Skoči na vsebino

Boštjan Skubic v Brnu na svetovnem Supersport prvenstvu


MX_Peter

Priporočene objave

Z obema linkoma sem samo negiral tvojo trditev, da intervjujev na motosvetu ni.

Ti je pa že Mashina povedal, da zastonj na tem svetu ni ničesar. Če pa si ti pripravljen za "pir ali dva" napisati kakšne zadeve te bodo v ekipi motosveta zagotovo veseli.

Če bi dirkači in njihove ekipe več migali in se promovirali, bi bilo tudi več napisanega o njih. Tako kot to dela Skubic. In zato je lahko vzor vsem ostalim, kako je to potrebno delati in mu moramo glede tega dati samo kapo dol. :worship:

Glej napisal sem da se ne spomnim zadnjega(v prvem postu v tej temi danes), in da so redki... s tvojima linkom si moje besede potrdil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s marko55! Sem se tudi sam lani malo vrgel v motokros sceno in imam tudi svojo internetno stran www.MXSLO.com, kjer se trudim, da napišem in objavim čim več zanimivih novic. Poleg tega se udeležim kakšne bližnje dirke in naredim kakšno fotoreportažo in seveda vse to na svoje stroške in svoj minus v žepu. Tisti, ki so tako pametni tukaj, da jih novinarji nočejo podpreti, so si to čisto sami krivi, naj nekaj spišejo okvirno, kako je bilo na dirki, dodajo naj kakšne rezultate in kakšno fotografijo in ne dvomim v to, da bo marsikdo objavil vašo novico, seveda bo vse to tudi dopisal, da bo teks izgledal kot novica in ne kot alineje. Sam sem tudi objavil vse novice iz Skubicovega nastopa v Ameriki, pa čeprav smo blatne sorte.

Zdej pa vzemite naprimer moje stališče: Kupite foto opremo za 2000-3000€ se naučite dokaj dobro fotografirati, potem se s svojim avtom peljite na dirko, slikate cel dan na +35°c, pridite domov preglejte dobrih 1000 fotk, 100 jih obdelajte in objavite, kaj boste pa na koncu dobili je par pozitivnih komentarjev in "ali bi lahko dobil to pa to fotografijo". No to še nekako gre, potem pa se najdejo osebki, ki ti pišejo iz kavča veselo novico, kako ste zanič in da nas ni sram, ker nismo nič objavili o evropskem 85cc prvenstu, kjer so imeli svoje sineke, ki so dirkali za zadnja mesta, razen izjeme Tima Gajserja, na koncu pa si potem sam rečeš, da uh na to sem pa res pozabil, pa ko bi vsaj nekdo na mail napisal, da prvenstvo je bilo in neke rezultate zraven, da lahko iz tistih podatkov spišeš kratek članek, pa bi blo tudi to rešeno. Na koncu te taki pametnjakoviči spravijo do te mere, da še to vse skupaj vržeš v koš in se nehaš žicirat s tem in greš raje tisto nedeljo sam nekam vozit za zabavo, dušo in telo!!!!

Tekmovalci, spišite na kratko kje in kako se je dogajalo, pa bo vaša prepoznavnost veliko večja!!!

Popravljeno . Popravil MX_Peter
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil še dopisat, zakaj sem Skubicove novice objavljal...ker so mi jih posredovali sami s foto materjalom in zaradi tega mi ni blo treba it v Ameriko, da bi prišel do teh novic. Če bi moral vse to sam, novice sigurno nebi videli na moji strani ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Zdej pa vzemite naprimer moje stališče: Kupite foto opremo za 2000-3000€ se naučite dokaj dobro fotografirati, potem se s svojim avtom peljite na dirko, slikate cel dan na +35°c, pridite domov preglejte dobrih 1000 fotk, 100 jih obdelajte ...

