Skoči na vsebino

Pot do Anglije


ZdravkoK

Priporočene objave

Srečno pot ti želim in javi se kaj. 1350 km v enem dnevu je res kar lep zalogaj ampak če maš "lederzic" ne bo problema. Samo previdno worship.gif

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim ti srečno in sončno potovanje, če bo to bo tudi vse ostalo :yes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ti želim srečno pot in srečno vrnitev .:trance_27_notworthy: Pa kako slikco naredi da bomo tudi mi imeli nekaj od tvojega potovanja.:whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ti želim srečno pot in srečno vrnitev .:trance_27_notworthy: Pa kako slikco naredi da bomo tudi mi imeli nekaj od tvojega potovanja.:whistle:

Hvala vsem

Sem trenutno v Northamptonu in jutri naprej. Podrobno javljam od doma. V enem dnevu sem prevozil 1660km in je ok. Pocival sem samo malo na trajektu...javljam.

Anglija je lepa, ljudje prijazni, in voznja po levi. Cool, mal drgacna ampak mislim da celo bolj domiselno planirana in varnejsa.

see ya.

Aha upam, da mi rata nalozit kako sliko tlele, sicer pa od doma, saj imam tudi video kamero montirano na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa si hud, 1600km v enem dnevu :worship: midva sva rabla 2 dni pa še kako urco tretjega do trajekta, še enkrat kapo dol. Sicer pa v določenih pogledih je res leva stran ustreznejša, seveda pa v določenih spet ne - odvsin od ovinka :P Počasi se navajaj na levo, da ti ne bo preveč samoumevno kakšno jutro in se boš na prazni cesti kar pošteno spraševal ali si vredu štartal ali ne - no sej ko nasproti tovornjak pride ti je kaj hitro jasno hehe.

Sicer pa uživaj, ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje boš danes zasidran in prilepljen na pivo in tv ekran !

Brane išče slovence za ogled tekme proti angležem ?! on je sicer v Londonu ! pa ti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno pot ti želim !!! Jaz sem že okusil Anglijo . Ljudje so res prijazni in vožnja po levi je zanimiva seveda če voziš po levi in ne zapelješ na desno he he... :yea1:

Hvala vsem

Sem trenutno v Northamptonu in jutri naprej. Podrobno javljam od doma. V enem dnevu sem prevozil 1660km in je ok. Pocival sem samo malo na trajektu...javljam.

Anglija je lepa, ljudje prijazni, in voznja po levi. Cool, mal drgacna ampak mislim da celo bolj domiselno planirana in varnejsa.

see ya.

Aha upam, da mi rata nalozit kako sliko tlele, sicer pa od doma, saj imam tudi video kamero montirano na motorju.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno pot ti želim !!! Jaz sem že okusil Anglijo . Ljudje so res prijazni in vožnja po levi je zanimiva seveda če voziš po levi in ne zapelješ na desno he he... :yea1:

fajn se mi zdi de mate jajca in se zapelete mal del ne sam od kafiča do kafiča :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa si hud, 1600km v enem dnevu worship.gif midva sva rabla 2 dni pa še kako urco tretjega do trajekta, še enkrat kapo dol. Sicer pa v določenih pogledih je res leva stran ustreznejša, seveda pa v določenih spet ne - odvsin od ovinka tongue.gif Počasi se navajaj na levo, da ti ne bo preveč samoumevno kakšno jutro in se boš na prazni cesti kar pošteno spraševal ali si vredu štartal ali ne - no sej ko nasproti tovornjak pride ti je kaj hitro jasno hehe.

Sicer pa uživaj, ajd

Takole: javljam se iz Wigana blizu liverpoola kjer sem pri prijateljih s katerimi se poznamo z dirk svetovnega prvanstva. Andy percy in njegova zena Nicky me danes gostita in trenutn sem na potepanju po mestu in v knjiznici. Po levi vozit res ni problem se pa zjutraj pri startu vsakokrat zmotis ampak samo zato ker obicajno v kampu ni problem vozit po levi al pa po desni, in ko zavijes na glavno cesto...grrrr ja nasproti pa ogromen kamion, ....ko pa speljes je vse ok...torej nc bat in da nebi imel kdo pomisleke da zaradi tega nebi dozivel anglije in skotske.

Skotska pa zelo cudovita in naj se pohvalim samo enkrat zvecer je bilo par kapljic in ko sem se oblekel v rain clothes je bilo spet vse suho. Po moje sem imel izredno sreco ujet taksne dneve.

No slikanje na skrajnem koncu zemlje ob znaku ki kaze odaljenost tvojega mesta pa stane 10 funtov. Seveda ce bo slika sploh prisla...mislim da bo.

Sweveda pa Anglija je res zelena in se enkrat zelena. men je vsec nisem in upam da se kdaj ceprav imem do 28 tega se kar nekaj za prevozit in ogledat, verjetn pa skocim tudi v Center Londona po kaksno slikco....

Vsekakor hvala za lepe zelje od doma pa kaj vec....

pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!