Skoči na vsebino

prevoz prtljage do morja


mitjaxp

Priporočene objave

Eh... ne komplicirai... js sm za demokracijo... ženski dovol, da se z avtom pelje, naj posluša muziko kakršno želi, naj ti stvari pelje in jo prepričaj, da si ona res to želi. Določita lokacije, kjer se bosta dobila, jedla, tankala ipd. Problem rešen :P ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pošta slovenije 20 kilski paket dostavi za manj kot 9€

Woot?:eek: In zakaj pol meni racunajo 5e za 1kg? oderuhi :BUA:

Popravljeno . Popravil lejcek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih se je to dalo enostavno rešiti z avtobusom....enostavno si dal na avtobus v Celju in je nekdo v Kopru prevzel...pejdi na avtobusno postajo najdi avtobus ki vozi na obalo in vprašaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj pa rabiš za en tedn morja? Zobno ščetko, kopalke pa brisačo. No ajd še kako cunjo. Če vzameš pa ponco sabo pa maš itak še pralni stroj s sabo. Če mislta met pa za vsak izhod svojo toaleto pol pa motor doma pustita oz. res pejta vsak s svojim prevoznim sredstvom. Midva greva z mojim letos kampirat po slo pa mava 3 kufre in še na ta zadnem prtljažnik da bo šotor gor. tko da bova mela več kot preveč prostora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še neki, v malo večji ruzak 65l (to se mi zdi max, k 75l že res težko nosiš) se da spravit čuda stvari notr. Sploh če nimata spalnih vreč k največ prostora vzamejo. Če ne pa bo treba kak kufer nabavit, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bančna kartica, 2 gate, 2 stumfe, 1 kopalke, 1 brisača, 3 majce, 1 dolge rokave, 1 lahke dolge hlace pa toaletna torbica.

Za oba bi to mogl it v en ruzak.

Superge pa v žakl in navezat na motor za sopotnico s pajki.

Za večji luksus bi pa prej razmišlju pred nakupom motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2gate za ceu teden. dobro reklamo si delaš:closedeyes: aja pa en par od teh 2 ma že na seb k gre na pot a ne.

jaz čist razumem da ne gre vse zbasat v en ruzak ,če ne druzga saj majco za vsak dan svežo, glede na vročino in švicanje.

Ne vem zakaj je problem, če bi kdo hotu mal bol čist hodt po svetu, se more pa takoj neki preseravat.

Popravljeno . Popravil lejcek
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se s tem seznamom popolnoma strinjam. Sej obstaja stvar, ki se ji reče pralni prašek, oz. za na pot je uno milo za cunje še boljše, ga vzameš pač en majhen košček pa je. Pa un ta mali prenosn likalniček, k mislim da te pride pokrog 20€ koštat pa maš. Pa pr kozmetiki tudi zreduciraš, neseš samo eno malo zobno pasto, kupiš v dm ta male šampončke pa si že ful prostora pršparal. je pa res da dokler ne sam svojih cunj in opreme nosiš na hrbtu po nekaj dni se ti vse zdi zeloooo nujno. Pač malo se je treba znajt, pa ločit kar res rabiš pa kar ni tko življensko potrebno. Če ne pa trgovina tudi obstaja.

Pa še to mitjaxp, če punca ni prpravljena s odrečt prtljagi in bo zaradi tega cel tedn dol tečna, pejta rajš z avtom. je bolj zdravno. K babe smo rade malo .... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še neki, v malo večji ruzak 65l (to se mi zdi max, k 75l že res težko nosiš) se da spravit čuda stvari notr. Sploh če nimata spalnih vreč k največ prostora vzamejo. Če ne pa bo treba kak kufer nabavit, ne?

tole s temi tavlkimi ruzaki je maltretiranje ljudi in sadizem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm itak rajši s zelo omejeno garderobo in ne vem še čim kot takim ruzakom. če je pa katera modna frikica pripravljena to vlačit... Sej se ve kako gre pregovor, kdor hoče biti lep mora potrpet. Za moje pojme je en 30l dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno tut kam se gre, zdej če greš z motorjem, ne vem v Turčijo in ful potuješ ok, si lahka kej opereš dol, ampak da bi šla pa z nabito polnim ruzakom v portorož pa tam prala gate mi je pa mal hecno no. Pa ne vem likalnik sabo nosila mi je še bolj hecno. Pač uzameš dovolj gat in majc za vsak dan, tolk, da ti ni treba skrbet s pranjem itd, sej ni treba da se preseravaš če vzameš eno majco na dan. Sploh so pa ženske majčke tok male proti moškim, da je verjetno problem da tip ne more vse zbasat notr.:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo če pa mata samo tank torbo!!! Kam naj dajo stvari? Pač če je zagonu vse za motor pa ni ostalo za neč druzga. Po moje nej gresta z avtom pa sta komot. Vsaj po moje.

