Skoči na vsebino

125ke RACELAND 15.7- 17.7.


impulz

Priporočene objave

:kva2: ZAKON!!! Res je blo fajn, še kr mi ne gre iz glave tistih par adrenalinskih krogov, ki sem jih odvozil v družbi 666. ZAKON!!! Na poti domov nobenih problemov, motor gre lepo naravnost pri 120km/h, seveda brez držanja balance :).

Sam zdej smo počasi že zreli za marof, kaj pravte? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: ZAKON!!! Res je blo fajn, še kr mi ne gre iz glave tistih par adrenalinskih krogov, ki sem jih odvozil v družbi 666. ZAKON!!! Na poti domov nobenih problemov, motor gre lepo naravnost pri 120km/h, seveda brez držanja balance :).

Sam zdej smo počasi že zreli za marof, kaj pravte? :)

sej na marof bi šel,ampak na raceland pa več ne grem gor ker mi je škoda 25€ za res tako počasno dirkališče...če še kdaj v bližni prihodnoti gremo na raceland,se pelam zraven na progo pa ne grem:closedeyes:

Popravljeno . Popravil rs125black
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo polizal asfalt na racelandu?? :D al je blo brez padcev (bv:P )

macak-a je 1x vrglo pa enega z cbr-ko... macak333 res je bla zakon tista dirka :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr ga drajsate z vašimi čmrljčki :OK:, jz sm dons sam zijala pasla, je moja zverina mal pretežka, da bi jo v tej vročini po tistih ovinkcih premetavala :grim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr ga drajsate z vašimi čmrljčki :OK:, jz sm dons sam zijala pasla, je moja zverina mal pretežka, da bi jo v tej vročini po tistih ovinkcih premetavala :grim.

a ti si bla tista ta mlada z tuonojom :D karbonski akrapovič pa :wub:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si bla tista ta mlada z tuonojom :D karbonski akrapovič pa :wub:

Hm "ta mlada" :blush:, ja hvala......jz sm bla ja, sm šla mal soseda gledat kk leti s kartom......ja gromu karbonski inštrumenti kr pašejo a ne :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr ga drajsate z vašimi čmrljčki :OK:, jz sm dons sam zijala pasla, je moja zverina mal pretežka, da bi jo v tej vročini po tistih ovinkcih premetavala :grim.

Sm čakal, kdaj boš kej sladkega iz ruzaka potegnla, pa kr nč :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm čakal, kdaj boš kej sladkega iz ruzaka potegnla, pa kr nč :rolleyes:

Hja to pa recesija dela, mi moj grom vse požlampa, tok da nit za cukr ne ostane :grim .....drugič morš povedat kje boš, pa vtaknem kj v ruzak :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še nekaj utrinkov z krškega :D

post-20480-056966600 1280693055_thumb.jpg

post-20480-073859800 1280693400_thumb.jpgpost-20480-034861800 1280693719_thumb.jpg

na žalost

post-20480-068565000 1280693825_thumb.jpg

Heh, super slike. Ob keri uri so pa bile slikane? Dejte če mate kakšne slikce od unga pussya z beločrnim kombinezonom in belo rs-ko mi prosim pošljite, da se mu mal smejim :lol1:

macak zaka si pado pa kje te je vrglo?

Mah nevem, ker sm noob. Bolj ko premišljam bolj se mi zdi da je sprednja spustila, ampak močno vrjamem, da sem sam nekje naredil napako in ni napaka v gumi oz. njenem tlaku. Padu sem pa tm na drugem levem ovinku, takoj za unim najhitrejšim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, super slike. Ob keri uri so pa bile slikane? Dejte če mate kakšne slikce od unga pussya z beločrnim kombinezonom in belo rs-ko mi prosim pošljite, da se mu mal smejim :lol1:

Mah nevem, ker sm noob. Bolj ko premišljam bolj se mi zdi da je sprednja spustila, ampak močno vrjamem, da sem sam nekje naredil napako in ni napaka v gumi oz. njenem tlaku. Padu sem pa tm na drugem levem ovinku, takoj za unim najhitrejšim.

