Skoči na vsebino

Faaker see 2010


Bmflar

Priporočene objave

mogoče kdo ve če potrebujem avstrijsko vinjeto če bom šel za jesenice pa potem čez mejo v avstrijo...je potrebno tisti štikil ceste met vinjeto avstrijsko al je navadna cesta??

hvala za info

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo ve če potrebujem avstrijsko vinjeto če bom šel za jesenice pa potem čez mejo v avstrijo...je potrebno tisti štikil ceste met vinjeto avstrijsko al je navadna cesta??

hvala za info

Ne rabiš vinjete :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!

gre mogoče kdo v soboto zjutraj na pot...

sem iz Ormoža pa bi se komu priklučil če gre kdo mogoče iz MB, ptuja al pa te okolice.rolleyes.gif

Odvisno od vremena :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kaj morš met vse sabo poleg čelade in izpita za tale demo ride na faaker see-u???

Še čelado in jakno si lahko tam sposodiš...drugače pa smo sopotnike vozli tud v kratkih hlačah! :beer1: Samo gume ne žgat na sposojenem biku..ker to jim gre pa u nos in bo drago!!! So se našli tud takšni modeli, ki so morali sprobat če se da :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem cel dan opazoval skupine čopeerjev, ki so se valile proti Gorenjski. Sam odzdravit mi pa niso hotl, ko sem jim mahal. Verjetno so se ustrašl mojga Češko-Slovaškega Harlijatrance_14_devil2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol 14,00 na Korenskem sedlu smer Avstrija. Stojimo na semafarju - rdeča. En kup motoristov, nekaj vozil, vsi dokaj "kulturno". Od zadaj prihrumi nekaj divjakov na cestakih, (ujel dve KR registraciji in Škofjeloški grb) Mimo kolone do samega semaforja. Ob zeleni splošni stampedo po bregu navzdol, ki je eno samo gradbišče, polno peska in lukenj. Rezultat, splošno prerivanje po bregu med Slovenci, Italijani in še kom... in ker sem se idiot kulturno umikal skrajno desno, da omogočim nestrpnim, da pridobijo tisti dve minuti, me zanese na presek in BUM, vsi trije s sopotnico se "uležemo" na cesto. Motoristi seveda naprej, avtomobilisti ven iz avta, pomagajo, sprašujejo, če je vse OK... Škode nekaj je...mal plastike, tačke, žmigavci, kakšna odrgnina in 3 krvava kolena, ter strgana jakna.

Pa če že človek enkrat mara položit motor, je vseen bolj pri 20 km/h, kot pa pri 120.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol 14,00 na Korenskem sedlu smer Avstrija. Stojimo na semafarju - rdeča. En kup motoristov, nekaj vozil, vsi dokaj "kulturno". Od zadaj prihrumi nekaj divjakov na cestakih, (ujel dve KR registraciji in Škofjeloški grb) Mimo kolone do samega semaforja. Ob zeleni splošni stampedo po bregu navzdol, ki je eno samo gradbišče, polno peska in lukenj. Rezultat, splošno prerivanje po bregu med Slovenci, Italijani in še kom... in ker sem se idiot kulturno umikal skrajno desno, da omogočim nestrpnim, da pridobijo tisti dve minuti, me zanese na presek in BUM, vsi trije s sopotnico se "uležemo" na cesto. Motoristi seveda naprej, avtomobilisti ven iz avta, pomagajo, sprašujejo, če je vse OK... Škode nekaj je...mal plastike, tačke, žmigavci, kakšna odrgnina in 3 krvava kolena, ter strgana jakna.

Pa če že človek enkrat mara položit motor, je vseen bolj pri 20 km/h, kot pa pri 120.

Ja žal ti moram rečt da si sam kriv, zakaj?

Ker se umikaš, ti pel svojo linijo če pa je za tabo tak mojster da te lahko zlahka prehiti te bo pa že nekak.

Če boš naprimer na pisti gledal v ogledalo kdaj bo pripeljal hitrejši in se mu začel umikat bo pizdarija tu je bilo pa najbrž podobno.

Upam da se ti bodo rance kmalu zacelile.

