Skoči na vsebino

prevoz prtljage do morja


mitjaxp

Priporočene objave

Lep pozdrav vsem skupaj!

Zanima me če je kako možno spraviti kovček prtljage do slovenskega primorja, z punco sva namreč nameravala oditi za en teden z motorjem v portorož, zj je pa problem prtljago dol spravit, ker kovčka nimam mam le tank torbo kamor pa ne morem spravit prtljage za dva za en teden zato me zanima ali je mogoče, da daš kovček na vlak oziroma mi ga nekdo da na vlak (v celju) jst bi pa nato prejel kovček v kopru... in koliko kaj stane to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal težko je u ruzak natlačit prtljage za cev tedn za dva sej ne da sma zahtevna sam par gat pa majc pa morš met zravn :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal težko je u ruzak natlačit prtljage za cev tedn za dva sej ne da sma zahtevna sam par gat pa majc pa morš met zravn blush.gif

hitr nabavt nosilce pa kovčke. Ti bodo večkrat prov pršli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal težko je u ruzak natlačit prtljage za cev tedn za dva sej ne da sma zahtevna sam par gat pa majc pa morš met zravn :blush:

:slap:

Par gat pa majc pa pa še kakšno brisačo boš pa že spravu v tank torbo + rukzak? Če ne, pa še vedno lahko daš stranske torbe...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smisel motorčkanja je v vožnji. Tako da pojdita vsake dva dni z morja domov po frišno perilo. Vsakic po drugi poti seveda.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej jest ne vem kok pa kaj za oblečt s sabo ponavad nosš, sam če sta 2 pa ruzak + tank torba bi mogla bit dost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smisel motorčkanja je v vožnji. Tako da pojdita vsake dva dni z morja domov po frišno perilo. Vsakic po drugi poti seveda.

maš prav sam midva sma misla motorčkat bol ob obali mal v italijo, mal hrvaško... sam sj vete kk so babe :boobies: za njo bi blo glih dost tank torba pa ruzak :headbang:

Drugač pa bom nabavu prej ko slej kufer sam ode 300 sitnih takoj, ki jih pa zjle pred morju glih ni pa še motor sem kupu mesec dni nazaj tk, da vete da sem mogu vse skrempit skup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ideja, -če je izvedljivo, pa ne vem. Ali le obstaja možnost, da po pošti pošlješ paket na pošto v npr. Kopru. Kot neki osebni prevzem. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kaj potem? Tudi pol moraš ta kufer prevažat okoli. Razen če vzameš taksi za kufer (predvidevam, da do hotela/apartmaja).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj!

Zanima me če je kako možno spraviti kovček prtljage do slovenskega primorja, z punco sva namreč nameravala oditi za en teden z motorjem v portorož, zj je pa problem prtljago dol spravit, ker kovčka nimam mam le tank torbo kamor pa ne morem spravit prtljage za dva za en teden zato me zanima ali je mogoče, da daš kovček na vlak oziroma mi ga nekdo da na vlak (v celju) jst bi pa nato prejel kovček v kopru... in koliko kaj stane to?

Nekomliciraj kupi ali si sposodi stranske goratex torbe (Luys) pa je problem rešen!!!

Ps: lahko prideš po moje ti jih prodam ali posodim 1X rabljene( Nm-Guča in nazaj) zdaj imam bočne kovčke !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res se bo nekoliko grobo slišalo, ampak me spominja na tisto s čolnom, volkom, ovco,.....

Kaj ko bi tvoja punca šla s kufrom na vlak do Kopra, kjer jo pelješ v kafič, privežeš kufer s šponarji na zadnji zic in ga odpelješ na destinacijo v Portorož. Nato se vrneš po punco in jo prav tako pelješ tja. Ves nadaljnji plan bo šel kot po maslu. Za nazaj v približno obratnem vrstnem redu. Z malo sreče pa lahko kak nepridiprav ukrade kufer in se skupaj neobremenjeno vozita naokrog. Lahko pa si pred tem pridobiš prijatelja ali prijateljico, ki ti lahko ta problem preprosto pomagata rešiti - prijatelj ti z avtomobilom ali motorjem, ki lahko prevaža kufre pripelje odvečno prtljago, prijateljica pa morda poreče "stari, jaz rabim samo dve majčki in kopalke, flašo tequile pa kartico" in pač pade plan B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Sam kaj potem? Tudi pol moraš ta kufer prevažat okoli. Razen če vzameš taksi za kufer (predvidevam, da do hotela/apartmaja).

do hotela bi že z avtobusu prpelu škoda, da si slovenske železnice ne umislijo takih storitev tud marsikateremu kolesrju bi verjetno prv prišla ta varianta rešitve problema prtljage kar je zmeri problem in pol more zmeri en it z avtom zraven če hočeš z kolesom na morje

Popravljeno . Popravil mitjaxp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekomliciraj kupi ali si sposodi stranske goratex torbe (Luys) pa je problem rešen!!!