Če si nabaviš opremo izključno zaradi tega in ne zaradi veselja, potem si že v osnovi zgrešil bistvo. Sorry

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne veselja sploh ni...prav tako sem motor kupil zaradi tega, ker je ql da ga imaš, ne zaradi tega da bi užival v vožnji :headbang: . Upam, da nisi ravno ti tisti, ki jamra kako so novinarji nezainteresirani za motošport, da bi pa kej naredil za to pa slišat nočeš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne veselja sploh ni...prav tako sem motor kupil zaradi tega, ker je ql da ga imaš, ne zaradi tega da bi užival v vožnji :headbang: . Upam, da nisi ravno ti tisti, ki jamra kako so novinarji nezainteresirani za motošport, da bi pa kej naredil za to pa slišat nočeš ;)

Šeter, hudič je, da določene revije za objavo raporta z dirke, sliko in objavo imena bog ne daj morebitnega sponzorja, zahtevajo plačilo! Kot da je to oglas!!! Tu ima Skubic dve prednost. Gabra ki je vpleten v nemalo medijev (s čimer ni nič narobe, saj svoje delo opravlja precej bolje kot na komentatorskem mestu) in atraktivne dirke ki se jih udeležuje. okrog nastopa na Jura Racingu v Brnu pač nemoreš ustvarjat fame in plest zgodbic, tudi če se Prosenik pele precej hitrej, brez 10 zadnjih factory Pirellijev, brez šestih ljudi ki skrbijo za motor itd itd itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so pa potem eni res zategnjeni mediji...namesto da bi bili veseli novic, in da ni njim potrebno dobivat materjala za polnjenje strani/revije...na dolgi rok bodo izgubili ogled, če ne bo kej novega.

Drugače pa internet je zastonj, naredi se lahko kakšna čisto osnovna osebna internetna stran, facebook laufa na veliko tako za podjetja, kot promoviranje...ne vidim problema!!! Če sem se jaz lahko marsikaj prek spleta naučil, zakaj se nebi mogli tudi drugi???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, ja... Ob vsem tem se spomnim na tisti intervju, kako so vsi frajerji in, da je najboljši trening celodnevno delo za stružnico doma v garaži... In kako smo perspektivni in potem vse skupaj podkrepimo še z nepričakovanim ''masakrom'' med tovarniškimi vozniki v Daytoni... Ostalo ''perspektivno'' polovico ekipe pa zafurajo mehaniki ali pa ji razpade tačka zadnje zavore, če me spomin ne vara... Potem pa nenadoma nič več besed o ultraperspektivnih, ki so to dokazali s prej omenjenim ''pokolom''. Na sceni samo še tisti- tisti, ki jih zaf****o mehaniki. Nekaj smrdi v deželici podalpski!

Kdo pozna zgodbo o Barry-ju Filer-ju? No- jo bom na kratko povzel za vse tiste, ki še niste slišali za možakarja iz ''ozadja''. To je bil stric s polnimi žepi denarja in ljubeznijo do hitrih avtomobilov, ki pa na srečo ni znal preveč hitro voziti teh strojev. Zato je najemal nadarjene mladeniče, da so po pistah nabirali hitre kroge pod njegovim pokroviteljstvom. Hitrih avtomobilov je imel polno garažo, servisirali pa so mu jih neki mehaniki v bližini njegovega doma. V tisti družini mehanikov sta bila tudi dva brata-mehanika, ki sta bila strašno navdušena nad bencinskimi hlapi ampak jima njuna nadarjenost ni kaj prida koristila, saj sta preko žepov imela napeto gosto pajčevino. Pa se je starejšemu bratu primerilo, da se je le nekako zrinil med dirkače ampak ga je hujša nesreča odvrnila od nadaljnega divjanja po pistah. Mlajšemu mati ni pustila sesti v bolid in zato je z dirkanjem pričel na skrivaj, pod psevdonimom A. N. Other. Stric Filer je A.N.Other-ju velikodušno prepustil polovico nagrad in zaradi svoje nadarjenosti je tudi njegova mama kmalu izvedela, kam zahaja njen sin v nedeljo popoldan. Ja-in tako se je rodila zvezda-trikratni svetovni prvak-Jackie Stewart.

