Skoči na vsebino

Zbor Z-jevcev na skupinski vožnji


HyperJack

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

:mellow:

 

Naš dragi Luka, še danes težko verjamem, da si se ločil od svojega oranžkota. Z klub te je mel rad  ^_^ , upam, da v prihodnosti spet prideš nazaj, pa čeprav z drugim konjičkom =)

 

zklub.jpg

 

Z klub te do nadaljneg a lepo pozdravlja in želi tebi tvoji ženi in hčerkici vse lepo :OK:

 

:quad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:mellow:

 

Naš dragi Luka, še danes težko verjamem, da si se ločil od svojega oranžkota. Z klub te je mel rad  ^_^ , upam, da v prihodnosti spet prideš nazaj, pa čeprav z drugim konjičkom =)

 

zklub.jpg

 

Z klub te do nadaljneg a lepo pozdravlja in želi tebi tvoji ženi in hčerkici vse lepo :OK:

 

:quad:

ajgaa, model šele zdele vidu :) :) sm kr solzne oči dubu :) zdele se še nekako preživi brez, bojim se pa poletja :) eni pa že zdej vidm na jadranko hodjo, kaj bo še ....

 

I`ll be back !!! For sure!

 

Najboljša družba ste! Hvalaaa

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kdaj se bomo kej vidli!? u Sežani nas je 6 komadow z Zji ;) vremce tud prhaja lepo tko da dejmo se kej dobit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Predlagam zbor v Radohovi vasi v pizzeriji Kegeljček, pizze, da visijo čez krožnik, kar pa je najpomembnejše je to, da ima pizzerija velik parkirni prostor. Nato pa imamo blizu letališče, na katerem lahko naredimo kakšne skupinske fotke  :OK: . Treba samo še določit datum :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni Z-jevci kot vidim se v tej temi že od maja ni nič zgodilo tako, da bi se lahko dogovorili za kakšno malo druženje, če bi biu kdo za?

Lp vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora v tem, da vsi nekaj glasni, zdej pa vsi ritke skup tišite, sem bil pobudnik, pa se noben ni kej dost zganil :P

 

To so vsi 750 in 1000 ccm ;), vsaj tako je bilo do zdaj =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora v tem, da vsi nekaj glasni, zdej pa vsi ritke skup tišite, sem bil pobudnik, pa se noben ni kej dost zganil :P

 

To so vsi 750 in 1000 ccm ;), vsaj tako je bilo do zdaj =)

 

Pa Yamaha fZ1 FaZer  1000   :afro1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa sx tud?  ^_^ djmo, drug tedn, Raduhova vas, pizza, potem pa en krog nekam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vam za odziv in oživitev teme :-D No dejmo, datum, ura in izhodišče! Js sm zraven ;-)

če pa bi bil še kdo poleg Z-jevcev pa tud fajn da se malo podružimo.

Popravljeno . Popravil Haki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to sam tamali Zji al tudi kaki večji?  :P

 

Z je Z . . .pa tud ce je mal bolj plasticen :smoke:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dejmo vsi ta glasni,če je kakšen ZA, jaz predlagam nedeljo 19.7. pa upam da vreme ne bo kaj sralo, tako da vsi ki bi imeli čas in voljo se dejte tle nalimat, izbiro lokacije pa prepuščam vašim predlogom :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z je Z . . .pa tud ce je mal bolj plasticen :smoke:  

 

Malo v šali preverjam, kolk so fantje "omejeni"   .)

 

 

No dejmo vsi ta glasni,če je kakšen ZA, jaz predlagam nedeljo 19.7. pa upam da vreme ne bo kaj sralo, tako da vsi ki bi imeli čas in voljo se dejte tle nalimat, izbiro lokacije pa prepuščam vašim predlogom :-)

 

Jaz sem bolj za nasledji vikend... 10.7, 11.7, 12.7?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da se najprej pofočkamo koliko nas je sploh je, potem pa termin =)

 

1. HyperJack

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. Haki

Edin za drug vikend js odpadem, namrec sm dobil od moje drage pod nos da bi tud ona rada kdaj prsla na vrsto ne sam motor (se noce vozit) tko da greva mal kampirat hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem! (če mi bo pustila žena seveda :-) ) S seboj lahko prnesem sliko mojga bivšega Zja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!