Ne vem pa kaj je tak problem oprat. Ona pa verjetno tudi ne bo nekega velikega ruzaka na hrbtu mela. K glih ni nek višek en 60l ruzak na morje vlačit. Pač en kompromis moreš dobit. Sej tuki gre bolj za ideje kako it na dopust s tko malo prostora, ne pa a bi kdo pral al ne bi pral.

pač midva sva z mojim že prej vedla da bova rabla kufre in pač dala ta dnar na stran. pa nimava teh problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač midva sva z mojim že prej vedla da bova rabla kufre in pač dala ta dnar na stran. pa nimava teh problemov.

samo v primeru, da je striktno en kufer tvoj en pa njegov, ostalo kar ostane za kramo loadad pa nekak skupno... a, ne?

drgač pa... par dni na svojem dvorišču brez da pipneš kljuko stanovanja mora dati odgovor na vprašanje, kaj je potrebno in kaj ne na poti...

pol je pa to treba obest na motor in če rata preden feder poč... zmaga! :) :) :)

je reku kolega... moja ta frišna rabi za vsak izhod iz morja svojo brisačo... ni blema... tle maš kufr, kokr spravš not, spravš, ostalo pust doma...

pa so bili tihi dnevi zagotovljeni... kva s je tip ušesa spoču...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj pa rabiš za en tedn morja? Zobno ščetko, kopalke pa brisačo. No ajd še kako cunjo. Če vzameš pa ponco sabo pa maš itak še pralni stroj s sabo. Če mislta met pa za vsak izhod svojo toaleto pol pa motor doma pustita oz. res pejta vsak s svojim prevoznim sredstvom. Midva greva z mojim letos kampirat po slo pa mava 3 kufre in še na ta zadnem prtljažnik da bo šotor gor. tko da bova mela več kot preveč prostora.

se strinjam s tabo bom ji že zreduciru stvari še vedla ne bo :) grema v hotel tk da itq ne rabma velik stvari največ bojo še brisače za na plažo zasedle gate pa majce itq nič ne zasedejo bo pač dol mogla mal požulit pa oprat če bo zmanjkalo ;) hehe upam da ne bo brala tole prekmal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je tuki glavni problem, da nimata kufou ampak samo tank torbo.

Tko da kolkor bo mela punca na hrbtu od zad, tolko bosta nesla. Bi blo pa fajn če mitjaxp sporoči kako jima je uspelo spakirat .).

Mam pa če ne jst en stranski kufr več kot dovolj, v bistvu bova mela letos celo za več kot 50l več prostora, kot če sva šla npr. v grčijo na morje. tko da letos je prou luksuz :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se take panike spet ni da nebi znal zreducirat stvari sma že prej kampirala res da sicer z avtu sam vseen je treba mal zreducirat, da bi pa likalnik nosu hehe a to je joke al ka se pa res ne obremenjujem če bom mal zmučkan hodu po plaži sam da po švicu ne smrdim :) drugač pa tud moja ni tolk fancy tk da se bomo že nekak zmenli če ji pa ne bo kaj pasalo bom pa sam šov (ne verjamem da sem te sreče) sj vete kk je to ženske, mošmi ma zadnjo besedo pa pika :lol1: upam da ne bo moja tole prebrala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je tuki glavni problem, da nimata kufou ampak samo tank torbo.

Tko da kolkor bo mela punca na hrbtu od zad, tolko bosta nesla. Bi blo pa fajn če mitjaxp sporoči kako jima je uspelo spakirat .).

Mam pa če ne jst en stranski kufr več kot dovolj, v bistvu bova mela letos celo za več kot 50l več prostora, kot če sva šla npr. v grčijo na morje. tko da letos je prou luksuz :D.

ma pa tavlko okol 40l tank torba tk da tu not tud kr spravim torba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no spakirajta pa se poslikajta da vidimo kako mojstrsko sta to nrdila.

boma sam zj se tk ni cajt grema sele cez 14 dni treba se rezervirat prej... sam se mal menim ker bo tud to vplivalo na to kam boma šla... mogoč se bo pa celo našel dnar za kovček bomo vidli kolk bo plače kaj...

ja hvala cikadina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2gate za ceu teden. dobro reklamo si delaš:closedeyes: aja pa en par od teh 2 ma že na seb k gre na pot a ne.

jaz čist razumem da ne gre vse zbasat v en ruzak ,če ne druzga saj majco za vsak dan svežo, glede na vročino in švicanje.

Ne vem zakaj je problem, če bi kdo hotu mal bol čist hodt po svetu, se more pa takoj neki preseravat.

Reklama gor al pa dol, bajkerji tko al drugace smrdimo po piru in po švicu, a zdej bodo pa gate problem :kva2:

2 gate so čist tko za rezervo, na morje grem u kopalkah in gat praktično ne uporabljam. En Par mam pa vedno sabo, da se lahko umazana zadeva opere in posuši, ko nosiš svežo.

Če bi bla tip, bi ti reku da kompliciras :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa un ta mali prenosn likalniček, k mislim da te pride pokrog 20€ koštat pa maš.

U, to me pa zanima -a a lahko kak link prlimaš, kje se dobijo?

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, če pa imaš še 14 dni cajta, pa ni panike. Lepo v delavnici zakrivi ene nosilčke, pa textil torbe gor. Zelo poceni so v Louisu, te torbe. Sicer pa..., če bosta večkrat tako potovala, boš itak pristal čez čas na treh kufrih. Za soliranje je pa top-case čez glavo dovolj. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!