Skoči na vsebino

motopiknik na obali


valter79

Priporočene objave

Ola!

To soboto (26.6.) je na Pomjanu pri Šmarjah (obala) moto fešta.

Glasba rnr v živo, hrana in pijača, igre in striptiz.

Bil sem na lanski žurki in je full dobro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola!

To soboto (26.6.) je na Pomjanu pri Šmarjah (obala) moto fešta.

Glasba rnr v živo, hrana in pijača, igre in striptiz.

Bil sem na lanski žurki in je full dobro!

Zanimivo, nisem vedel nič o tem. A je to motozbor ali kaka druga prireditev? Morda veš kdo organizira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola!

To soboto (26.6.) je na Pomjanu pri Šmarjah (obala) moto fešta.

Glasba rnr v živo, hrana in pijača, igre in striptiz.

Bil sem na lanski žurki in je full dobro!

Jst tud nisem nič vedela,da je.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se mi zdi napovedovanje, oglaševanje in organizacija motozborov totalno v pizdi. Ne veš kje bo kej kdaj bo kej...nikjer nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se mi zdi napovedovanje, oglaševanje in organizacija motozborov totalno v pizdi. Ne veš kje bo kej kdaj bo kej...nikjer nič.

malo nakladaš ?? na motosvetu imaš vedno vse podatke pri roki.tudi linki do drugih strani.itd. res pa je,danes že skoraj vsaka gostilna ali biffe organizirata kakšn kvazi moto srečanje.in hopla ;denarja polno.če si v kakšni dobri krajevni skupnosti,še denar dobiš itd... pol pa napišejo še kakšen dober moto zbor je bil.tam pa je bilo 20 motorjev in 500 takoimenovane pešadije.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se mi zdi napovedovanje, oglaševanje in organizacija motozborov totalno v pizdi. Ne veš kje bo kej kdaj bo kej...nikjer nič.

Jap mal nakladaš. Evo ti link do koledarja zborov http://www.zmks.com/index.php?option=com_content&view=article&id=167&Itemid=79, tudi na motosvetu na prvi strani klikneš na "SCENA" in poiščeš.

Kdor išče ta najde ne samo zbore v SLO ampak tudi v tujini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se mi zdi napovedovanje, oglaševanje in organizacija motozborov totalno v pizdi. Ne veš kje bo kej kdaj bo kej...nikjer nič.

Slabo spremljas. biker.si

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se mi zdi napovedovanje, oglaševanje in organizacija motozborov totalno v pizdi. Ne veš kje bo kej kdaj bo kej...nikjer nič.

Sem se udeležil tega dogodka, sicer ne z motorjem ker je pač tako naneslo, bilo je malo ljudi, in še tej pretežno domačini...kar pa je bil najbrž tudi njihov namen. Vsaj tako je delovalo, bolj za njih organizirano, morda se pa motim. Blo je pa zelo fajn, morem rečt, pa striptizeta je bla ohohoho...redkokdaj doživiš kej takega :evilgrin: glasba je bla kul bom reku celo nad pričakovanjem, pijača in nekaj hrane je pa bilo "na prostovoljne prispevke" tako da... pohvale družbi za tak mini "domači" dogodek.

Kar se pa tiče ostalega oglaševanja, mislim da je kr dobro vse napovedano, samo pokukat je treba v skupino dogodkov vsaketolko... (poleg objavljenega koledarja)

Meni je kul. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se udeležil tega dogodka, sicer ne z motorjem ker je pač tako naneslo, bilo je malo ljudi, in še tej pretežno domačini...kar pa je bil najbrž tudi njihov namen. Vsaj tako je delovalo, bolj za njih organizirano, morda se pa motim. Blo je pa zelo fajn, morem rečt, pa striptizeta je bla ohohoho...redkokdaj doživiš kej takega :evilgrin: glasba je bla kul bom reku celo nad pričakovanjem, pijača in nekaj hrane je pa bilo "na prostovoljne prispevke" tako da... pohvale družbi za tak mini "domači" dogodek.

Kar se pa tiče ostalega oglaševanja, mislim da je kr dobro vse napovedano, samo pokukat je treba v skupino dogodkov vsaketolko... (poleg objavljenega koledarja)

Meni je kul. B)

Jekaka fotka od tiste ohoho striptizete. :boobies::kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jekaka fotka od tiste ohoho striptizete. :boobies::kva1:

ma en jo je slikal iz vseh možnih kotov...jst sem pa raje občudoval :blush: blo nas je tolko malo, da se je kr med nami šetala pa ob vsakega malo podrsala... :whistle::kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!