Skoči na vsebino

Zbor Z-jevcev na skupinski vožnji


HyperJack

Priporočene objave

no če bo kej res uspel se vam prdružm po vsej vrjetnosti, še posebej če bote bliz mene lutal, bi bil greh če me neb blo :krneki:

pa nemormo bit hitri, pol bi blo vse šminkanje zastonj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Fantje in deklina se dobimo al ne? Včeraj cel dan do večera delal, čist pozabil pisat...

TOREJ?

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in deklina se dobimo al ne? Včeraj cel dan do večera delal, čist pozabil pisat...

TOREJ?

Kolikor se men zdi, bo treba prestavit...vreme ni glih preveč za druženje na prostem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah no, recimo da ti dam malenkost prav, sicer trenutno je sonce ampak ko sem pogledal napoved za naslednji vikend sem potolažen. Temp. do 23 stopinj...

Naslednji vikend torej?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah no, recimo da ti dam malenkost prav, sicer trenutno je sonce ampak ko sem pogledal napoved za naslednji vikend sem potolažen. Temp. do 23 stopinj...

Naslednji vikend torej?

Ja jaz mislim, da je bolje, da se ljudje sploh pofočkajo če bi kdo prišel...:P..drgač sem za kakšen suh in sončen vikend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk za soboto! :chase:

Zakon! smo že 3.je...boš lepšo polovico vzel s seboj?...ji bo Nataša družbo delala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon! smo že 3.je...boš lepšo polovico vzel s seboj?...ji bo Nataša družbo delala ;)

Čeprov se rajš vozm sam, ampak če bo Nataša bo tud moja, ajde nej ti bo hehehe :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprov se rajš vozm sam, ampak če bo Nataša bo tud moja, ajde nej ti bo hehehe :closedeyes:

Sej sej!

Zdej boš pa mene krivil, da jo moraš zdraven furat :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se dobimo :?

Kjer je topu kafe in tanartabul družba...

Raceland...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kjer je topu kafe in tanartabul družba...

Raceland...

če se z mojo zmenm in dobim pozitiven odgovor, pol pridem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota zmenjen B) - tudi moja bo zraven, če ste že glih vsi navalili z dekleti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota zmenjen B) - tudi moja bo zraven, če ste že glih vsi navalili z dekleti :D

Nekar bit glasen, ker če mojo spustim spredaj, bo držala tempo, da ne bomo mogl sledit :D..haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da je sobota 20.10. v igri... No ql. Sem fraj in zna bit, da se prisvaljkam do dol...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da nam je ta dan kr fajn usojen...kot vidim, vas ima večina čas, tko da res super, zment se mormo sam še za uro, kdaj se dobimo. Zdej pr nas bo itak tak kt vedno, da se dobimo v kočevju na kafetu, potem pa pičimo proti Krškemu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, jaz bi tudi najraje priletel do Kočevja, pa da gremo potem skupaj. Sporoči uro.

Če je vsem prav, bi bili na Racelandu najkasneje 11:45... spoznamo novo ekipo, naredimo kakšne fotke če bo plac...ker vidim, da je raceland zaseden ta vikend...spijemo še kak kafe al kaj podobnega...pol pa res pomojem najbolje da gremo v Fontano nekaj jest...kar velika oštarija, tko da bomo pomojem komot vsi zunaj na soncu :)

Se pravi, da bi se v BigStarju v Kočevju dobili ob 9.30..da mamo kakšno uro časa za long kafe in kakšno debato..

Tko recimo sem jaz planiral vse skupaj. Z punco se sigurno vračava nazaj čez Mokronog-Trebnje-Kočevje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je vsem prav, bi bili na Racelandu najkasneje 11:45... spoznamo novo ekipo, naredimo kakšne fotke če bo plac...ker vidim, da je raceland zaseden ta vikend...spijemo še kak kafe al kaj podobnega...pol pa res pomojem najbolje da gremo v Fontano nekaj jest...kar velika oštarija, tko da bomo pomojem komot vsi zunaj na soncu :)

Se pravi, da bi se v BigStarju v Kočevju dobili ob 9.30..da mamo kakšno uro časa za long kafe in kakšno debato..

Tko recimo sem jaz planiral vse skupaj. Z punco se sigurno vračava nazaj čez Mokronog-Trebnje-Kočevje.

jaka kaj če objaviš pot? da vidmo kje gremo,da vemo kako pa kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaka kaj če objaviš pot? da vidmo kje gremo,da vemo kako pa kaj.

Pot je čist enostavna..v mojem primeru Kočevje-Dvor (tukaj vaju počakamo :)), potem NM-Krško-Sevnica-Mokronog-Trebnje-Dvor in tukaj se potem ločimo.

Samo kot en predlog bi dodal, je kdo zato, da naredimo prvi set skupinskih fotk na letališču v Cerkljah ob Krki, to je iz smeri Kostanjevice proti Krškemu, ene 5km pred krškim. Sej večina bomo itak v grupi, sam to pišem za tiste k se mislite priključit kje drugje...to je samo opcija, če bo raceland brez maneverskega prostora za fotkanje, da ne ostanemo brez slik, pa še placa je kolikor nam paše.

Ste za?

ijoj... pol pa tut js pridrajsam do kočevja :bounce:

Tako se govori!, pa potem skupaj po kafeti odpujsamo dalje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!