Skoči na vsebino

Suzuki SV650S vs.Yamaha FZS600


gregas

Priporočene objave

Kupujem rabljen naked motor. Po večmesečnih ogledih sta mi ostali dve ponudbi!

Fz6-2004, nekaj opreme, lepo ohranjen

sv650n-2003, nekaj opreme, lepo ohranjen

Oba sta okol 1 mio.

Nikakor se ne morem odloč katerga bi vzel. Nekak mi je bolj všeč fz6, sam ma štimo sv650 veliko lepšo pa še dvovaln je...Ko sm oba pelu mi je nekak boljši sv, ker mal bol trese...sam ma pa sv gumo sam 160, kar mi pa spet ni všeč.

Katerga svetujete..Motorč bom imel za fjakanje po Sloveniji, občasno bo kak kufr gor in na zadnjem zicu kaka lahka ritka.

Šefi-ne zbrisat teme! Sm obe temi (sv650 in fz6) prebral, pa še vedno ne vem kirga bi vzel

Zakaj pa ti je bol všeč da motor trese, se pravi nemiren motor? :blink: Na malo daljši vožnji to ravno ni preveč prijetno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi vzel SVja

Zakaj? Zato...

Hočem rečt da se moraš sam odločit...

Če bi se rad vozil na linijskem 4valjniku, na motorju, ki je najbolje prodajan v EU nevem katerega leta, motor katerega boš največkrat srečal na furi, potem vzami Fazerja...

Če hočeš V2, motor, ki jih ni prav dosti na cesti... vzami SVja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom vrjetn vzel kr sv-ja :OK: , res da mi je fz6 lepši, vendar mi je njegova tihost in mirnost nista všeč. Enostavn mi nekak bol sede SV kot pa fz6n(vsaj po kratkih furicah, ki sem jih naredu). Sporočim ko ga dobim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!