vrjemte :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi, itak bo ta vikedn odpadel obisk racelanda, ker majo neko čudno zabavo z tistimi rumenimi prduljami, tko da bo pista zasedena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi, itak bo ta vikedn odpadel obisk racelanda, ker majo neko čudno zabavo z tistimi rumenimi prduljami, tko da bo pista zasedena.

A jebiga zdaj... Gremo pa kam drugam.

A js tut spadam med Z-jeuce :?

Ne sprašuj. Ko boš pripravljen te bomo poklicali.

Za dobr dnar se da vse zment! ;)

Ti sam prid plačaj kavo pa smo zmenjeni :)

Ja čak mal! To ne gre tako. Ne moreš se za eno kavo prodat...

vidiš mausi kaki so, nobenga nočejo zravn, sej mene razumem, ma ti maš pa ja kwaka :P

Vsak Z je kwak. Ni pa vsak kwak Z :)

na žalost me po vsej verjetnosti ne bo(še vedno mam upanje da rata)namreč sem v trgatvi, ko končam, bom pogledov na uro(če je šansa da prletim), vas pokličem če ste še tam in mogoče še uletim....

Na trgatvi boš, ja... Ha! Smo ti v soboto lepo povedali kaj te čaka zdaj.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus:

MI2 spadava med VIP Zjevce :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hehe maus, tiste ˝šajtrge˝ kr mejta :P:wub: .

A bi kej pred koncem sezone se ukrepali? Je se kdo za akcijo?

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe maus. A bi kej pred koncem sezone se ukrepali? Je se kdo za akcijo?

Kaj bi pa ti ukrepal :P?

Sej letos je bil Zmoto zbor :D... ko se je Shibby ženil, jhehheh

Se kdo javi od Z.jevcev, da se drugo leto ženi, da mamo spet datum za en dobr zbor, hehe :P?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vem ja... Sam pač eni se tega nismo mogl udeležit, delo :dry:. Torej letos nič več?

Shibby v tem primeru torej čestitam- če je to res!!

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je blo tok lušno da se komot še enkrat,če se drugi ne opogumte :kva1::OK:

hahaaha, ja jest bi se še enkrat dobil predn bo sneg da se spoznamo z novo Z riderko :grim ,no me je že mahnla :glare: moja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste pa legende, nekam hitro ste se spomnili :D... mene ta vikend ni, lahko kaj skuhamo za naslednji vikend, če ste frej :P..pa če bo vreme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste pa legende, nekam hitro ste se spomnili :D... mene ta vikend ni, lahko kaj skuhamo za naslednji vikend, če ste frej :P..pa če bo vreme...

Vreme bo, sem pogledal, sam kako pa drži 14 dni vnaprej pa težko rečt... Se pisemo med tednom ko bo bližje. Ok?

To da smo pa legende pa itak!

js sm zdj v fazi "pipi in melkijad" :xx: ... počasi pujsam naokoli, da mal filinga dobim :grim

mogoče se pa kje srečamo :whistle:

Seveda bos ˝pripujsala˝ naokoli ;) . Se more Z-ejcek takoj navadit na dobro druzbo :grim !

Sem pameten jaz ko se v treh letih se nisem uspel spravit do Z-Zbora :bum:

Torej se pisemo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vidš, zdej ste pa tok navalil, da ni šans, da jo prepričamo, da pride na zbor...hudirja :P...

Kr priznej strela, da si se nas mal ustrašla...naj te potolažim, moja izbira al Aprilio ali Z.ja...mogoče dobiš žensko družbo za čvek :D

p.s. še to se mi manjka da moja nabavi Z.ja, že tko zdejšni supermoto drsa z vsem mogočim čez ovinke, pol jo tud prbližn ne bom lovil, haha

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaka nismo mi krivi, da si je Črna strela šele zdej ubodla Z-ja :grrr

Bolš pozn kot nikol! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej sobota 13.10.2012 ali nedelja 14.10.2012 za vse tiste ki boste še brali!

Odvisno pa seveda od vremena!

Aja Črna strela, če se bos bolje počutila še ob moji polovici, lahko uredimo :yea1: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej sobota 13.10.2012 ali nedelja 14.10.2012 za vse tiste ki boste še brali!

Odvisno pa seveda od vremena!

Aja Črna strela, če se bos bolje počutila še ob moji polovici, lahko uredimo :yea1: !

Vreme in hitra noč nista glih namenjena za dolge ture, tko da bi zbor bil nekak zaključek tople sezone, da bi se zbrali na tistem delu slo, kjer vas je pač več. Na misel mi pade Raceland kot je blo že rečeno...prostora za motorje je ogromno, nova stavba pa idealna za kakšne skupinske fotke :)

Potem pa gremo vsi kompletno na eno fajno druženje pa na top školjke iz krušne peči v Fontano-Krško (na bone) :)..tistumu k se mudi, ma potem idealno izhodišče za avtocesto proti ljubljani :).

Seveda to je samo moj predlog, lahko še kdo drug preda želje.

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sounds Great!

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!