Tako je to-veliko dejavnikov se mora poklapati, preden neka ekipa žanje uspeh. Zgleda, da v naši državi vendarle obstajajo tudi gospodi Filer-ji, samo upamo pa lahko, da bodo opazili nadarjenega sosedovega mulca za stružnico, ki ob popoldnevih s skuterjem ganja smrklje. ....In, da se bodo raje odločili podpreti tega perspektivnega smrkavca, kot bratrancevega sina...

Moje skromno mnenje :krneki:

P.S.:Vsaka podobnost z realnimi osebami in situacijami je zgolj naključna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, ja... Ob vsem tem se spomnim na tisti intervju, kako so vsi frajerji in, da je najboljši trening celodnevno delo za stružnico doma v garaži... In kako smo perspektivni in potem vse skupaj podkrepimo še z nepričakovanim ''masakrom'' med tovarniškimi vozniki v Daytoni... Ostalo ''perspektivno'' polovico ekipe pa zafurajo mehaniki ali pa ji razpade tačka zadnje zavore, če me spomin ne vara... Potem pa nenadoma nič več besed o ultraperspektivnih, ki so to dokazali s prej omenjenim ''pokolom''. Na sceni samo še tisti- tisti, ki jih zaf****o mehaniki. Nekaj smrdi v deželici podalpski!

Kdo pozna zgodbo o Barry-ju Filer-ju? No- jo bom na kratko povzel za vse tiste, ki še niste slišali za možakarja iz ''ozadja''. To je bil stric s polnimi žepi denarja in ljubeznijo do hitrih avtomobilov, ki pa na srečo ni znal preveč hitro voziti teh strojev. Zato je najemal nadarjene mladeniče, da so po pistah nabirali hitre kroge pod njegovim pokroviteljstvom. Hitrih avtomobilov je imel polno garažo, servisirali pa so mu jih neki mehaniki v bližini njegovega doma. V tisti družini mehanikov sta bila tudi dva brata-mehanika, ki sta bila strašno navdušena nad bencinskimi hlapi ampak jima njuna nadarjenost ni kaj prida koristila, saj sta preko žepov imela napeto gosto pajčevino. Pa se je starejšemu bratu primerilo, da se je le nekako zrinil med dirkače ampak ga je hujša nesreča odvrnila od nadaljnega divjanja po pistah. Mlajšemu mati ni pustila sesti v bolid in zato je z dirkanjem pričel na skrivaj, pod psevdonimom A. N. Other. Stric Filer je A.N.Other-ju velikodušno prepustil polovico nagrad in zaradi svoje nadarjenosti je tudi njegova mama kmalu izvedela, kam zahaja njen sin v nedeljo popoldan. Ja-in tako se je rodila zvezda-trikratni svetovni prvak-Jackie Stewart.

Tako je to-veliko dejavnikov se mora poklapati, preden neka ekipa žanje uspeh. Zgleda, da v naši državi vendarle obstajajo tudi gospodi Filer-ji, samo upamo pa lahko, da bodo opazili nadarjenega sosedovega mulca za stružnico, ki ob popoldnevih s skuterjem ganja smrklje. ....In, da se bodo raje odločili podpreti tega perspektivnega smrkavca, kot bratrancevega sina...

Moje skromno mnenje :krneki:

P.S.:Vsaka podobnost z realnimi osebami in situacijami je zgolj naključna.

tole s stružnico, pa omenjena je bla še macola pa savica in radjo veseljak, je blo v intervjuju z Igorjem Jermanom. 2×svetovnim prvakom v svoji branži, in kar nekaj točkami v WSBK. Mislim, da on u Daytoni ni nikoli vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!