Skoči na vsebino

Faaker see 2010


Bmflar

Priporočene objave

No pa je tudi letošnje srečanje za nami. Organizatorji so pošteno opravili svoje delo in spet so imeli tudi srečo z vremenom. Spet smo napasli oči in ušesa. :) Kljub temu pa bi že bil čas, da bi po toliko letih pripeljali spet kakšno večjo rokovsko zvezdo. Saj ne, da je manjkalo dobre glasbe in žura ampak vseeno bi od največjega moto zbora v Evropi človek pričakoval kakšen presežek. Za tiste, ki pridejo prvič je še vedno nadvse zanimivo, za nas, ki ga obiščemo vsako leto pa postaja že preveč enolično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je že bilo prvo leto -1998? ZZ-top in Bon Jovi... Pa Willy G Davidson je imel nagovor. Arnold je tudi bil tam. Pa jaz tudi, he-he. Samo takrat je še bila vstopnina za Village 100 ATS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa zmagal tisti model, ki je imel pršut na glavi. Sicer zmagovalcev je blo kar nekaj, ampak tega ne bom pozabil. Ja, tudi tadva na gajbici sta bla dobra, pa seveda tetice v mrežah, pa sexy hostese z letaki... Mi je blo pa smešno, ko se je našel kak SS-ovc in nabijal žvižgajoče po gasu. To na takšnem zboru izpade prav bedno. Ali pa, ko se v povorki vozijo s štirikolesniki (to je isto, kot če bi šel vmes s cabrioletom). Fotkat se mi ni dalo, ker sem ugotovil, da med tem ko fotkaš eno stvar zamudiš med tem še tri (bili smo namreč v soboto, ko se dogaja iz sekunde v sekundo).

post-26876-048089100 1284383706_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem na tem moto srečanju. Bilo je dobro.

Me pa zanima, ali je motor na sliki original modre barve, ali pa ga je možakar prebarval?

Ma za farbo nebi vedel, ampak tank torba ni napačna.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!