Ps: lahko prideš po moje ti jih prodam ali posodim 1X rabljene( Nm-Guča in nazaj) zdaj imam bočne kovčke !

kk pa zgleda to a mas kako sliko ali pa link sam verjetno rabiš tud nosilce al kk teh pa nimam al kk je to pritrjeno na bike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kk pa zgleda to a mas kako sliko ali pa link sam verjetno rabiš tud nosilce al kk teh pa nimam al kk je to pritrjeno na bike

tekstilne torbe zgledajo nekako takole. zna bit, da jih bo na hornet 2007 malo težko dobro fiksirat, če nimaš nosilca vsaj za top case.

Če že veš kje boš spal, pa je najbol enostavno poklicat in ljudi ki so vama oddali apartma in jih obvestit, da si tja poslal svoj kovček po pošti. tako smo trogali potaplaško opremo, da smo šli lahko z motorji na morje. če pa še neveš, pa lahko paket pošljejo za tabo, v tanktorbo pa nabašeš nujne stvari za dva dni :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tekstilne torbe zgledajo nekako takole. zna bit, da jih bo na hornet 2007 malo težko dobro fiksirat, če nimaš nosilca vsaj za top case.

Če že veš kje boš spal, pa je najbol enostavno poklicat in ljudi ki so vama oddali apartma in jih obvestit, da si tja poslal svoj kovček po pošti. tako smo trogali potaplaško opremo, da smo šli lahko z motorji na morje. če pa še neveš, pa lahko paket pošljejo za tabo, v tanktorbo pa nabašeš nujne stvari za dva dni :hmm:

a da bi kr po pošti poslal sam a ne pride kr draga poštnina glede na to da je kovček kr vlek pa težek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pošta je draga, te cenej pride če daš enmu za bencin ;P

Lahko pa na prevozi.com pogledaš, če gre kdo tist cajt iz velenja na obalo in se zmeniš, to bi bla poceni varjanta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a da bi kr po pošti poslal sam a ne pride kr draga poštnina glede na to da je kovček kr vlek pa težek

ti, najmanj problemov boš mel če:

A: ostaneta doma

B: gresta z avtom.

vse ostalo so odvečni stroški in nepotrebna zajebancija. pošta slovenije 20 kilski paket dostavi za manj kot 9€

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pošta je draga, te cenej pride če daš enmu za bencin ;P

Lahko pa na prevozi.com pogledaš, če gre kdo tist cajt iz velenja na obalo in se zmeniš, to bi bla poceni varjanta :)

tudi meni je najprej prišla na misel ideja prevozi.com...plačaš za prevoz ene osebe in maš kovček kjer boš želel...

Drugače pa, tank torba + velik nahrbtnik je več kot dovolj za en teden, če boš v apartmaju, pa ne bo treba vlačit s sabo druge kamping opreme. To je motorizem, vzameš res minimalno s sabo in uživaš v svobodi.

Če pa rabiš za vsak dan drugo večerno obleko, pa bi prej predlagal avto, ker z motorjem se tudi ne boš neki preveč nafural če greš do portoroža + malo naprej...pa imel sitnosti z dodatnim kufrom....sej vse se da, ampak ko enkrat začneš preveč komplicirat, se ponavadi ne izteče preveč dobro :P Raje zdresiraj svojo drago, da ne potrebuje pol kopalnice s sabo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tema je že kr komična! Kontakteri Macota da ti renta torbe. Al pa nej bejba spakera svoje stvari pol pa ti zreduceraš njene stvari na osnovo.

Ker kukr so ženske bo za 7 dni glih 3x preveč cunj vzela s sabo. Še zmeri mislm da en pohodniški ruzak pa tank torba bi mogla bit več kot preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Babo pust duma, uzad si pa plato pira parvež, pa 3 gate in to je skor to :)

lp

Popravljeno . Popravil vrho1679
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Babo pust duma, uzad si pa plato pira parvež, pa 3 gate in to je skor to :)

lp

To tvoja ideja najbolš kk se nisem prej spomnu :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tvoja ideja najbolš kk se nisem prej spomnu :trance_27_notworthy:

Kdaj pa gresta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja varianta, da kovček (potovalko, nahrbtnik) oddaš šoferju avtobusa, ki vozi v Koper ali Portorož in tam stvari dvigneš. Poskusi vprašat na avtobusni postaji. Včasih smo tako pošiljali pakete iz kraja v kraj. Le ob času prihoda moraš biti na avtobusni postaji in pričakat avtobus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja pa še ena opcija... Zraven vzemi res minimum za dan, dva in ostalo kupuj sproti. ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!