Skoči na vsebino

10. moto piknik MRRC Medvode


katja

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Trenutno sem pesak,ker mi motor nagaja :cry: :evilgrin: :wallbash: A je to odprtega tipa???

lahko prideš tudi z avtom oz. peš ;) in ni problema za take,ki nimajo motorja, da ne bi notri prišli ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno sem pesak,ker mi motor nagaja :cry: :evilgrin: :wallbash: A je to odprtega tipa???

s štirko se pripelji ... pa se bom jaz tudi... :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno sončno pa oblaki se občasno podijo po nebu, tko da zna bit kakšna nevihta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem se pripeljal nazaj.

Hm, cene hrane in pijače ... Hm. Npr. točeno pivo 2,10 €.

Kot en teden prej na enem drugem zboru: bolj kot ne mlačno pivo (sicer v konzervi) 2,10 €, pasulj z eno majhno klobasico in enim kosom kruha 6,30 € ... V kafiču sredi bližnjega mesteca sem dobil ledeno mrzlo flašo Uniona za 1,70 €. Iz samega razočaranja sem v soboto zjutraj podrl šotor in šel domov.

Pa kaj so fantje znoreli?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem se pripeljal nazaj.

Hm, cene hrane in pijače ... Hm. Npr. točeno pivo 2,10 €.

Kot en teden prej na enem drugem zboru: bolj kot ne mlačno pivo (sicer v konzervi) 2,10 €, pasulj z eno majhno klobasico in enim kosom kruha 6,30 € ... V kafiču sredi bližnjega mesteca sem dobil ledeno mrzlo flašo Uniona za 1,70 €. Iz samega razočaranja sem v soboto zjutraj podrl šotor in šel domov.

Pa kaj so fantje znoreli?

Ja ampak tlelele si ga lahko na roke mečeš, ko bo striptiz :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s štirko se pripelji ... pa se bom jaz tudi... :naughty:

Ja ja.Bi se vozil kake 5 ur potem pa se hodit ne bi mogel??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo pa bo tudi v Medvodah žur :yea2:

Madona al ste hitri.Se predvcerajsnjim dnem ni blo nic objavljeno zdej sem pa ze eno litrco spil tak,da ne morem nikamor :alko::boobies::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na slabo vreme in malo obiskovalcev bi se vsaj pri ponudbi lahko bolj potrudili ne pa da je kuhar čist pijan prodajal čevape po 7e s tem da sva z mojo dobila mrzle in na pol surove......

žalostno !!!

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to kakšno je bilo vreme se mi zadeva sploh ni zdela tako slaba. Kelnarji so bili tako dobre volje:alko:

,da so sem pa tja pozabili računati kakšno rundo.

Popravljeno . Popravil KUŠČAR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej je bil tudi tam dez...Kaksno je bilo pa vzdusje?Ma kdo kako fotko al ste se bali fotkica zmocit. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem se pripeljal nazaj.

Hm, cene hrane in pijače ... Hm. Npr. točeno pivo 2,10 €.

Kot en teden prej na enem drugem zboru: bolj kot ne mlačno pivo (sicer v konzervi) 2,10 €, pasulj z eno majhno klobasico in enim kosom kruha 6,30 € ... V kafiču sredi bližnjega mesteca sem dobil ledeno mrzlo flašo Uniona za 1,70 €. Iz samega razočaranja sem v soboto zjutraj podrl šotor in šel domov.

Pa kaj so fantje znoreli?

Take MASTERCARD zbore preprosto treba ignorirati.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beseda druženje motoristov se je izgubila že pred leti sedaj so tile zborčki samo še prodati čim več po čim višjih cenah in čim več denarja pospravit v žepe ....

saj se vidi da je še narava proti temu -slabo vreme.

pivo in hrana dražja kot v čisti topli in urejeni gostilni....

potem pa javkanje zakaj smo tako malo prodali-hvala bogu !!!

narod ni več trapast

bil sem na dirki atw v samoboru pred cca 1mesecem pivo 10kn čvapčiči 20kn !!!!!

tam se pa je jedlo in pilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beseda druženje motoristov se je izgubila že pred leti sedaj so tile zborčki samo še prodati čim več po čim višjih cenah in čim več denarja pospravit v žepe ....

saj se vidi da je še narava proti temu -slabo vreme.

pivo in hrana dražja kot v čisti topli in urejeni gostilni....

potem pa javkanje zakaj smo tako malo prodali-hvala bogu !!!

narod ni več trapast

bil sem na dirki atw v samoboru pred cca 1mesecem pivo 10kn čvapčiči 20kn !!!!!

tam se pa je jedlo in pilo

delno maš prav.enkrat boš moral pa še kam drugam iti.npr enkrat se boste mogli še malo po avstriji zapelat na kakšno tank štelo pa si naročite pivo . samo za inormacijo 1dcl je 1 euro ??????????

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj je vam na motozboru najbolj važno kolk so čevapčiči in pivo? :wacko:

Zgleda že tako :whistle: ... namesto, da bi kdo kako dobro fotko prpopal in povedal, kakšen žur je bil.

Iz mojega fleta ni bilo slišat tko švoh, glasbeni repertoar je bil :worship:.

Popravljeno . Popravil She
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beseda druženje motoristov se je izgubila že pred leti sedaj so tile zborčki samo še prodati čim več po čim višjih cenah in čim več denarja pospravit v žepe ....

Money is my Friend ...

delno maš prav.enkrat boš moral pa še kam drugam iti.npr enkrat se boste mogli še malo po avstriji zapelat na kakšno tank štelo ...

Ali ne bi bila kakšna skandinavska dežela še primernejša primerjava s Slovenijo ?

Drugače pa se mi da je tudi trend gostiln: s čim manj gosti čim več zaslužiti.

Vsaj pri nas v Zasavju gostilne bolj kot ne samevajo, saj tudi najbolj zagreti ne folgajo več in raje pijejo doma vsak v svoji garaži kako budžed pivo.

Vse je drago, sam moja plača je pocen. Jebiga. Sam sm si kriv de nisem direktor :)

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

delno maš prav.enkrat boš moral pa še kam drugam iti.npr enkrat se boste mogli še malo po avstriji zapelat na kakšno tank štelo pa si naročite pivo . samo za inormacijo 1dcl je 1 euro ??????????

v avstriji več kot 3,5€ za 0,5l še nisem dal in to v oštariji in ne na črpalki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v avstriji več kot 3,5€ za 0,5l še nisem dal in to v oštariji in ne na črpalki...

.....v soboto je res bilo fajn. Tisti ''angeli'' so raztural na odru.....!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!