tistih slik nimam na žalost... po mojem si padel zaradi ali še si mel mrzle gume ali še nisi vseh tistih ostankov od go kardov pobral ali pa je bil kaki madež samo to po mojem ni blo čene bi mene tudi vrglo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tistih slik nimam na žalost... po mojem si padel zaradi ali še si mel mrzle gume ali še nisi vseh tistih ostankov od go kardov pobral ali pa je bil kaki madež samo to po mojem ni blo čene bi mene tudi vrglo

Ja maš prav, je čisto možno, da je bilo tudi zaradi tega. Edino ne vrjamem, da so bile mrzle gume, ker sem le nekaj krogov naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf stari kar lepo si ga.. kaj boš pa zdaj delal? Pa taki lepi motorček, isti problem mam jaz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf stari kar lepo si ga.. kaj boš pa zdaj delal? Pa taki lepi motorček, isti problem mam jaz :D

Nič vozil se bom še naprej, važn da gre on naravnost :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal ste preveč na to kolko praska ma:whistle: ko je motor že fajn poškramapan in imaš kaj dnara na strani pač daš na barvanje:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, super slike. Ob keri uri so pa bile slikane? Dejte če mate kakšne slikce od unga pussya z beločrnim kombinezonom in belo rs-ko mi prosim pošljite, da se mu mal smejim :lol1:

Mah nevem, ker sm noob. Bolj ko premišljam bolj se mi zdi da je sprednja spustila, ampak močno vrjamem, da sem sam nekje naredil napako in ni napaka v gumi oz. njenem tlaku. Padu sem pa tm na drugem levem ovinku, takoj za unim najhitrejšim.

Koliko si pa imel napumpano in kakšne gume voziš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko si pa imel napumpano in kakšne gume voziš?

Sprednja 1.7 zadnja 1.9, drgač sem jih mel na začetku napumpane na predpisanih 1.8 S in 2.0 Z, vendar sem vsako na pisti spustil za 0.1 bar-a...ni pomagalo :D

Vozim pa Dunlop Sportmax Qualifier RR. Drgač sem zdej gledal gumo in je sprednja pobrana na obeh straneh, medtem ko pri zadnji manjka še kakšen mm, zanimivo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprednja 1.7 zadnja 1.9, drgač sem jih mel na začetku napumpane na predpisanih 1.8 S in 2.0 Z, vendar sem vsako na pisti spustil za 0.1 bar-a...ni pomagalo :D

Vozim pa Dunlop Sportmax Qualifier RR. Drgač sem zdej gledal gumo in je sprednja pobrana na obeh straneh, medtem ko pri zadnji manjka še kakšen mm, zanimivo :hmm:

meni se isto dogaja ko mam predno na robu še zadni manjka kar nekaj na racelandu edino sem jo dobil na rob ko je fustrahtere tolko že dvigovalo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprednja 1.7 zadnja 1.9, drgač sem jih mel na začetku napumpane na predpisanih 1.8 S in 2.0 Z, vendar sem vsako na pisti spustil za 0.1 bar-a...ni pomagalo :D

Vozim pa Dunlop Sportmax Qualifier RR. Drgač sem zdej gledal gumo in je sprednja pobrana na obeh straneh, medtem ko pri zadnji manjka še kakšen mm, zanimivo :hmm:

Da bi jo pregrev skor neverjamem, ker sem mev jst Arrowmax na yamahci gor pa sm zih 20 krogov na enkrat naredu :D pa so zih 3krat slabše od qualifierc, drgač pa kup 209GP pa se nimaš kej bat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi jo pregrev skor neverjamem, ker sem mev jst Arrowmax na yamahci gor pa sm zih 20 krogov na enkrat naredu :D pa so zih 3krat slabše od qualifierc, drgač pa kup 209GP pa se nimaš kej bat :OK:

Sej nisem rekel, da sem jo pregrel, edino mi je čudno, kako jo pobira.

Bom jaz kar kupil 600ccm, pa se bomo pol pogovarjal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gum vam ni čisto nič pobralo, tisto kar se vam zdi nasvaljkano/pobrano ste vi pobrali od gokartov, tako da ste z piste prišli z več gume kot ste šli gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gum vam ni čisto nič pobralo, tisto kar se vam zdi nasvaljkano/pobrano ste vi pobrali od gokartov, tako da ste z piste prišli z več gume kot ste šli gor

Vemo, samo mi je čudno, kako da je na sprednji do roba na zadnji pa še manjka par mm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!