Popravljeno . Popravil musaschi64
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol 14,00 na Korenskem sedlu smer Avstrija. Stojimo na semafarju - rdeča. En kup motoristov, nekaj vozil, vsi dokaj "kulturno". Od zadaj prihrumi nekaj divjakov na cestakih, (ujel dve KR registraciji in Škofjeloški grb) Mimo kolone do samega semaforja. Ob zeleni splošni stampedo po bregu navzdol, ki je eno samo gradbišče, polno peska in lukenj. Rezultat, splošno prerivanje po bregu med Slovenci, Italijani in še kom... in ker sem se idiot kulturno umikal skrajno desno, da omogočim nestrpnim, da pridobijo tisti dve minuti, me zanese na presek in BUM, vsi trije s sopotnico se "uležemo" na cesto. Motoristi seveda naprej, avtomobilisti ven iz avta, pomagajo, sprašujejo, če je vse OK... Škode nekaj je...mal plastike, tačke, žmigavci, kakšna odrgnina in 3 krvava kolena, ter strgana jakna.

Pa če že človek enkrat mara položit motor, je vseen bolj pri 20 km/h, kot pa pri 120.

Ja to pa te razjezi upam,da ste vsi OK. Saj jim ne želim slabega samo pravijo,da se vse vrne a ne :whistle:

L.P. in srečno vožnjo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ga je eden položil tudi malo izven Velenja. Peljala sta v paru pa zgleda, da ga je nekaj zmotilo, ker je imel malo hitrost. Zapeljal je na bankino pa malo v travo, upam da je vse vredu???

Fakker see ima res pravo ime, verjatno se je tja peljal.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bodo samo črke na teh straneh prilagam en mal foto materijala z današnjega dne.:naughty:

Obisk celo iz Rusije (na prvi fotki na levi):OK:

post-23696-038714300 1284236692_thumb.jpg

post-23696-079829000 1284236698_thumb.jpg

post-23696-083605900 1284236711_thumb.jpg

post-23696-035247100 1284236725_thumb.jpg

post-23696-055065000 1284236736_thumb.jpg

post-23696-022411100 1284236754_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja žal ti moram rečt da si sam kriv, zakaj?

Ker se umikaš, ti pel svojo linijo če pa je za tabo tak mojster da te lahko zlahka prehiti te bo pa že nekak.

Če boš naprimer na pisti gledal v ogledalo kdaj bo pripeljal hitrejši in se mu začel umikat bo pizdarija tu je bilo pa najbrž podobno.

Upam da se ti bodo rance kmalu zacelile.

pa ti si prvak!!primerjaš cesto in pisto in nič ni podobnega!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bodo samo črke na teh straneh prilagam en mal foto materijala z današnjega dne.:naughty:

Obisk celo iz Rusije (na prvi fotki na levi):OK:

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=2465

Ja, dva Rusa in ena Rusinja so bli - cca 2300km od doma. Mimgrede so skočil še do morja...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he, potem še pa nisi videl onega, ko ima dve V8 mašini skupaj... Ja, Boss Hoss je nora reč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj gor in doživel podobno dirkanje na korenskem sedlu. Seveda so spet bili taglavni slovenski "motoristi". Še sreča da se v mojem primeru ni zgodilo kaj podobnega ker sem ob sebi imel ustavljenega enga dirkača s kranjskimi tablicami na FZRjki ki je imel potem ko je prehitel celo kolono ooooogromne težave za zaštartati v klanec :headbang: Ja tudi takšni obstajajo... primerjava ceste in piste je raaaaaaahlo ponesrečena zato ker se ponesrečeni ni obnašal kot na dirkališču ampak čreda nedodrkanih bebcev ki ga je ogrožala. Izpade pa da je kriv izključno le on ker ni upošteval pravil dirkanja po pistah :fredy:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa zmagal tisti model, ki je imel pršut na glavi. Sicer zmagovalcev je blo kar nekaj, ampak tega ne bom pozabil. Ja, tudi tadva na gajbici sta bla dobra, pa seveda tetice v mrežah, pa sexy hostese z letaki... Mi je blo pa smešno, ko se je našel kak SS-ovc in nabijal žvižgajoče po gasu. To na takšnem zboru izpade prav bedno. Ali pa, ko se v povorki vozijo s štirikolesniki (to je isto, kot če bi šel vmes s cabrioletom). Fotkat se mi ni dalo, ker sem ugotovil, da med tem ko fotkaš eno stvar zamudiš med tem še tri (bili smo namreč v soboto, ko se dogaja iz sekunde v sekundo).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!