Skoči na vsebino

MAGURA zavorni sistem


Drifty41

Priporočene objave

Pozdrav!

Upam ,da vam bom razkril, kaj novega in nebom trošil vašega dragocenega časa in sicer vozim Aprilia SXV 550 (supermoto), ter KTM cross!

Kar pa vam želim povedati je to, da sem lani v Nemčiji odkril novost(no vsaj upam, da jo še ne poznate)! Ob obisku v Sprembergu,

kjer imajo urejeno motocross progo sem se en teden izživljal z mojim KTM-om z drugimi vozniki z Nemčije. Tam je treniralo tudi nekaj voznikov,

ki se z tem ukvarjajo profesionalno. In kaj sem opazil, da so skoraj vsi imeli kompleten zavorni sistem MAGURA, ter njihovo krmilo!

Seveda jaz, kot radovednež sem moral preizkusiti v čem je magija te znamke in kar hitro sem opazil razliko. Če si dirkaškega srca in nasprotnim

voznikom nočeš podariti niti sekunde je MAGURIN zavorni sistem prava stvar. Saj je disk zelo lahek in se ne pregreva in tako sem z MAGURINIM zavornim

sistemom po 2. urnem testiranju dosegel želeno optimalno zavorno točko in TO VES ČAS.

In tako sem ob letošnjem obisku v Nemčiji nabavil zavorni sistem MAGURE za obe moji mašinci :devil: .

++++VIDEO >>MAGURE<< VREDNO OGLEDA !!!

http://www.youtube.com/watch?v=jGCfFLpDbdw

Imate sami kake izkušnje z znamko?

Komentarji so dobrodošli.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdrav!

Vozim že 13 let, in sem res presenečen! Kaj se pa nakupa tiče pa izdelkov magure še nisem zasledil pri nobeni moto hiši!

Bi res bil čas, da tudi pri nas prodajalci zapolnijo njihove police z temi izdelki. Sem pa opazil, da ta fitma zponzorira Rok-a Bagoroš-a,

ki vozi stunt. Sicer na skuterju mislim, da ne more imeti teh zavornih sistemov, mogoče jih pa bo uporabljal ko presedlal na motor.

Fant ima svojo spletno stran, najboljše, da poiščeš njegov kontakt in ga po elektronski pošti vprašaš kako mu pošiljajo material.

Se opravičujem, da si tako dolgo čakal na odgovor(MORJE)!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavorni sistemi Magura se uporabljajo tudi pri biciklih. Kar se tiče SM in cross, pa tudi misilim da ni neka novost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tudi misilim da ni neka novost.

Malo starejši po letih se bodo spomnili, da so Magura ročke že na PUCHe in kasneje na Tomosove dvobrzince gor šravbal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Vozim že 13 let, in sem res presenečen! Kaj se pa nakupa tiče pa izdelkov magure še nisem zasledil pri nobeni moto hiši!

Bi res bil čas, da tudi pri nas prodajalci zapolnijo njihove police z temi izdelki. Sem pa opazil, da ta fitma zponzorira Rok-a Bagoroš-a,

ki vozi stunt. Sicer na skuterju mislim, da ne more imeti teh zavornih sistemov, mogoče jih pa bo uporabljal ko presedlal na motor.

Fant ima svojo spletno stran, najboljše, da poiščeš njegov kontakt in ga po elektronski pošti vprašaš kako mu pošiljajo material.

Se opravičujem, da si tako dolgo čakal na odgovor(MORJE)!

lp

Po mojem imaš ti nek biznis z MAguro in hočeš zaj zadevo malo spromovirat ... se motim? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!