Skoči na vsebino

prevoz prtljage do morja


mitjaxp

Priporočene objave

Pravi bajker :whistle: ma gate(kopalke) iz jelenove kože jih zvečer (zjutraj) samo zmoči in ožame pa so spet frišne !!!! :beer1:

pa žule od tega po celi riti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi bajker :whistle: ma gate(kopalke) iz jelenove kože jih zvečer (zjutraj) samo zmoči in ožame pa so spet frišne !!!! :beer1:

Moj sosed je svoje dni govoril: ''Ta pravi det mora imeti gate spredaj rumene, zadaj rjave ...pa po švicu mora smrdet!''

Zdaj pa res: če gresta v apartma, imata čez glavo dovolj tank torbo in manjši nahrbtnik sopotnica. Kaj pa sploh rabita tako grozno velikega? Toaletne potrebščine, kopalke, par gat in majc, dve brisači in natikače. Če se pa mislita potikati po nobel restavracijah, je pa motor itak napačna izbira. Taki hodijo z avtom.

Kolega je pred leti imel punco, tako bolj nobel. Ko sta šla na srečanje, jo je moral zvečer voziti v hotel spat... Pa ti si ja nor, pa taka baba.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz "Celeje v Portorož", madonca zalogaj.

Pejt dvakrat gori doli, se bo vsaj motor ogrel :) (prvič prepelješ večino prtljage na zadnjem sedežu brez punce, pol greš iskat še punco)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem glih z morja in sem v enem tednu rabil samo 3 majice 3 gate, kopalke ,2 kratke hlače ,brisaćo in zobno sčetko to gre kamot v tank torbo .punci pa ruzok na rame pa gremo

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

babnico doma pust, ce tako komplicira.

sej ni baba kriva če dec tok komplicira :kva2:

sam res unih 150 km u eno smer bi pa lohka ene 2x prevozu, pa si še ležalnik pa vso opremo dol odpelu :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam čisto resno, če toliko kompliciraš okrog prtljage, je res bolje z avtom iti. Ne vidim druge rešitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že na drugi strani napisal :

Eh... ne komplicirai... js sm za demokracijo... ženski dovol, da se z avtom pelje, naj posluša muziko kakršno želi, naj ti stvari pelje in jo prepričaj, da si ona res to želi. Določita lokacije, kjer se bosta dobila, jedla, tankala ipd. Problem rešen :P ...

podal sem zelo praktično rešitev ... če pa nima avta ... avtobus - vlak ....

PIKA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepričan sem, da bi se dalo zmeniti tudi drugače.

Gospodič naj priveže vso prtljago na motor, z raznimi pajki in štriki in limtejpi, gospodično bi pa zagotovo kak kolegialni motosvetovec dol peljal, lahko tudi po drugi poti, in vmes nekje naredil še obračun po tarifi alá Pervy :-).

Samo predlog ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, dedca pust doma, ce tako komplicira.

v bistvu, najbolje da gresta z avtom.

Na motorju mata celeda gor in sta vsaj tih, ker z avtom se bosta pa celo pot sam prickala zakaj nista sla z motorjem :) hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa objavi fotko svoje gospodične - morda pa se najde kakšna dobra duša, da mu jo zapelje... :whistle:

Pa bo mel dovolj prostora za prtljago (oz. morda prtljaga ne bo več probljem).

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa objavi fotko svoje gospodične - morda pa se najde kakšna dobra duša, da mu jo zapelje... :whistle:

Pa bo mel dovolj prostora za prtljago (oz. morda prtljaga ne bo več probljem).

D.

zapelje....tako in drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dec, živjo!

Vse kar rabiš lahko naložiš na moped, skupaj z žensko vred :D. Midva z mojo sva šla do Omiša samo s tank torbo z enim nadstropjem in nahrbtnikom, ki ni bil med večjimi :grim. S tem, da sva se "preseravala" z obutvijo. Vsak je imel poleg natikačev za na plažo še superge za vsakodnevne krajše izlete z motorjem. Aja, imela sva tudi obutev za v vodo (da nisva kakšnemu ježku polomila bodic z golimi podplati, hehe). Za morebiten kakšen hladnejši in vetroven dan sva imela kar gornji usnjen del kombinezona, tako, da je takoj odpadel kakšen pulover ali jopa. Toaletne potrebščine so bile v malih dozah, npr. pena za britje in podobno. Cunj pa itak ne rabiš preveč, ker si na plaži ponavadi samo v kopalkah. Zato ni potrebno imeti s seboj kompletne garderobne omare :grrr.

Zadnjič sem nekje prebral tole: "Ko se odpravljate na pot, preštejte oblačila in denar. Ko pakirate, vzemite s seboj polovico oblek in dvakrat več denarja" (Susan Heller, pisateljica)

LP Robert

Tako je izgledal moped na Plitvicah

post-20894-082907100 1279026807_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam jaz en predlog: gresta z motorjem v Portorož, nato se ti vrneš z motorjem domou, vzameš avto in potovalko in se spet odpraviš proti Portorožu, ker si dobra dušca, greš en dan prej domov, odpeleš potovalko, zajahaš motor in greš po ženo/bejbo, in pol gresta lepo z motorčkom domov. Pa masta vse, prtlago, motor, dopust, tok o tem da naumo kompliciral. :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že tačetrt dan v istih cunjah... itq je tok vroče d sam operš obesš pa že poberš in je s5 sveže... heheh

lep pozdrav iz monte negra...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mitjaxp:

Že komi čakam, da greš na morje in se vrneš ter poročaš kako si ta VELIK problem rešu!!:lol1:

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, zanimivo branje

manjka samo še spisek prtjage, ki bi jo pelju na morje, pa bi forumaši takoj stvar dal "na svoje mesto"

Sicer pa, pejta na nudistično pa ne rabiš nč dodatnega zraun :whistle: (zakaj bi jo pa vsak dan slaču, če je lahko zkoz tako)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celje - Portorož - v hotel - za en teden - pol pa nazaj v Celje. Z motorjem. Pa ful ta velik kovček s seboj vzet. Eta prablem!

:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:

Ma mi je žal, ampak ne me ...ebat!

Enačba se izide ko prečrtaš ta veliki kovček in to je to. Saj ne greš januarja ... za en mesec ali dva ... po Grenlandiji se potikat, da bi moral garderobo in špajz s seboj vlačit!

Razmisli, če ne bi kakega servisa na motorju doli naredil, pa rezervni amortizer, akumulator in za vsak primer še hladilnik in komplet filtrov nekam dal. Nikoli ne veš... :naughty:

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!