Skoči na vsebino

ženska oprema


INPW

Priporočene objave

Pozdrav vsem..

Sem gledal malo po forumu pa nism nikjer zasledil o opremi za ženske oz. punce

Zanima me kje ste kaj nabavili v naši mali Slo. ali onkraj meje.

Sam iščem za punco k se je lh odločila da se bo vozila z mano, sedaj pa iščem malo trgovine itd.

Že tako je težko kej najdt na neti pa me zanima?

Če pač ni tema za objavo pa naj jo moderator zbriše al pa pove kje jo najdem kej o tej temi.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

Jst sm si kupla opremo sicer na večjih koncih obleko v cervignianu (italija), čelado pr pignolotu v stari gorici, škornje pa rokavice pa v labi.

itak ma vsaka trgovina s moto opremo tudi kej za ženske, odvisno kaj hočeš in za kolko dnarja.

Sm pa jst zaenkrat tudi sopotnica (smo se izprsili za en motor tko da bo treba na mojega še počaka :-)) se mi pa zdi fajn da ma tudi ona opremo kot se gre, ker če padeta bosta oba, s tem da bo ona verjetno še kam sfrčala.

Glede trgovin pa tudi v kozini v outletu od dainesa majo ful robe.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velika izbira je tudi v trgovinah Louis, mi konkretno hodimo v Beljak, če ti ni predaleč, v istem kraju je še trgovina HeinGericke, tudi z precej izbire, v Ljubljani TC motoshop, Yamaha center na Dolenjski cesti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem..

Sem gledal malo po forumu pa nism nikjer zasledil o opremi za ženske oz. punce

Zanima me kje ste kaj nabavili v naši mali Slo. ali onkraj meje.

Sam iščem za punco k se je lh odločila da se bo vozila z mano, sedaj pa iščem malo trgovine itd.

Že tako je težko kej najdt na neti pa me zanima?

Če pač ni tema za objavo pa naj jo moderator zbriše al pa pove kje jo najdem kej o tej temi.

Lep pozdrav

Bolha.com, uzami en rabljen usnjen kombinezon po možnosti dainese, do 200€, ga nesi v domžale gospodu, ki puca in obnavlja usnje, ti ga bo tako porihtal da bo kot nov, pa tudi prepran bo in ne bo sledu po svicu.

Čelado, škornje pa rokavice pa novo, najbolje kr v Villach Louis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolha.com, uzami en rabljen usnjen kombinezon po možnosti dainese, do 200€, ga nesi v domžale gospodu, ki puca in obnavlja usnje, ti ga bo tako porihtal da bo kot nov, pa tudi prepran bo in ne bo sledu po svicu.

Čelado, škornje pa rokavice pa novo, najbolje kr v Villach Louis.

Kermi gospodu pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ste pa dedci, zanjo kr rabljeno kupi! Halo! sej če se bo streščla, boš pa drugo babo dubu da ti bo prala pa kuhala.

Mislim temu forumu bi blo treba narest teme kjer dedci ne bi smeli odgovarjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Se enkrat poglej v katerem podforumu smo,

2. mislim da ne obstaja neka razlika med rabljenim kombinezonom(ki mu cisto nic ne manjka)za 200eur in novim, ki stane 600eur+, za nekoga ki bo v znak dobre volje sedel na zadnjem sedezu.

3. dec, ki ne zna vrzt nekaj cunj v praln stroj in zazgat enga simpl futra, gre lahko nazaj k mamici zdravit ojdipov sindrom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sj ni panike glede rabljenega kombinezona. ČE je ohranjen in vse, pa zgleda dejansko kot

nov zakaj pa ne rabljenega? tui sam Sem kupil rabljenega pa mu nč ne manjka.

Zanjo nism kupoval

opreme slabše od moje, ker ne podpiram pa da je tisti k je na zadnjem sedežu

slabše oblečen kot jaz!!!

Sem pa drugače nabavil kombinezon tudi zanjo v tem času-Spyke

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sj ni panike glede rabljenega kombinezona. ČE je ohranjen in vse, pa zgleda dejansko kot

nov zakaj pa ne rabljenega? tui sam Sem kupil rabljenega pa mu nč ne manjka.

Zanjo nism kupoval

opreme slabše od moje, ker ne podpiram pa da je tisti k je na zadnjem sedežu

slabše oblečen kot jaz!!!

Sem pa drugače nabavil kombinezon tudi zanjo v tem času-Spyke

LP

Evo, bravo. Zdej pa le glej da bos se bl previdno vozu sebe in svojo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ste pa dedci, zanjo kr rabljeno kupi! Halo! sej če se bo streščla, boš pa drugo babo dubu da ti bo prala pa kuhala.

Mislim temu forumu bi blo treba narest teme kjer dedci ne bi smeli odgovarjat.

Bucke stresas, ko mislis da je usnjen rabljen kombinezon slabsi oz. je kar za odpisat (usnje je znano po tem, da razpade ce ni direktno iz trgovine :) ) od recmo enga novga tekstila iz Louisa. Prednost rabljenega je da v prvih furah ne tisci nic, in ko ga kupujes, uzames pac tazga ki ti je cisto prav. Po novem pa pol leta preklinjas, ko se tlacis na motor in te umes ze mine voznja z motorjem, potem pa prodajas na bolhi skoraj nov kombinezon za pol cene in upas da ne naletis na tebi podobno mislecega, ker je itak vse iz druge roke za u kos. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

administrator ??????? a so take teme moto dogodki ?????

trance_09_box.gif

Ja, če kupiš ženi ali punci novo čelado ali kombinezon, je to že motodogodek. Vsaj za njo.whistle.gif Za prštofl pa glih ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni problem v denarju. Prva je varnost,samo se mi pa zdi res škoda da bi novi kombinezon kupil

ker ljudje rade volje prodajo za pol cene ali manj rabljenega-kot nov skoraj. Ob primernem vzdrževanju pa itak usnje zdrži en lep dolg čas.

Doma mam jakno k je usnjena pa je več kot jst stara,doro malo bi jo moral dat prebarvat spet,leta delajo svoje :),

ampak je ne zamenjam za doben današnji škrt podobnega kroja.

Kar se tiče pa čelade pa sem ji novo kupil-shark rsf3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!